Cloud Dual kamerový monitorovací systém do auta GPS PROFIO X5

Kód tovaru: 55-208 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 333,33 €
Cena s DPH 400,00 €
- +

Popis produktu Cloud Dual kamerový monitorovací systém do auta GPS PROFIO X5

Cloud Dual kamerový monitorovací systém do auta s GPS - PROFIO X5 - Android box s podporou 4G / LTE / Wifi pre Live app/web na sledovanie. Najnovší kamerový systém od PROFIO Electronics X5 ponúka funkcie ako GPS Tracker a to živé GPS online sledovanie vozidla cez app v telefóne či PC ako aj zobrazenie live obrazu z kamery v reálnom čase. Jedná sa rekordér s možnosťou pripojenia 2 kamier (predná, zadná), ktorý umožňuje okrem nahrávania videa z oboch kamier zároveň (podpora micro sd do 128GB). Predná kamera má rozlíšenie FULL HD 1920x1080p. Kamery majú minimálne rozmery a neobmedzujú priestor vo vozidle. Zariadenie android boxu je pritom možné skryť, takže nie je potrebné aby bolo umiestnené na palubnej doske a nenarúša výhľad z vozidla.

Oceníte aj podporu vytvorenia Wifi 4G hotspotu cez vloženú 4G SIM kartu. Zábery sa ukladajú na podporovanú pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Tento kamerový systém nemá žiadne tlačidlá priamo na zariadení, teda znemožnuje akúkoľvek možnú manipuláciu a snahu o úpravu/vymazanie zázamov. Napájanie systému sa inštaluje priamo do poistkovej skrine vozidla. Umiestnenie Android boxu je možné kdekoľvek vo vozidle, na miesto kde nebude box viditeľný. Ponúka možnosť uzamknutia vloženej SIM ako aj Micro SD karty pred neoprávnením editovaním záznamov. Kamera môže nahrávať aj zvuk cez mikrofón, ktorý je umiestnený v SOS tlačidle na externom kábli.

Cloud/Android duálna kamera do Vášho vozidla pre vzdialené sledovanie v reálnom čase

kamerovy system profio x5

Prezentačné video funkcií kamery

 

 

dual kamerovy system profio x5

Máte k dispozícii aj externé SOS tlačidlo na kábli a v prípade núdze ho môžete stlačiť na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Analýza chovania vodiča - vstavaný 9-osový G senzor umožňuje lepšie vykonávať analýzu správania vodiča. V prípade nevhodného chovania vodiča ako prudké zrýchlovanie, silné bzrdenie  alebo vysoké otáčky motora, Vás autokamera upozorní pomocou aplikácie na danú skutočnosť a zároveň uloží záznam z jazdy na SD kartu ako aj na Cloud server. Profio X5 je ideálny a prepracovaný spôsob ako zvýšiť bezpečnosť Vášho auta neustálym monitorovaním, alebo komplexné riešenie pre firmy z hľadiska monitorovania pohybu ich vozového parku.

Porovnanie jednotlivých modelov PROFIO Cloud kamerových systémov

kamery do auta pofio

profio kamery porovnanie

Monitorovací systém s funkciami pre ochranu vozidla a vzdialením sledovaním v reálnom čase

Živý videoprenos z kamery môžete sledovať cez voľne dostupnú mobilnú aplikáciu (podpora pre Android / iOS) s názvom "Tracksolid", alebo cez Web platformu na PC. Prostredníctvom nej je možnosť sledovať aj online GPS polohu vozidla na mape v reálnom čase. Sada kabeláže je určená pre priame pripojenie na poistkovú skriňu 12/24V čo umožňuje trvalé napájanie. Výhodou je duálny kamerový systém, ktorý nahráva záznamy z prednej a zadnej kamery. Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj PC platformu, alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo. Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase.

monitorovaci system do auta

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj WEB platformu, na PC alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo.

Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase.

sledovaci system tracksolid

 

Vychutnajte si službu GPS sledovania priamo cez webové rozhranie www.tracksolid.com

Nie je potrebné inštalovať žiadny softvér. Všetko je dostupné cez internet z webového prehliadača na vašom stolnom počítači, notebooku, tablete či mobilnom telefóne. Základnou funkciou je sledovanie motorového vozidla, či už ide o osobné, alebo nákladné. Ak je vozidlo online zobrazí sa vám na mape jeho aktuálna poloha a môžete ďalej sledovať jeho trasu. V prípade že je offline zobrazí sa jeho posledná známa poloha. Každé vozidlo má po registrácii svoje osobitné ID číslo podľa ktorého si viete v histórii jázd (7 dňová história) nájsť jeho záznamy o pohybe. Po spustení archivovanej jazdy vidíte na mape jeho pohyb. Pri detailnom rozpise vidíte v akom čase, na akom mieste a konkrétnej adrese sa presne vozidlo v daný moment nachádzalo. Funkcia GEO FENCE Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy). Pre využite funkcie nutné zakúpiť licenciu pre sledovanie.

profio x5 gps sledovanie vozidla
dual kamera do auta profio x5 tracksolid

Video udalosti do cloudu

V prípade vážnej nehody, kolízie alebo nesprávneho správania sa pri jazde sa video automaticky prenesie do cloudu. Vďaka pripojeniu 4G môžete dosiahnuť vyššiu rýchlosť dát a väčšie pokrytie, čo vám umožní okamžite reagovať, alebo konať.

profio x5 cloud a android kamera


Rôzne scenáre použitia

Android BOX Profio X5 je zariadenie, ktoré umožňuje širokú variabilitu použitia. Kamery je možné umiestniť kdekoľvek vo vozidle.

kamerovy system do auta profio scenare pouzitia profio x5

DBA - Analýza jazdného správania

Monitorovanie údajov o jazdnom správaní vodiča, vrátane prudkej akcelerácie, prudkého brzdenia a extrémnych zákrut, pomôže znížiť nehodovosť vášho vozového parku a zlepšiť spotrebu paliva.

DBA analyza jazdneho spravania profio x5

Vzdialená kontrola

Tento unikátny systém umožňuje vzdialenú kontrolu nad prehrávaním záznamov z kamery. Vibračný alarm, ktorý Vás upozorní na neželené otrasy (vniknutie do automobilu či náraz).

profio x5 vzdialena kontrola via app

 

WiFi HOTSPOT a 4G vysokorýchlostný prenos dát

Stačí vložiť 4G SIM kartu a môžete sa ľahko pripojiť na internet. Po vložení SIM karty do zariadenia sa Vám vytvorí 4G WiFi prístupový bod (na SIM karte je potrebné mať aktivované dátové služby) čo umožní sa Vám na kamerový systém pripojiť. Profio X5 podporuje 2G GSM, 3G WCDMA a 4G (LTE) prenos dát. Takže sa môžete pripojiť na vysokorýchlostný internet takmer kdekoľvek. Po naštartovaní motora bude wifi hotspot automaticky zapnutý. Názov hotspotu je "IMEI", zatiaľ čo heslo je posledných osem číslic IMEI. Stačí len otvoriť aplikáciu Tracksolid, pripojiť sa k príslušnému WiFi, a potom môžete ľahko prehrávať záznamy či editovať nastavenia.
 
 

profio x5 wifi hotspot a 4G prenos

Živé real time sledovanie

Sledujte zábery z oboch kamier hocikedy a hocikde pomocou webu či mobilnej aplikácie Tracksolid priamo vo Vášom smartfóne. 

živé real time sledovanie profio x5

Zabudovaný G-senzor

Pri núdzovom zabrzdení alebo pri náraze G-senzor vyhodnotí takúto situáciu ako vážnu a spustí automatické nahrávanie záznamu. Potom uzamkne video súbor priebehu nehody. Toto video môže byť dôkazom pri dokazovaní vinníkov nehody.

profio x5 kamera - zabudovany g-senzor

Núdzové volanie SOS

Máte k dispozícii aj externé SOS tlačidlo na kábli a v prípade núdze ho môžete stlačiť na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Potom zariadenie pošle SOS SMS na prednastavené tel. čísla a začne vytáčať tel. čísla dokola až do prijatia hovoru.

kamera do auta profio x5 - sos nudzove tlacidlo

 

Riadenie flotily vozidiel

Ak vlastníte flotilu vozidiel vo Vašej firme máte možnosť ich sledovať naraz pod jedným účtom. Pri použití našej platformy Tracksolid môžete na jednom účte sledovať veľké množstvo zariadení. Je pre vás výhodné sledovať vašu flotilu po celú dobu. Kamerový systém Profio X5 Vám pomôže zostať v spojení s vodičmi vo vašom vozovom parku presným sledovaním ich výkonu. Tento jedinečný systém môže pomôcť vodičom zdokonaliť svoje schopnosti a robiť lepšie rozhodnutia a tiež ochrániť Vás ako majiteľa vozového parku pred falošnými tvrdeniami a nevysvetliteľným poškodením vášho majetku.

 

dual kamera do auta - riadenie flotily profio x5

 

FULL HD 1080 video kvalita

Predná kamera systému Profio Tracking X5 prináša dokonalé zobrazovacie schopnosti. Zábery budú zachytené s vynikajúcou jasnosťou. Všetko zachytené touto autokamerou bude následne prenesené do úžasných videí. Prišiel čas užiť si ostré a krásne zábery.

 

kamera profio x5 - full hd video

Nahrávanie v slučke

Videozáznamy budú uložené na micro SD karte každé 3 minúty (podľa nastavenia). Ak je karta SD plná, staršie záznamy sa automaticky vymažú a nahradia novými.
 

profio kamery do auta - nahravanie v slucke

 

Špecifikácie:

Model: PROFIO X5
Procesor: ARM Cortex A53 Quad-Core 1.4GHz
Operačný systém: Android 8.1 GO
GPS+BDS, GSM & WCDMA, 4G LTE,
Rozlíšenie videa predná kamera: Full HD 1080p, uhol snímania 120°, H.264 encoding
Dĺžka kábla predná kamera: 2 metre
Rozlíšenie videa zadná kamera: 720p, uhol snímania 100°, H.264 encoding
Dĺžka kábla zadná kamera: 2,45 metra
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2.4 GHz frekvencia, hotspot
Vzdialené sledovanie:  PC & App - PC software: www.tracksolid.com, APP na mobil: Tracksolid 
G-Sensor: BMI160 (6 smerový)  
Podpora micro SD: až do 128GB
Podpora sietí: GSM, WCDMA, LTE
Dátové rozhranie: Micro USB 2.0, micro SIM
Batéria externá: 600mAh 
Napájanie: 9V - 30V
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 70 ° C
DVR box: Š/V/H 12 x 2,7 x 9,5 cm
Predná kamera: Š/V/H 5,3 x 3,1 x 3,1 cm
Zadná kamera: Š/V/H 7,2 x 3,2 x 2,5 cm
 

Obsah balenia:

1. Rekordér PROFIO X5 + adaptér na SIM kartu
2. Externá Kamera 1
3. Externá Kamera 2
4. GPS/LTE/WIFI anténa
5. Kabeláž pre napájanie + batéria
6. SOS tlačidlo
7. Páska na uchytenie a spojenie
8. Samolepiace 3M pásky
9. Inštalačná sada a krytky

profio x5 balenie obsahuje

profio electronic Kamerový systém Profio X5 je špičkový produkt novej značky PROFIO ELECTRONICS, ktorá sa úzko špecializuje na vývoj a výrobu inovatívnych kamier, ktoré prinášajú nový rozmer ich použitia v každodennej praxi.

Komentáre

Ďalšie produkty