Digitálne odpočúvacie zariadenie + 8x zoom + odposluch až 100m

Kód tovaru: 09-049 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 100,00 €
Cena s DPH 120,00 €
- +

Popis produktu Digitálne odpočúvacie zariadenie + 8x zoom + odposluch až 100m

Digitálne odpočúvacie zariadenie s 8x zoom a s ďalekým odposluchom až 100 m s možnosťou nahrávania na micro sd kartu s podporou do 32GB. Jedná sa o perfektné digitálne odpočúvacie zariadenie, ktoré ocenia hlavne milovníci prírody alebo priaznivci špionážnych hračiek. Profesionálne odpočúvacie zariadenie na diaľku s nahrávaním zvuku + monokulár pomocou ktorého zachytíte zvuky na vzdialenosť neuveriteľných 100 metrov. Skvelé zariadenie na odpočúvanie vzdialených zvukov v prírode počas prieskumu na poľovačke, pri sledovaní okolia a iných aktivitách. 

Zariadenie má v sebe zabudovaný monokulár pomocou ktorého môžete okrem počúvania aj sledovať objekty zväčšené až 8-krát a digitálny rekordér pre zaznamenávanie zachytených zvukov, ktoré si môžete spätne aj prehrať. Záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu. K dispozícií je aj možnosť frekvenčného doladenia pre nastavenie širokého príjmu zvuku, aby ste sa mohli zamerať len na jeden zdroj zvuku. 

profi odpocuvacie zariadenie

V balení sa okrem zariadenia nachádzajú aj kvalitné stereo slúchadlá pre pohodlný odposluch. Zariadenie na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku špionážnych zariadení a určite nájdeš čo hľadáš.

špionážne odpočúvacie zariadenie a monokulár  

Špecifikácie:

Zachytí zvuk do vzdialenosti: 100m max
Vstavaný monokulár: zväčšenie 8x
Konektor pre slúchadlá: 3,5 mm
Napájanie: 1x 9V batéria
Stereo slúchadlá: Nastaviteľná dĺžka 160 mm ~ 200 mm
Podpora micro SD do 32GB

 

Obsah Balenia:

1x Odpočúvacie zariadenie
1x Stereo slúchadlá
1x Užívateľský manuál

Komentáre

Ďalšie produkty