Budík s HD kamerou a reproduktorom + detekcia pohybu + IR LED

Kód tovaru: 10-532 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 138,33 €
Cena s DPH 166,00 €
- +

Popis produktu Budík s HD kamerou a reproduktorom + detekcia pohybu + IR LED

Digitálny budík s HD kamerou + detekcia pohybu + nočné videnie + meteo stanica a bluetooth reproduktor. Tento štýlový budík so skrytou kamerou funguje aj ako prenosný bluetooth reproduktor, alebo prehrávač mp3 z micro SD karty. Svojím elegantným prevedením v lesklej čiernej farbe sa hodí do každého druhu interiéru bez pochybnosti, že sa jedná o zariadenie so skrytou kamerou. Kvalitný displej na budíku zabezpečuje bezproblémovú čitateľnosť poskytovaných údajov aj pri intenzívnom dennom svetle. Na displeji budíka sa zobrazuje aktuálny čas a dátum, teplotu v miestnosti, nastaviť si môžete aj budík - alarm. Zariadenie je vybavené stavanou dobíjateľnou batériou 3000 mAh. Svoje využitie nájde v každej domácnosti, ako plnohodnotný digitálny budík. Nepochybne najdôležitejšou a najužitočnejšou funkciou je nepozorované sledovanie okolia. 

Skrytá kamera v budíku s bluetooth reproduktorom + Zobrazenie teploty

wifi kamera v budiku

Zabudovaná skrytá kamera zaznamenáva videá v HD rozlíšení 1280x720 pixelov so zvukom, teda dostatočne postačujúce pre detailné zábery. Vďaka IR LED nočnému videniu na vzdialenosť až do 6 metrov budete mať kvalitný obraz aj v noci. Digitálny budík podporuje pripojenie P2P a WiFi - bezdrôtové čo umožňuje jeho umiestnenie priam kdekoľvek v interiéri. Všetky funkcie skrytej kamery môžete ovládať na diaľku prostredníctvom voľne dostupnej aplikácie "TinyCam" pre smartfóny (iOS, Android) cez ktorú môžete sledovať zábery v reálnom čase a meniť nastavenia kamery. Budík s kamerou je možné pripojiť k domácemu routru cez WIFI, alebo P2P čo Vám umožní sledovať obraz hocikedy a hocikde prostredníctvom Vášho mobilného telefónu. 

skryta kamera v budiku

Digitálny budík obsahuje aj funkciu detekcie pohybu, ktorá slúži na spustenie nahrávania záznamu pri zachytení pohybu v priestore. Skvelá funkcia vďaka ktorej Vám neunikne žiaden dôležitý záber, nakoľko budú zachytené len zábery počas aktivityZachytené záznamy prejdú kompresiou H.264 pre zníženie veľkosti súborov a následne sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 128 GB. Zariadenie slúži aj ako prehrávač hudby. Má dva sloty pre micro SD karty - jeden sa používa pre záznam videa, druhý na prehrávanie hudby. Bluetooth pripojenie robí z budíka aj prenosný reproduktor, stačí spárovať telefón s budíkom a okamžite môžete prehrávať vašu obľúbenú hudbu. 

kamera v budiku - nocne videnie a detekcia pohybu

Dvojcestné audio umožňuje obojsmernú komunikáciu na ďiaľku - môžete tak ukludniť domáce zviera, prihovoriť sa dieťaťu a pod.

bezpecnostna kamera do domacnosti

Nočné videnie - vďaka zabudovanému IR LED svetlu zachytíte dokonalý obraz aj počas úplnej tmy do vzialenosti až 6 metrov

budik s kamerou do domu

Tento štýlový budík so skrytou kamerou funguje aj ako prenosný bluetooth reproduktor, alebo prehrávač mp3 z micro SD karty

kamera v budíku - mp3 prehravc a bluetooth reproduktor

 

Vlastnosti:

PLUS Skrytá kamera v digitálnom budíku
plus WiFi a P2P prenos obrazu v reálnom čase
plus Bluetooth reproduktor + prehrávač mp3 z pamäťovej karty
plus Zobrazenie teploty na displeji
plus Funkcia detekcie pohybu
plus Nočné IR LED videnie až na 6 metrov

 

Špecifikácie:

Obrazový snímač: HD 1280x720p
Objektív: CMOS 1MP
Rozlíšenie videa: 1280x720 pixelov
Snímkovanie: 15 fps
Kompresný formáty: H.264 
Uhol snímania: 120°
Prehrávanie hudby z micro SD karty: áno
Bluetooth reproduktor: áno
Ukazovateľ izbovej teploty: áno
Nočné videnie dosah: 6 metrov
Detekica pohybu: áno, PIR senzor
Pamäťová karta: podpora Micro SD karta do max. 128 GB (nie je súčasťou balenia)
Napájanie: dobíjateľná 3000mAh lítiová batéria
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth: áno
Nabíjanie: micro USB kábel
Rozmery: 82x82x81 mm
 

Obsah balenia:

1x Digitálny budík s HD kamerou
1x USB kábel
1x USB čítačka na micro SD kartu
1x Adaptér
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty