360° kamera spy HD panoramatická s WIFI + IR LED

Kód tovaru: 10-150 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 116,67 €
Cena s DPH 140,00 €
- +

Popis produktu 360° kamera spy HD panoramatická s WIFI + IR LED

360° kamera spy HD panoramatická s WIFI + IR LED - s touto kamerou môžete monitorovať naozaj celý priestor v danej miestnosti - teda nič Vám neunikne. Disponuje detekciou pohybu a ponúka pohľad rybieho oka a kompletné pokrytie priestoru na približne 100 m2, a tak Vám už nič neunikne z dohľadu. Na takéto široké pokrytie priestoru by ste potrebovali minimálne 4 bežné kamery, ale vďaka našej ponúkanej panoramatickej kamere 360° ušetríte nemalé peniaze.

Kamera podporuje WiFi čo umožňuje jednoduchú inštaláciu na stenu alebo strop a následné možnosť ovládať cez mobilný telefón. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu "V380" (iOS, Android) do Vášho smartfónu, spárovať obe zariadenia a môžete začať sledovať obraz v reálnom čase. Bezpečnostú kameru je možné pripojiť k domácemu routru cez WIFI alebo Hot Spot čo Vám umožní sledovať obraz hocikedy a hocikde pomocou Vášho mobilného telefónu. Snímaný obraz kamery je možné si upravovať posúvaním prsta na smartfóne a nastaviť si tak ideálny uhol, prípadne máte k dispozícií až 5 režimov zobrazenia. Každy jeden režim robí z panoramatickej kamery ideálneho strážcu pre vnútorné použitie. 

bezpecnostna kamera - rybie oko

Panoramatická kamera disponuje aj detekciou pohybu, vďaka čomu budete vždy informovaný formou upozornenia na Váš mobilný telefón v prípade, že by bol zaznamenaný pohyb v priestore. Možnosť nastaviť na kamere aj zvukový alarm aby vyplašil neželaných hostí a upozornil na monitorovaný priestor. Perfektný spôsob ako mať vždy zabezpečenú domácnosť, kanceláriu, obchod alebo garáž počas Vašej neprítomnosti. Kamere nerobia problémy ani zhoršené svetelné podmienky ba dokonca ani absolútna tma vďaka infračervenému LED svetlu. Zachováva si stále rovnako vysokú HD kvalitu obrazu a poskytuje nočné videnie až na 9 metrov.  

bezpecnostna kamera 360

Kamera ponúka aj obojsmernú komunikáciu, nakoľko má zabudovaný vysokocitlivý mikrofón a reproduktor. Môžete tak počas sledovania obrazu počúvať a zároveň sa cez mobilný telefón rozprávať s Vašim dieťaťom alebo domácim miláčikom kým ste v práci. Zachytené záznamy prejdú kompresiou H.264 pre zníženie veľkosti súborov a následne sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 32 GB (nie je súčasťou balenia). V prípade, že by sa zaplnila pamäť SD karty, tak sa spustí nahrávanie v slučke a prepíšu sa najstaršie záznamy aby ste neprišli o aktuálne zábery. 

panoramaticka kamera

Vlastnosti:

Full HD Video v reálnom čase
Obojsmerná reč
Detekcia pohybu a automatické upozornenie
Nahrávanie v slučke
WiFi pripojenie
Nočné IR videnie

 

Špecifikácie:

Rozlíšenie videa: HD 1280 x 960 
Zvuk: Zabudovaný mikrofón a reproduktor
Pamäť: podpora micro SD kariet až do 32 GB
Pracovná teplota: -10 ~ 50°C v interiéri
Podpora systému: iOS 6.0 alebo vyššie, Android 4.0 alebo vyššie.
Rozmery: (Š) 70 mm x (V) 36 mm 
Hmotnosť: 60 g

 

Obsah balenia:

1x Panoramatická kamera 360°
1x USB kábel 
1x Sieťový adaptér 220V/ USB
1x Montážne príslušenstvo 
1x 3M nálepka
1x Vrecko s 2 skrutkami
1x Užívateľská príručka

Komentáre

Ďalšie produkty