Wifi Kamera v okuliaroch FULL HD s 32 GB + IP22 vodeodolné + UV

Kód tovaru: 10-598 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 158,33 €
Cena s DPH 190,00 €
- +

Popis produktu Wifi Kamera v okuliaroch FULL HD s 32 GB + IP22 vodeodolné + UV

Wifi Kamera v okuliaroch slnečných s FULL HD +​ 32 GB pamäťou + IP22 krytie pogumované + UV 400 ochrana. Nenápadné nahrávanie - skrytý USB port. Slnečné pogumované okuliare s kamerou, jedinečný spy gadget pre nepozorované snímanie okolia. Kamera v okuliaroch nájde svoje využitie v rôznych situáciách na zachytenie tých najlepších záberov. Nahrajte si nezabudnuteľné chvíle z dovolenky či inej udalosti priamo z pohľadu Vašich očí, úplne nepozorovane a bez komplikácií. Wifi špionážne okuliare s Full HD kamerou sú najlepšia forma skrytej kamery. Výhoda okuliarov so skrytou kamerou, oproti iným kamerám je taká, že nahrávate to čo práve vidíte, pretože pri iných skrytých kamerách sa môže stať že vždy nenahráte to čo presne potrebujete. 

Ideálne pre zdieľanie zážitkov s priateľmi, klasické aj adrenalínové športy, presadzovanie práva, záznam cesty, obchodné rokovanie atď. Z okuliarov nevedú žiadne káble, kamera je absolútne nenápadná a nerozpoznateľná. Stačí stlačiť tlačidlo a spustiť nahrávanie. Keď máte okuliare nasadené a nie je vidno kontrolnú LED diódu oceníte aj funkciu vibrovania, ktorá Vás upozorní na to či sú okuliare zapnuté. Okuliare s Full HD kamerou sú navyše veľmi elegantné a majú pogumovaný povrch - sú vodeodolné s ochranou IP22Zabudovaná FULL HD kamera s kvalitným snímačom CMOS je schopná nahrávať videá v rozlíšení 1920 x 1080 pri 30-tich snímkach za sekundu spolu so zvukom vo vysokej kvalite. Taktiež môžete pomocou okuliarov aj fotografovať a zachytiť tak zaujímavé situácie alebo zábery. 

Štýlové okuliare vhodné pre každú príležitosť

wifi spionazne okuliare s full hd kamerou

Spy kamera v okuliaroch vďaka vodeodolnosti vhodná na vodné športy, cyklistiku či turistiku. Všetky zaznamenané dáta ako videá a fotografie sa ukladajú na vnútornú integrovanú pamäť o veľkosti 32 GB, vďaka čomu okuliare môžu slúžiť aj ako prenosné úložisko. Zapnutie okuliarov a nahrávanie sa spúšťa pomocou tlačidla na pravej strane slnečných okuliarov v spodnej časti rámika. Z vnútornej strany okuliarov sa nachádza svetelný červený indikátor, ktorý Vás informuje blikaním spolu s vibrovaním rámika o aktuálnom stave okuliarov. 

Okuliare - WiFi pripojenie a aplikácia (podpora iOS/Android)

WiFi Hot Spot - Pripojte sa k WiFi hotspotu okuliarov, aby ste mohli obraz sledovať naživo Vy, alebo Vaši známi poblíž Vás, nahrávať, alebo zdieľať. 
spy okuliare - WiFi pripojenie a aplikácia podpora iOS/Android
 

Skrytý USB port

Okuliare obsahujú skrytý USB konektor pomocou ktorého si môžete okuliare nabiť, alebo si stiahnuť videá a fotografie priamo do Vášho počítača. Okuliare na plné nabitie integrovanej batérie dokážu nahrávať video nepretržite do 1-2 hodín. USB port je pritom ukrytý v tele okuliarov.

 

okuliare s kamerou nenápadné nahrávanie - skrytý USB port

Štýlové okuliare okrem funkcie kamery plnia aj plnohodnotnú funkciu slnečných okuliarov, nakoľko sú vyrobené zo skla s UV filtrom 400. Preto Vaše oči budú počas nosenia okuliarov chránené pred škodlivým UV žiarením zo slnka. K tomu všetkému sú okuliare aj vodeodolné a preto im nebudú robiť problém ani nepriaznivé podmienky ako dážď, sneženie a podobne. Tieto exkluzívne slnečné okuliare nájdu svoje využitie pri rôznych športových aktivitách ako behanie, windsurfing, rybolov, cyklistika alebo aj pre úplne bežné nosenie v rámci dňa.  

slnecne okuliare UV400

 

Široká škála spôsobov použitia

Osobná ochrana - Noste slnečné okuliare stále na sebe a okamžite budete mať dôkaz, ktorý potrebujete, stlačením jediného tlačidla.
Pracovné pohovory – Zaznamenajte si pohovor z oboch strán na neskoršie preskúmanie, aby ste zlepšili svoje zručnosti pri pohovoroch.
Dávajte pozor na svoje deti – deti môžu byť pred kamerou hanblivé, keď vedia, že sa nahrávajú, nahrajte ich prirodzene, aby ste zachytili vzácne chvíle.
Potvrdenie o doručení – Ak dodávate tovar alebo jedlo, je to istý spôsob, ako zabrániť nezrovnalostiam tým, že budete zaznamenávať každú dodávku.
Problémy so službami zákazníkom – Pri jednaní so zákazníkmi v akomkoľvek druhu podnikania sa niekedy zákazník môže nahnevať alebo uraziť. Majte túto kameru a nahrávajte vždy, keď sa vyskytne problém, aby vás ochránil.
Nahrávanie udalostí – Vezmite si okuliare so sebou na akúkoľvek šou, udalosť alebo konferenciu, aby ste nahrali video, ktoré potrebujete a chcete zdieľať.
Učebňa alebo prednášky – Okuliare s kamerou sú skvelým nástrojom na diskrétne nahrávanie učebne alebo prednášok.
Streľba – Zaznamenajte z pohľadu prvej osoby skvelé, jasné a rýchle video pri love alebo na strelnici.
Športové podujatia – Skvelý spôsob, ako zachytiť video na športovom podujatí, všetci nemajú možnosťž zaznamenať a zdieľať tieto úžasné momenty pri športe. Okuliare s kamerou Vám umožnia mať obe ruky voľné a možete v kľude povzbudzovať alebo piť príjemný studený nápoj. 

 

Vlastnosti: 

Nahrávanie Full HD videa so zvukom
Fotografovanie
UV Filter 400
Štýlový a moderný dizajn okuliarov
Vodeodolné prevedenie

 

Špecifikácie:

Wifi podpora: áno (iOS / Android)
Funkcie: Video, fotografovanie
Kamera: 5 Mpx CMOS + 90° široký uhol
Rozlíšenie videa: Full HD 1080P 1920*1080 30 fps
Rozlíšenie fotky: 1920*1080
Formát komprimovania: H264
Formát video súboru: MOV
Formát foto súboru: JPEG
Pamäť: interná pamäť 32 GB
UV Filter: 400
Vodotesný stupeň: IP22
Rozmery: 16,5x16x4,7cm
Hmotnosť: 44 g
Batéria: lítiová batéria 420 mAh
Záznam videa: do 1-2 hodín
Nabíjanie batérie: približne 2 hodiny
USB port: Micro 5pin


Obsah Balenia:

1x Štýlové okuliare s HD kamerou
1x Prenosné puzdro
1x USB kábel 
1x Užívateľský manuál

Komentáre

Ďalšie produkty