Detektor ploštíc WiFi kamier a GPS zariadení s GSM signálom 2G/3G/4G/5G

Kód tovaru: 09-108 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 166,67 €
Cena s DPH 200,00 €
- +

Popis produktu Detektor ploštíc WiFi kamier a GPS zariadení s GSM signálom 2G/3G/4G/5G

Detektor ploštíc WiFi kamier a GPS zariadení s GSM signálom 2G/3G/4G/5G/LTE. Tento ručný vysoko citlivý detektor má v sebe zabudovanú dobíjateľnú batériu s kapacitou 1600mAh s výdržou až do 35 hodín. Dokáže zachytiť magnetické pole a elektromagnetické vlny - odhalíte tak skryté wifi kamery, GPS lokalizátory, odpočúvacie zariadenia, či zariadenia s GSM signálom a magnetické pole. Jeho originálna digitálna technológia detekcie lineárneho magnetického poľa dokáže efektívne detekovať slabé signály magnetického poľa. Detekčná vzdialenosť merania magnetického poľa je až 200 mm. Súčasťou balenia je aj praktické LED svetlo s nastaviteľným husím krkom. 

Detektor ploštíc WiFi kamier a GPS zariadení s GSM signálom

Tento detektor slúži pre osobnú ochranu súkromia. Je ľahko ovládateľný a rýchlo nájdete skrytý objektív wifi kamery a vypátra signál skrytých kamier a odpočúvacích zariadení. Odhalí GPS lokátor na Vašom aute a vystopuje zdroj wifi a GSM signálu. Detektor má vstavanú dobíjateľnú batériu, ktorá sa dobíja cez USB kábel. Detektor má nízku hmotnosť a tak ho môžete brať všade so sebou, či už na služobné cesty, alebo dovolenky - zabezpečte si svoje súkromie pred nežiadúcim sledovaním.

bezdrotovy magneticky detektor kamier plostic

Svoje uplatnenie nájde určite aj v hoteloch, penziónoch, kanceláriách, prezliekacích kabínkach, verejných toaletách, telocvičniach a pod. Špionážne kamery dokážu byť ukryté v najrôznejších veciach, ako napr. žiarovka, detektor dymu, nástenné hodiny, lampa, TV, budík, meteostanica, reproduktor, v pere, kľúčenke, okuliaroch či iných predmetoch. Vďaka tomuto prístroju viete efektívne predísť odpočúvaniu, tajnému filmovaniu a zneužitiu osobných informácií. Detektor určite ocenia ľudia, ktorý často používajú bankové karty, často cestujú a prespávajú v hoteloch, krásne ženy, ktoré si chránia súkromie pred paparazzmi. Využijete ho aj pri pracovných stretnutiach, tajných rokovaniach, skúškach a pohovoroch. 

rucny detektor plostic pouzitie

Detektor má svetelnú a zvukovú signalizáciu, vďaka ktorej rýchlo odhalíte špionážne zariadenie. Jednoduch a rýchlo nájdete GPS lokalizátor, ukrytý v aute. Vďaka nastaviteľnému koliesku si nastavíte citlivosť detekcie. 

detektor gps lokalizatora v aute

 


Špecifikácie:

Frekvenčný rozsah: 1MHz-2.8GHz
Detekčný dynamický rozsah: >72Db
Citlivosť: ≤0.03mv
Detekčný rozsah: pri 2,4GHz 15m2; pri 1,2GHz 26m2; mobilný signál GSM/2G/3G/4G 5-25m2
Magnetická detekcia: 50mm-300mm
Indikácia: LED diódy a zvukové signály
Napájanie: lítiová dobíjateľná batéria 3.7V s kapacitou 1600mAH
Externé LED svetlo: áno
Pracovný prúd: 45-75mA
Výdrž: do 20-35 hodín
Materiál: ABS
Hmotnosť: 275g
Rozmery: 380x12x10mm

Obsah balenia: 

1x Detektor
1x LED svetlo s ohybným krkom
1x Kábel pre nabíjanie USB/DC
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty