4G WiFi a SIM dual kamera do auta s Live app + GPS - PROFIO X4

Kód tovaru: 55-209 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 307,50 €
Cena s DPH 369,00 €
- +

Popis produktu 4G WiFi a SIM dual kamera do auta s Live app + GPS - PROFIO X4

4G HOTSPOT WiFi a SIM dual kamera do auta s Live app + GPS - PROFIO X4. Cloud duálne kamery do auta pre real-time vzdialené sledovanie.​ GPS sledovacie zariadenie do vozidiel s WIFI a podporou 4G SIM pre dokonalý prehľad o jazde. Duálna Kamera do auta so vzdialeným GPS monitorovaním - PROFIO X4 1080p a 720p + 4G + Live app na sledovanie. Táto autokamera od PROFIO Electronics Tracking Cam X4 ponúka funkcie ako GPS Tracker a to živé GPS online sledovanie vozidla cez app v telefóne či PC ako aj zobrazenie live obrazu z kamery v reálnom čase. Jedná sa o duálnu autokameru (predná a externá), ktorá umožňuje nahrávania záznamu z oboch kamier, predná kamera má rozlíšenie FULL HD 1920x1080p s uhlom záberu 120°. Určite zaujme aj podpora vytvorenia Wifi 4G hotspotu cez vloženú 4G SIM kartu. Kamera môže nahrávať aj zvuk cez mikrofón, ktorý je umiestnený priamo v tele hlavnej kamery.

Zábery sa ukladajú na podporovanú pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Telo kamery je vypracované z kvalitných materiálov čím je odolná voči vysokým teplotám alebo extrémnemu chladu. Ponúka možnosť uzamknutia SIM a Micro SD karty pred neoprávnením editovaním záznamov. Veľmi zaujímavou funkciu je aj možnosť vzdialeného vypnutia motora vozidla (pomocou relé) v prípade odcudzenia vozidla. Kamera v prípade potreby (SOS, odstránenie napájania, porucha auto-batérie) funguje aj na pribalenú externú batériu na kábli s kapacitou 450 mAh. Táto kamera nemá žiadne tlačidlá priamo na zariadení, teda znemožnuje akúkoľvek možnú manipuláciu a snahu o úpravu/vymazanie zázamov.

Cloud kamery do auta duálne pre vzdialené sledovanie + monitorovanie v reálnom čase

dual kamerovy system do auta profio x4

Prezentačné video funkcií kamery

 

Máte k dispozícii aj externé SOS tlačidlo na kábli a v prípade núdze ho môžete stlačiť na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Potom kamera pošle SOS SMS na prednastavené tel. čísla a začne vytáčať tel. čísla dokola až do prijatia hovoru.Určite oceníte aj funkciu Alarm vibrácií - Vibračný alarm sa zapne po zastavení motora po uplynutí 5 minút. Ak je detekovaná nejaká vibrácia v odstavenom vozidle, aplikácia Tracksolid APP Vás upozorní pomocou notifikácie. Analýza chovania vodiča - vstavaný 9-osový G senzor umožňuje autokamere lepšie vykonávať analýzu správania vodiča. V prípade nevhodného chovania vodiča ako prudké zrýchlovanie, silné bzrdenie, alebo vysoké otáčky motora, Vás autokamera upozorní pomocou aplikácie na danú skutočnosť a zároveň uloží záznam z jazdy na SD kartu ako aj na Cloud server. Profio Tracking CAM X4 je ideálny a prepracovaný spôsob ako zvýšiť bezpečnosť Vášho auta neustálym monitorovaním, alebo komplexné riešenie pre firmy z hľadiska monitorovania pohybu ich vozového parku.

Porovnanie jednotlivých modelov PROFIO Cloud kamerových systémov

profio kamery cloud systemy
 

profio kamery do auta - porovnanie

Kamera do auta PROFIO X4 s funkciami pre ochranu vozidla a vzdialením sledovaním v reálnom čase

Živý videoprenos z kamery môžete sledovať cez voľne dostupnú mobilnú aplikáciu (podpora pre Android / iOS) s názvom "Tracksolid", alebo cez Web platformu na PC. Prostredníctvom nej je možnosť sledovať aj online GPS polohu vozidla na mape v reálnom čase. Sada kabeláže je určená pre priame pripojenie na poistkovú skriňu 12/24V čo umožňuje trvalé napájanie. Výhodou je duálny kamerový systém, ktorý nahráva záznamy z prednej a zadnej kamery. Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj PC platformu, alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo. Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase. 

funkcie na ochranu vozidla - profio x4 kamera

 

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj WEB platformu, na PC alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo.

Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase.

mobilna aplikacia tracksolid - profio x4

Vychutnajte si službu GPS sledovania priamo cez webové rozhranie www.tracksolid.com

Nie je potrebné inštalovať žiadny softvér. Všetko je dostupné cez internet z webového prehliadača na vašom stolnom počítači, notebooku, tablete či mobilnom telefóne. Základnou funkciou je sledovanie motorového vozidla, či už ide o osobné, alebo nákladné. Ak je vozidlo online zobrazí sa vám na mape jeho aktuálna poloha a môžete ďalej sledovať jeho trasu. V prípade že je offline zobrazí sa jeho posledná známa poloha. Každé vozidlo má po registrácii svoje osobitné ID číslo podľa ktorého si viete v histórii jázd (7 dňová história) nájsť jeho záznamy o pohybe. Po spustení archivovanej jazdy vidíte na mape jeho pohyb. Pri detailnom rozpise vidíte v akom čase, na akom mieste a konkrétnej adrese sa presne vozidlo v daný moment nachádzalo. Funkcia GEO FENCE Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy). Pre využite funkcie nutné zakúpiť licenciu pre sledovanie.

gps sledovanie auta - profio x4
mobilna app tracksolid profio x4

Video udalosti do cloudu

V prípade vážnej nehody, kolízie alebo nesprávneho správania sa pri jazde sa video automaticky prenesie do cloudu. Vďaka pripojeniu 4G môžete dosiahnuť vyššiu rýchlosť dát a väčšie pokrytie, čo vám umožní okamžite reagovať, alebo konať.

viedo prenos do cloudu - kamera profio x4
 

DBA - Analýza jazdného správania

Monitorovanie údajov o jazdnom správaní vodiča, vrátane prudkej akcelerácie, prudkého brzdenia a extrémnych zákrut, pomôže znížiť nehodovosť vášho vozového parku a zlepšiť spotrebu paliva.

analyza jazdneho spravania vodica - profio x4

Vzdialená kontrola

Táto unikátna kamera do auta umožňuje vzdialenú kontrolu nad prehrávaním záznamov z kamery. Takisto možnosť spraviť foto snímku či video na diaľku priamo z kamery. Funkcia vypnutia motora na diaľku z nej robí skvelý nástroj ako ochranu pred odcudzením. Vibračný alarm, ktorý Vás upozorní na neželené otrasy (vniknutie do automobilu či náraz).

dialkova kontrola vozidla - profio cam x4

 

WiFi HOTSPOT

Po naštartovaní motora bude wifi hotspot automaticky zapnutý. Názov hotspotu je "IMEI", zatiaľ čo heslo je posledných osem číslic IMEI. Stačí len otvoriť aplikáciu Tracksolid, pripojiť sa k príslušnému WiFi, a potom môžete ľahko prehrávať záznamy či editovať nastavenia.
 
wifi hotspot 4G - kamera do auta profio x4
 

4G vysokorýchlostný prenos dát

Stačí vložiť 4G SIM kartu a môžete sa ľahko pripojiť na internet. Kamera Profio Tracking Cam X4 podporuje 2G GSM, 3G WCDMA a 4G prenos dát. Takže sa môžete pripojiť na vysokorýchlostný internet takmer kdekoľvek.

4G vysokorýchlostný prenos dát  kamera profio x4

Vibračný alarm proti krádeži

Keď je ACC zapnutý, alarm a indikátory sa okamžite zastavia. Zariadenie sa prepne do režimu ochrany vozidla po 5 minútach od zastavenia motora vozidla. Ak senzory v kamere zachytia vibrácie vo vozidle, tak sa zapne alarm a upozorní Vás formou notifikácie cez aplikáciu v smartfóne do 10 sekúnd.

Vibračný alarm proti krádeži - autokamera profio x4

Odstavenie prívodu paliva

Keď telefón cez notifikáciu prijme narušiteľský alarm, je možné poslať príkaz na odstavenie motora. Je tak z bezpečnostných dôvodov možné urobiť len v prípade že zariadenie má identifikovanú GPS polohu a rýchlosť vozidla je menej ako 20 km/h.

Odstavenie prívodu paliva - kamery do auta profio x4

Živé real time sledovanie

Sledujte zábery z autokamery hocikedy a hocikde pomocou mobilnej aplikácie Tracksolid priamo vo Vášom smartfóne. 

Živé real time sledovanie - profio x4 kamera

Zabudovaný G-senzor

Pri núdzovom zabrzdení alebo pri náraze G-senzor vyhodnotí takúto situáciu ako vážnu a spustí automatické nahrávanie záznamu. Potom uzamkne video súbor priebehu nehody. Toto video môže byť dôkazom pri dokazovaní vinníkov nehody.

funkcia g-senzor profio x4 autokamera

Núdzové volanie SOS

V prípade núdze môžete stlačiť tlačidlo SOS na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Potom kamera pošle SOS SMS na prednastavené tel. čísla a začne vytáčať tel. čísla dokola až do prijatia hovoru.

sos nudzove tlacidlo - profio x4 kamerado auta

Riadenie flotily vozidiel

Ak vlastníte flotilu vozidiel vo Vašej firme máte možnosť ich sledovať naraz pod jedným účtom. Pri použití našej platformy Tracksolid môžete na jednom účte sledovať množstvo zariadení. Je pre vás výhodné sledovať vašu flotilu po celú dobu.

riadenie flotily vozidiel -profio x4 kamera

 

FULL HD 1080 video kvalita

Kamera Profio Tracking Cam X4 prináša dokonalé zobrazovacie schopnosti. Zábery budú zachytené s vynikajúcou jasnosťou. Všetko zachytené touto autokamerou bude následne prenesené do úžasných videí. Prišiel čas užiť si ostré a krásne zábery. 

FULL HD 1080 video kvalita - kamera profio x4 cam

Nahrávanie v slučke

Videozáznamy budú uložené na micro SD karte každé 3 minúty (podľa nastavenia). Ak je karta SD plná, staršie záznamy sa automaticky vymažú a nahradia novými.

Nahrávanie v slučke na sd kartu - profio x4

Podpora WDR funkcie (Wide Dynamic Range)

Táto autokamera podporuje WDR funkciu, WDR je špičková technológia aplikovaná pre kamery, bez ohľadu na to či je okolie príliš svetlé alebo tmavé, alebo či je tieň, odraz, šero, aťd. Obraz na kamere je vždy čistý a jasný. 

Podpora WDR funkcie - kamera do auta profio x4

Úplné 3-pruhové pokrytie

V záujme zníženia slepých bodov autokamera Profio tracking cam X4 používa 120° širokouhlý celosklenený objektív, ktorý pohodlne sníma 3 pruhy na cestách. Autokamera je vysoko citlivá a umožňuje presné a podrobné zaznamenávanie záberov. 

120 stupnov širokouhlý celosklenený objektív profio x4

 

Špecifikácie:

Model: PROFIO Tracking Cam X4
Procesor: ARM Cortex A53 Quad-Core 1.4GHz
Operačný systém: Android 8.1 GO
Flash pamäť: eMMC 16G      
RAM Pamäť: LPDDR3 1GB
GPS+BDS, GSM & WCDMA, 4G,
Rozlíšenie videa predná kamera: Full HD 1080p s 30fps, H.264 encoding, uhol snímania 120°
Rozlíšenie videa externá kamera: 720p, uhol snímania 100°
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2.4 GHz frekvencia, hotspot
Vzdialené sledovanie:  PC & App - PC rozhranie: www.tracksolid.com, APP na mobil: Tracksolid
Live sledovanie:  Obe duálne kamer Web či cez APP     
G-Sensor: Áno (6 smerový)  
Mikrofón: Áno
Vstavané reproduktory: Áno
Podpora micro SD: až do 128GB
USB dátové rozhranie: Micro USB 5 Pin 
Batéria externá: 450mAh 
Napájanie: 12V - 24V
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)     
Rozmery hlavná kamera: Š/V/H 6,8 x 4,8 x 10,9 cm
Rozmery externá kamera: Š/V/H 5,3 x 3,1 x 3,1 cm
Hmotnosť hlavnej kamery: 225 g

obsah balenia - cam profio x4

profio electronics Kamera Profio Tracking Cam X4 je špičkový produkt novej značky PROFIO ELECTRONICS, ktorá sa úzko špecializuje na vývoj a výrobu inovatívnych kamier, ktoré prinášajú nový rozmer ich použitia v každodennej praxi.

Komentáre

Ďalšie produkty