Cúvací 7" LCD monitor s 2 WiFi kamerami a s funkciou DVR

Kód tovaru: 19-074 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 266,67 €
Cena s DPH 320,00 € 379,00 €
- +

Popis produktu Cúvací 7" LCD monitor s 2 WiFi kamerami a s funkciou DVR

Cúvací 7" LCD monitor s 2 WiFi kamerami a s funkciou DVR.  Nahráva záznam z kamery a ukladá ho na pamäťovú kartu rady SDXC až do 128GB (ktorá je už súčasťou balenia). Záznam je nahrávaný v rozlíšení VGA a na 128GB kartu môžete nahrať viac ako 200 hodinový (8 dní) záznam z jednej kamery, alebo 50 hodín zo všetkých 4 kamier. Sila digitálneho bezdrôtového prenosu vám zaručí prenos signálu až na vzdialenosť 100m a signál je tiež dostatočne silný na to aby ho nerušili veľké kovové časti vizidla, alebo nákladu. Okrem video záznamu sa na micro sd ukladá aj zvukový audio záznam.

Monitorovací systém Profio pre osobné, nákladné autá a poľnohospodárske stroje so stupňom ochrany IP66. Túto inovatívnu technológiu Vám prináša PROFIO ElectronicsPrenos signálu funguje na základe Wifi signálu z kamier čo  uľahčuje inštaláciu samotných kamier a hlavná výhoda je , že nie ste obmedzený ťahaním prepojovacích káblov. Týmto však vylepšenia tohoto cúvacieho systému nekončia. Monitor zároveň plní funkciu DVR záznamníka.

dvojkamerovy parkovaci system

Tento set obsahuje 1x WiFi DVR 7" monitor do auta a 2x WiFi cúvaciu kameru (je možné pripojiť ešte 2x WiFi cúvacie kamery). Monitor s kamerou sú vybavené nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Tento WiFi cúvací set má široké možnosti využitia, vďaka vysoko výkonnej wifi anténe je vhodný nielen pre osobné autá ale aj dodávku, karavan, minibus, autobus, kamión, návesy, poľnohospodárske, alebo stavebné stroje a iné vozidlá. IP stupeň ochrany kamery je až IP 66 čo znamená že je vodotesná, prachotesná a odolná voči poškodeniu.

 WiFi cúvací set s možnosťou DVR záznamníka a extra dlhým dosahom wifi spojenia až do 100m.

parkovacie kamery s LCD monitorom

K WiFi DVR monitoru je možné pripojiť naraz až 4 WiFi kamery, čo oceníte hlavne pri inštalácii na väčšie motorové vozidlá, kde potrebujete viacej pohľadov z rôznych uhlov. Vďaka tomuto systému budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. LED monitor má svetelnosť 300:1 s rozlíšením 800x480. Objektív so širokým uhlom snímania až 150° je vybavená aj IR nočným videním. WiFi signál má dosah až 100m čo vám zaručí kvalitný príjem signálu z cúvacej kamery. Monitor má jednoduché OSD menu cez ktoré si nastavíte kameru podľa Vašich potrieb. Na LCD monitore môže zobraziť všetky štyri kamery naraz a to vo viacerých variantách, zobraziť dve kamery vedla seba, alebo prepínať medzi jednotlivými kamerami. Cez spínací obvod sa dá kamera prepojiť na cúvacie svetlá čo umožní pri zaradení spiatočky automaticky prepnúť na celú obrazovku vybratú cúvaciu kameru. 

LCD monitor s kamerami je podľa potreby možné zapojiť rôznymi spôsobmi, aby sa zapli pri zaradení spiatočky, alebo hneď po naštartovaní vozidla. DVR monitor má aj funkciu zrkadlenia obrazu čo Vám umožní nastaviť kamery tak, aby z Vašeho pohľadu zobrazovala reálne právú a ľavú stranu. Súčasťou je aj diaľkový ovládač, ktorý Vám zjednoduší ovládanie pri prepínaní kamier, alebo rýchlej úprave obrazu.   

Možnosť zrkladenia obrazu kamery + možnosť vidieť na monitore naraz všetky kamery, alebo každú kameru osobitne

V prípade, že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako priloženou konzolou máme v ponuke ďalšie tri nádstavce ktorými ho môžete pripevniť na čelné sklo, alebo na iné miesto kde bude pre Vás monitor ľahko dostupný.

bezdrotova kamera set cuvaci

  • WiFi DVR 7" TFT monitor
  • Funkcia DVR nahrávania záznamu až zo 4 kamier
  • Monitor s možnosťou pripojenia až 4 WiFi kamier
  • Inštalácia bez nutnosti ťahania káblov

 

Technické špecifikácie monitora :

Model: Profio Clear View S7
7“ TFT monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 800 x 480
Vstupy: 4 kanálový 2,4G WiFi video signál vstup
Kontrast: 300:1
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 5W
Pracovná teplota: -10 až 60°C
Skladovacia teplota: -20 až 70°C
Rozmery: 180 x121 x 24 mm 

 

Technické špecifikácie kamery :

Model: Profio Parking Camera S7
Obrazový senzor: SHARP 1/4 CMOS
Rozlíšenie: 420 TV riadkov
WiFi pripojenie: 2,4G WiFi s dosahom 100m
Minimálne osvetlenie: 1 LUX
IR nočné videnie: áno
Pozorovací uhol: 150°
IP stupeň ochrany: IP 66 vodeodolné, prachotesné, odolné voči poškodeniu
Spotreba energie: 3W  
Pracovná teplota: -10 až 60°C
Skladovacia teplota: -20 až 70°C
Rozmery: 86,5 x 77 x75mm

 

Obsah balenia:

1x 7" TFT WiFi DVR monitor
2x WiFi cúvacia kamera
1x 128GB SDXC karta
1x Diaľkové ovládanie
1x Manuál

kamerovy set prislusenstvo

Komentáre

Ďalšie produkty