Budík s mini kamerou a detekciou pohybu

Kód tovaru: 10-008 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 82,50 €
Cena s DPH 99,00 €
- +

Popis produktu Budík s mini kamerou a detekciou pohybu

Budík s mini kamerou a detekciou pohybu Predaj cez špionážny eshop najväčší výber - len kvalitné produkty. Nákup od profesionálov - tovar skladom, možný osobný odber v BB.

Nahrávať tak môžete nielen po stlačení nahrávacieho tlačítka na diaľkovom ovládaní, ale nastaviť automatické nahrávanie po detekcii akéhoľkovek pohybu pred kamerou. Ideálne riešenie pre záznam z interiéru, prípadne exteriéru práve vtedy keď potrebujete zistiť narušenie priestoru prípadne odcudzenie Vašich vecí.

kamera v budíku

Tento produkt má vysoké rozlíšenie (640x480). Zariadenie podporuje až 32 GB mikro SD kartu. Na tomto multifunkčnom zariadení  je k dispozícii viac funkcií, ako je: video, zvukový záznam, indukčné video, fotografovanie, web kamera, elektrický budík s hodinkami na ukladanie súborov, s vysokokapacitnou batériou. Kamera s funkciou detekcie pohybu.

S týmto zariadením môžete nahrávať do 12 hodín videa nepretržite a 25 hodín nepretržitej audio nahrávky. Môžete nahrávať videa s vysokým rozlíšením až 2.0 Megapixlov. Zariadenie je ideálne na zabránenie krádežiam a získania dôkazov.

Špecifikácie:

Pixely: 2 Megapixel
Rozlíšenie: VGA 640 * 480
Detekcia pohybu
Video formát: AVI
Počet obrázkov: 30fps
Zorný uhol: 72°
Foto formát: JPEG 1600 * 1200
Doba nahrávania videa pri plnom nabití: do 12 hodín
Spotreba elektrickej energie: 130mA/3.7V
Skladovacia teplota:-20-80°C
Prevádzková teplota:-10-60°C
Prevádzková vlhkosť :15-85% RH
Pamäťová karta typu: micro sd karta až do 32GB
USB pripojenie
Doba nabíjania: cca 4 hodiny


!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Komentáre

Ďalšie produkty