Bluetooth reproduktor s FULL HD rotačnou kamerou Wifi P2P + detekcia pohybu

Kód tovaru: 10-633 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 133,33 €
Cena s DPH 160,00 €
- +

Popis produktu Bluetooth reproduktor s FULL HD rotačnou kamerou Wifi P2P + detekcia pohybu

Bluetooth reproduktor s FULL HD rotačnou kamerou Wifi P2P + detekcia pohybu + hudobný prehrávač. FULL HD1080P skrytá kamera so širokouhlým uhlom záberu, možnosťou ovládania vzdialenej rotácie kamery o 180°. Táto USB wifi špionážna skrytá kamera s FULL HD 1080p rozlíšením audio/video. Objektív skrytej domácej kamery môžete na diaľku ovládať pomocou aplikácie na Vašom smartphone (iOS/ Android). Bezpečnostná kamera disponuje aj detekciou pohybu.

Bluetooth reproduktor s FULL HD rotačnou kamerou Wifi P2P


Reproduktor so skrytou kamerou. Táto špionážna kamera vyzerá ako bluetooth reproduktor a je úplne nenápadná. Skrytá WiFi kamera s LIVE živým prenosom cez internet P2P má inteligentnú detekciu pohybu a upozornenie push správami priamo na Váš smartphone. Keď sa spustí detekcia pohybu, táto malá skrytá kamera odošle do vášho zariadenia alarm správu. Keď nie ste vo svojom dome, táto spy kamera bude vynikajúca skrytá bezpečnostná kamera, alebo ako pestúnka pre činnosť vašich detí a pre ich bezpečie, alebo ako strážca pre sledovanie zlodejov, starších ľudí, domácich miláčikov v reálnom čase.

skryta kamera inteligentná detekcia pohybu


WiFi špionážna kamera s audio reproduktorom dokáže na diaľku vysielať živé vysielanie, nahrávať videá a fotografovať. Skrytá kamera so zvukom automaticky uloží video na micro SD kartu (nie je súčasťou balenia), s podporou max. do 128GB a nahrávanie v slučke. Špionážne kamery so zvukom a videom podporujú online prezeranie viacerých zariadení súčasne, môžete zdieľať svoje nádherné chvíle a zážitky s rodinou a priateľmi.

rotacna kamera v reproduktore 240 stupnov


Po pripojení mobilného telefónu k reproduktoru cez bluetooth, môžete prehrávať hudbu. Kamera dokáže nahrávať videá aj počas prehrávania hudby, aj počas nabíjania. Zariadenie disponuje funkciou nahrávanie v slučke, čiže ak je pamäťová karta plná, automaticky prepíše najstarší súbor. Po aktivácii pohybu vám skrytá kamera pošle upozornenia na mobil a automaticky zachytí fotografie a videá uložené na SD karte, aby vám neušla žiadna dôležitá informácia. Mini kamera automaticky ukončí režim detekcie pohybu a prejde do úsporného režimu, keď nikto nie je nablízku. Vstavaná 3000 mAh batéria poskytuje do 2 hodín prevádzky, je ju však možné napojiť na trvalé napájenie zo siete cez USB 5V adaptér a tým pádom výdrž batérie nie je limitovaná.

Funguje aj ako klasický bluetooth reproduktor

wifi kamera v reproduktore + hudobny prehravac

Špecifikácie:

Rozlíšenie kamera 1080p
Doba nabíjania cca 5 hodín
Podpora micro SD karty do 128GB (nie je súčasťou balenia)
Nočné videnie: nie
Bluetooth podpora: áno
Nahrávanie v slučke: áno
H.264 kompresia
Formát videa: mp4
3,5 mm port pre slúchadlá
Batéria 3000 mAh
Podpora systému: iOS/Android
Rozmery: 8,12 x 8,12 x 10,16 cm

Obsah balenia:

1x Bluetooth reproduktor s wifi kamerou
1x USB kábel
1x 3,5 mm audio kábel
1x užívateľská príučka

Komentáre

Ďalšie produkty