Cúvací LCD monitor do auta 9" dotykový + podpora SD karty 256GB

Kód tovaru: 15-039 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 250,00 €
Cena s DPH 300,00 €
- +

Popis produktu Cúvací LCD monitor do auta 9" dotykový + podpora SD karty 256GB

Cúvací LCD monitor do auta 9" dotykový + podpora SD karty 256GB. Monitor do auta pre pohodlné cúvanie s dotykovou obrazovkou. Dotyková obrazovka, nahrávanie na micro SD kartu (do 256 GB) a možnosť pripojiť až 4x FULL HD, alebo HD cúvacie kamery. Nová generácia parkovacieho systému, ktorá vám prináša  čistý, ostrý obraz cez deň, aj za zlých svetelných podmienok a všetky potrebné technické prostriedky pre bezpečnú prevádzku a ovládanie motorových vozidiel a strojov. Pre ešte jednoduchšie používanie je monitor vybavený dotykovým displejom. Monitor umožňuje prepínanie rôznych variant zobrazenia kamier, podľa toho koľko kamier máte pripojených a ktoré chcete, aby sa zobrazovali ako hlavné. Cúvací monitor obsahuje menu v ktorom máte k dispozícii rôzne možnosti nastavenia LCD monitora a kamier, ktoré sú k nemu pripojené. 

Dotykový monitor pre cúvacie kamery s nahrávaním obrazu z kamier

9" dotykovy monitor do auta

Na každej kamere sa dá cez monitor nastaviť napríklad zrkadlenie obrazu, alebo zapnúť cúvacie vodiace čiary, ktoré si môžete priamo v menu presne nakalibrovať na každú kameru zvlášť. Cúvací monitor ponúka niekoľko variant zobrazenia kamier, preto si môžete zvoliť ten ktrorý Vám najviac vyhovuje. Prepínanie obrazu medzi kamerami zvládnete jedným prstom pretože funguje na princípe posunkov ako na smartfóne. S týmto systémom budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Je vhodný pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje a iné vozidlá. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. 

full hd monitor pre kamiony

Záznam z kamier sa ukladá na micro SD kartu, ktorá je podporovaná až do kapacity 256 GB. 

dotykovy monitor do auta - zaznam na sd kartu


K monitoru je možné pripojiť až 4 FULL HD kamery, alebo 4 HD kamery. Podľa potreby a typu vozidla si môžete vybrať a nakombinovať kamery z našej ponuky tak, aby spĺňali Vaše požiadavky. Kamery sú pripojené na monitor cez 4pin káble s voliteľnou dĺžkou 5m, 10m, 15m a 20m. 4pin konektor, ktorý spája kameru s káblom je vodeodolný ako aj kamery, ktoré sú odolné voči prachu a poškodeniu. Inštalácia systému je jednoduchá. Na monitore sa nachádzajú káble na pripojenie kamier a napájanie monitora, ktoré je chránené proti prepätiu vymeniteľnou poistkou. Kamery sú napájané priamo z monitora preto už nie je potrebné pripájať ich osobitne na zdroj čo zjednoduší inštaláciu a vy tak môžete umiestniť kameru na akomkoľvek mieste na vozidle. Monitor obsahuje aj 4 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete vybrané kamery pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. 

hd cuvaci monitor pre polnohopodarske stroje


Monitor má funkciu prepínania rozlíšenia pripojených kamier. Môžete preto k nemu pripojiť 4 kamery ktoré majú rozlíšenie Full HD 1920x1080P, alebo 4 kamery s rozlíšením HD 1080x720P. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.

Monitor pre pohodlné cúvanie s dotykovou obrazovkou

monitor na cuvanie s dotykovou obrazovkou

Vlastnosti: 

9 palcový cúvací monitor
Dotykový displej
Široké možnosti nastavenia v menu displeja
Možnosť pripojiť až 4 kamery
Rôzne možnosti zobrazenia kamier

 

Technické špecifikácie monitora:

Monitor: 9“ IPS dotyková obrazovka
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 1024 x 600
Video rozlíšenie: 1920x1080 @ 25fps alebo 1080x720 @ 25fps
Vstupy: 4x Full HD/HD kanál
Svetelnosť: 500cd/㎡
Nahrávanie: áno, 4 kanály
Cyklické nahrávanie: áno
Rozloženie displeja: 1/2/3/4 kamery
Video formát kompresia: H.264
Video formát: TSStreaming Media
CPU: lunch V526, 2 jadrový procesor A7 
RAM: DDR3  512M
Podpora kamier: 720P NTSC、720P PAL、 1080P PAL
Pamäť: podpora micro SD karta class 10, do 256 GB (pamäťová karta nie je súčasťou balenia)
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby, cúvacích vodiacich pruhov
Napájanie: 9-36V
Podpora nočného videnia: áno
Zabudované audio: áno
Frekvencia: 50/60Hz

Obsah balenia:

1x 9" LCD dotykový monitor
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x 3D kĺbový držiak
1x 3M nálepka
1x Napájací kábel s poistkou
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty