2 kanálový hybridný cúvací 5" monitor do auta AHD/CVBS

Kód tovaru: 15-040 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 100,00 €
Cena s DPH 120,00 €
- +

Popis produktu 2 kanálový hybridný cúvací 5" monitor do auta AHD/CVBS

2 kanálový hybridný cúvací 5" monitor do auta AHD/CVBS. Monitor do auta pre pohodlné cúvanie pre 2 autokamery, s diaľkovým ovládaním. Hybridný monitor podporuje zmiešaný vstup AHD 720P/960P/1080P/ CVBS signál vo viacerých formátoch videa a tiež frekvencií PAL/NTSC. Nová generácia parkovacieho systému, ktorá vám prináša  čistý, ostrý obraz cez deň, aj za zlých svetelných podmienok a všetky potrebné technické prostriedky pre bezpečnú prevádzku a ovládanie motorových vozidiel a strojov. Monitor umožňuje prepínanie medzi dvoma kamerami, (samostatne zobrazený obraz z jednej , alebo druhej kamery). Pri zaradení spiatočky sa automaticky obraz prepne na zadnú - cúvaciu kameru (kanál 2), kde sa zobrazia aj vodiace čiary, ktoré sa dajú v menu monitora zapnúť, alebo vypnúť. Balenie obsahuje aj ďiaľkové ovládanie, pre ešte jednoduchšie ovádanie monitora. Hybridný monitor podporuje zmiešaný vstup AHD 720P/960P/1080P/ CVBS signál vo viacerých formátoch videa a tiež frekvencií PAL/NTSC.

Monitory do auta (cúvanie či parkovanie) - 5"

monitor do auta 5 palcovy

Na každej kamere sa dá cez monitor nastaviť napríklad zrkadlenie obrazu, alebo zapnúť cúvacie vodiace čiary, ktoré si môžete priamo v menu presne nakalibrovať na každú kameru zvlášť. S týmto systémom budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Je vhodný pre osobné auto, dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje a iné vozidlá. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú pripevníte na potrebné miesto a slnečnou clonou.

Hybridný monitor pre cúvacie kamery - dva AV vstupy

ahd a cvbs monitor do auta

K monitoru je možné pripojiť 2 kamery - AHD, alebo CVBS.  Podľa potreby a typu vozidla si môžete vybrať a nakombinovať kamery z našej ponuky tak, aby spĺňali Vaše požiadavky. Kamery sú pripojené na monitor cez 4pin káble. Na monitore sa nachádzajú káble na pripojenie kamier a napájanie monitora. Kamery sú napájané priamo z monitora preto už nie je potrebné pripájať ich osobitne na zdroj čo zjednoduší inštaláciu a vy tak môžete umiestniť kameru na akomkoľvek mieste na vozidle. Monitor obsahuje aj spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete kameru pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí cúvacia kamera. Druhý vstup na monitore môže byť, okrem kamery, použitý napr. na DVD/VCR. 

Monitor do auta pre pohodlné cúvanie

hybridny monitor do auta

V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.  

cuvacie monitory do auta

 

Vlastnosti: 

5 palcový cúvací monitor
pre AHD aj CVBS signál
Široké možnosti nastavenia v menu displeja
Možnosť pripojiť 2 kamery
Rôzne možnosti zobrazenia kamier

 

Technické špecifikácie monitora :

Model:  PROFIO-W50
Monitor: 5“ LCD obrazovka
Systém: PAL/NTSC 50/60Hz
Pomer strán: 16:9/4:3
Rozlíšenie monitora : 800x480 RGB
Viditeľnosť displeja: 70° z každej strany
Kompatibilý signál:  AHD720P/960P/1080P/CVBS signál (AHD +CVBS signál)
Vstupy: 2x kanál AHD/CVBS (AV1 pre DVD, VCR alebo iné zariadenie v aute, AV2 pre cúvaciu kameru - pri zaradení spiatočky sa obraz automaticky prepne na AV2)
Svetelnosť: 500cd/㎡
Nahrávanie: nie
Rozloženie displeja: 1/2 kamery
Možnosť nastavenia OSD: jasu, kontrastu, hlasitosť, jazyk
Napájanie: DC 9-32V
Audio vstup: áno 1x
Konektor: 4pin konektor
Farba: čierna
Ďiaľkové ovládanie: áno
Rozmery LCD displeja: 14 x10 x 2,5 cm
Svetelná clona: áno


Obsah balenia:

1x 5" LCD monitor
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x Kábel so 2 vstupmi pre kamery
1x Ďiaľkové ovládanie
1x Sada skrutiek
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty