AHD cúvací systém - 1x Hybridný 10" monitor + 4x HD IR kamera

Kód tovaru: 19-137 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 366,67 €
Cena s DPH 440,00 € 582,00 €
- +

Popis produktu AHD cúvací systém - 1x Hybridný 10" monitor + 4x HD IR kamera

AHD cúvací systém - 1x 4CH HD LCD hybridný 10" monitor + 4x HD IR kamera s 11 IR LED nočným videním do 15m, s krytím IP68 a 145° uhlom pohľadu. Pracovné kamery AHD set s nahrávaním na SD kartu - je to systém určený pre pohyb vozidiel v náročných a neprehľadných situáciách v akomkoľvek teréne. Kamera od značky PROFIO ELECTRONICS má AHD rozlíšenie 1280x720p vďaka ktorej uvidíte všetky detaily jasne a ostro. AHD kamera s naozaj veľmi malými rozmermi iba 55x55x55 mm sa postará o kvalitný obraz nie len cez deň, ale prostredníctvom nočného videnia s 11 IR LED (dosvit 15m) uvidíte pri cúvaní dobre aj v noci. Veľkosť obrazovky LCD 10,1" predurčuje tento set ako ideálneho pomocníka pri cúvaní. 

Tento AHD systém je kombináciou tej najlepšej technológie, ktorá je vyvinutá pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy, traktor, kombajn a iné poľnohospodárske, alebo stavebné stroje a vozidlá.  AHD systém oceníte hlavne pri inštalácii na väčšie motorové vozidlá, kde potrebujete viacej pohľadov z rôznych uhlov. Monitor zároveň slúži, aj ako DVR rekordér pre záznam z kamier (ten sa ukladá na pamäťovú kartu do veľkosti 256 GB).

Možnosť napojenia až 4 kamier s možnosťou voliť poradie zobrazenia kamier.

Jednotlivé kamery sa dajú zobraziť vedľa seba, alebo podľa potreby kombinovať rozmiestnenie kamier na monitore.

Pracovné kamery ahd cuvaci set - monitor a kamera

Vďaka tomuto systému budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Cúvací AHD set obsahuje LCD monitor 10,1" + 4x kamera s IR nočným videním + 4x (5m, 10m, 15m alebo 20m kábel) ktorý je zahrnutý v cene setu a môžete si ho vybrať podľa vašej potreby pri objednávke. AHD set je výnimočný okrem kvality obrazu aj tým že k monitoru viete pripojiť až 4 (AHD 1080P / AHD 720P / 960H / CVBS) kamery naraz. Na monitore je možné pre lepšiu orientáciu naraz zobraziť všetky kamery vedľa seba, alebo podľa potreby zvoliť takú variantu zobrazenia kamier, ktorá vám najviac vyhovuje. Hybridný monitor podporuje zmiešaný vstup vo viacerých formátoch videa a tiež frekvencií PAL/NTSC. V menu monitora je samozrejmosťou aj zrkadlenie obrazu vybranej kamery. Tento cúvací set má široké možnosti využitia.  IP stupeň ochrany kamery je až IP 68 čo znamená, že je odolná voči vode, blatu, prachu a mechanickému poškodeniu

kamer set s monitorom pre stavebne stroje

Cúvací monitor obsahuje menu, v ktorom máte k dispozícii rôzne možnosti nastavenia LCD monitora a kamier, ktoré sú k nemu pripojené. Monitor zároveň slúži, aj ako DVR rekordér pre záznam z kamier (ten sa ukladá na pamäťovú kartu do veľkosti 256 GB). Hybridný monitor podporuje zmiešaný vstup AHD 1080P / AHD 720P / 960H / CVBS vo viacerých formátoch videa a tiež frekvencií PAL/NTSC, k monitoru je možné pripojiť naraz až 4 kamery. To znamená, že k monitoru môžete mať napojenú kameru s AHD rozlíšením 1080P a druhú napríklad s rozlíšením 720P a monitor zobrazí simultánne obraz z oboch.

Záznam z kamier sa ukladá na SD kartu, ktorá je podporovaná až do kapacity 256 GB. 

hybridny 10,1 palcovy monitor podpora sd karty 256GB

Hybridný 10,1" palcový cúvací monitor do auta (stroje) pre 4 kamery AHD/CVBS s nahrávaním záznamu na SD kartu až do 256 GB, s možnosťou pripojiť až 4x ľubovoľné typy kamier FULL HD, HD, CVBS atď cúvacie kamery. Nová generácia parkovacieho systému, ktorá vám prináša  čistý, ostrý obraz cez deň, aj za zlých svetelných podmienok a všetky potrebné technické prostriedky pre bezpečnú prevádzku a ovládanie motorových vozidiel a strojov. Cúvací monitor obsahuje menu v ktorom máte k dispozícii rôzne možnosti nastavenia LCD monitora a kamier, ktoré sú k nemu pripojené. Balenie obsahuje aj ďiaľkové ovládanie, pre ešte jednoduchšie ovádanie monitora

Využitie cúvacie kamery s monitorom v HD rozlíšení vhodné aj pre stavebné stroje

cuvaci kamerovy system pre nakladne auta

K monitoru je možné pripojiť až 4 kamery - AHD, alebo CVBS. Podľa potreby a typu vozidla si môžete vybrať a nakombinovať kamery z našej ponuky tak, aby spĺňali Vaše požiadavky. Kamery sú pripojené na monitor cez 4pin káble. Na monitore sa nachádzajú káble na pripojenie kamier a napájanie monitora. Kamery sú napájané priamo z monitora preto už nie je potrebné pripájať ich osobitne na zdroj čo zjednoduší inštaláciu a vy tak môžete umiestniť kameru na akomkoľvek mieste na vozidle. Monitor obsahuje aj 4 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete vybrané kamery pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. Podpora nahrávania cyklického videa - (24-hodinová funkcia monitorovania parkovania).

Hybridný monitor pre cúvacie kamery s nahrávaním obrazu zo 4 kamier

cúvací set s kamerou pre kombajny

V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.

ahd system na cuvanie s ir led nocnym videnim

Mini Cúvacia kamera 55x55x55 mm s HD rozlíšením 720P a nočným videním 15m - 11 IR LED a krytím IP68 a 145° uhlom pohľadu. Táto výkonná cúvacia kamera je tým správnym riešením pre monitorovanie okolia vozidla. Poskytuje vám prehľad o tom čo sa deje okolo vozidla pri jeho pohybe, alebo cúvaní. Cúvacia kamera má nočné videnie s 11 IR LED a dosvitom 15 metrov. Kamera má široké možnosti využitia, pretože je vhodná pre väčšie autá, dodávku, minibus, autobus, návesy, prívesy, poľnohospodárske stroje, alebo kamión. Obrazový snímač 1/4 CMOS s HD rozlíšením 1280x720 pixelov umožní kvalitný a ostrý obrazový prenos.  

Krytie IP68 zaručuje odolnosť voči vode, blatu, prachu a mechanickému poškodeniu

cuvacia kamera ochrana IP68 vodeodolna a prachuvzdorna

Cúvacia kamera má uhol snímania až 145° čo je dostatočný rozsah pre potreby cúvania, alebo monitorovania pohybu vozidla v prostredí kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť z hľadiska bezpečnosti. Táto HD kamera spĺňa stupeň ochrany IP68 čo ju robí vodotesnou, prachotesnou a odolnou voči mechanickému poškodeniu. Samotné telo kamery chráni  odolný obal zo zliatiny. Kameru je možné inštalovať na rôzne povrchy  čo jej umožňuje kovová konzola vďaka ktorej ju môžete nakláňať a zafixovať do požadovanej polohy. Napájanie kamery a prenos signálu je cez kvalitný, odtienený konektor so 4 pinovou koncovkou, ktorá má vodotesnú úpravu čo Vám uľahčí prácu pri inštalovaní. Kamera je napájaná priamo z cúvacieho monitoru napätím 12-24V.

cuvacia kamera s uhlom 175 stupnov pre kamiony


Vlastnosti:

PLUS Cúvacia kamera pre všetky autá 
plus 11x LED IR nočné videnie 15 m
plus Odolné telo kamery zo zliatiny
plus Pozorovací uhol až 145°
plus IP68 vodotesná, prachotesná a odolná voči poškodeniu
PLUS 10,1 palcový cúvací monitor
plus Široké možnosti nastavenia v menu displeja
plus Možnosť pripojiť až 4 kamery
 

Technické špecifikácie kamery:

Obrazový senzor: CMOS 1/4"
Rozlíšenie: HD 1280x720 (500 TV lines)
Systém: PAL/NTSC
Minimálne osvetlenie: 0 LUX (IR zapnuté)
IR nočné videnie: áno 11 IR LED
Nočné videnie vzdialenosť: 15 m
Pozorovací uhol: 145°
IP stupeň ochrany: IP 68 vodotesné, prachotesné, odolné voči poškodeniu
Spotreba energie: 3W  
Pracovná teplota: -20 až 70°C
Napájanie DC: 12-24V
Rozhranie: RCA
Rozmery: 55x55x55 mm

Technické špecifikácie monitora :

Model: Profio - W100
Monitor: 10,1“ HD obrazovka
Systém: PAL/NTSC 50/60Hz
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora: 1024 x 600 RGB
Viditeľnosť displeja: 180° z každej strany
Video rozlíšenie pri nahrávaní: 1280x720P, 1280x960P, 960H
Kompatibilý signál: AHD 720P@25/30, 960P@50/60, 1080P@25/30, CVBS 960H
Vstupy: 4x kanál AHD/CVBS
Podsvietené tlačidlá: áno, modré svetlo
Svetelnosť: 500-700cd/m2
Nahrávanie: áno, 4 kanály
Cyklické nahrávanie: áno
Rozloženie displeja: 1/2/3/4 kamery
Video formát: AVI
Pamäť: podpora SD karta class 10, do 256 GB (pamäťová karta nie je súčasťou balenia)
Možnosť nastavenia OSD: jasu, kontrastu, hlasitosť, jazyk
Napájanie: DC 12-36V (pre napájanie aj s kamerou je požadovaná voltáž 13V)
Výstupné napätie: DC +11,5V/3A
Audio vstup: áno 1x
Konektor: 4pin konektor
Farba: čierna
Ďiaľkové ovládanie: áno
Rozmery: š/v/h 25 x 16 x 3,5 cm
Svetelná clona: áno, odpojiteľná
Prevádzková teplota: -20 až 70°C

Obsah balenia:

1x Hybridný 10,1" palcový cúvací monitor
4x AHD cúvacia kamera
4x Prepojovací kábel 5m, 10m, 15m, 20m podľa výberu
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
4x Konzola pre uchytenie kamery
1x Manuál

Môžete si vybrať dĺžku káblov podľa Vašej potreby 5m, 10m, 15m a 20m. Dĺžku káblov uveďte v poznámke pri objednávke.

Komentáre

Ďalšie produkty