DOD LS460W - Profi čierna skrinka do auta s GPS

Kód tovaru: 55-017 Mám otázku
Výrobca DOD
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 182,50 €
Cena s DPH 219,00 € 289,00 €
- +

Popis produktu DOD LS460W - Profi čierna skrinka do auta s GPS

DOD LS460W - Profi čierna skrinka do auta s GPS s predpokladom, že získa titul najkvalitnejšej kamery do auta na svete. LS460W je nástupca, legendárneho modelu s množstvom ocenení DOD LS430W, plný množstva inovácii.  

Najnovší model LS460W od značky DOD bol zdokonalený na niekoľkých úrovniach. Ako prvú vec výrobca zdokonalil senzor na zachytávanie svetla, ktorý nechal vyrobiť na mieru spoločnosti SONY. Tento senzor má o 20% väčšiu plochu a o 60% väčšiu kapacitu buniek, ktoré zachytávajú fotóny. Ďalším zdokonalením je výkonnejší procesor. Senzor s extrémne vysokou citlivosťou a automatickým prispôsobovaním ISO až do hodnoty 3200 v kombinácii s veľkou clonou F/1.6, moderné technológie WDR a 3D redukcia šumu radí LS460W medzi svetovú špičku kamier do auta vo svete a poskytuje excelentný výkon pri nízkom osvetlení. Cyklické nahrávanie teda kamera vie robiť záznamy prakticky nepretržite v nastavenej časovej slučke. Funkcia detekcie pohybu znamená, že kamera sa automaticky aktivuje akonáhle je zaznamenaný pohyb pred kamerou (automobil v prevádzke, chodci aťd). DOD LS460W na predaj v našom e-shope, kde ho môžete kúpiť za adekvátnu cenu priamo od oficiálnej distribúcie DOD-TECH. 

dod ls460w

Kamera je ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou prísavky s držiakom ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. Zabudovaný G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlíšením až 1920x1080. Disponuje 2,7 "TFT LCD 16:9 displejom pre pohodlné prezeranie a nastavenie videa. široký 140 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom, aj po stranách, automatická kalibrácia času pomocou GPS, HUD kompas displej, HUD zobrazenie rýchlosti. Určite oceníte aj funkciu GPS loggera teda záznamu z Vašej jazdy (GSP lokáciu, aktuálnu rýchlosť, videá) si budete môcť pozrieť na Vašom PC na dodanom software. Ideálne pre firmy na kontrolu jazdy zamestnancov, vodičov z povolania aťd. Za výhodu považujeme aj menu kamery ktoré je k dispozícii aj v českom jazyku.

Najväčšia ISO citlivosť ako kedykoľvek predtým - Čím vyššie číslo ISO kamerá má, tým lepšia je senzitivita. Najnovší snímač ponúka širokú škálu citlivosti až ISO3200, výrazne zvyšuje schopnosť zachytávať svetlo aj pri slabom osvetlení. Teraz, s mimoriadnou citlivosťou na svetlo, nemusíte mať žiadny strach zo strašne tmavých videí nahratých na cestách bez pouličného osvetlenia.

dod ISO3200 fotoaparát


 

3D redukcia šumu - redukuje šum a škvrny z obrazu, filtrovanie zaisťuje ešte účinnejšie zníženie šumu z obrazu, zvlášť za zlých svetelných podmienok. Je čas zbaviť sa otravného šumu a užiť si čisté videá

dod 3D redukcia šumu fotoaparátu

 

 
F1.6 veľká clona objektívu - čím väčšia clona, ​​tým väčší výkon pri slabom osvetlení!
F/1.6 clona zvyšuje schopnosť prenosu svetla v zlých svetelných podmienkach, čo umožňuje zachytiť ohromujúcu hĺbku ostrosti a vynikajúce nočné videnie.

 

dod LS460W clony

 

5x Speed GPS procesor, najrýchlejšia technológia auto GPS zabezpečí presné sledovanie rýchlosti vozidlaultrarýchle GPS pozície z vašej cesty.

5x gps dod ls460w

 

Najnovší model DOD LS460W predstavuje momentálne najlepšiu auto kameru na svete.

 
 
Výhody a inovatívne funkcie DOD LS460W kamery:
ls460w väčší snímač Najnovší senzor Sony cmos Exmor. Plocha senzora na zachytávanie svetla (fotónov) je väčšia o 20% čím sa zväčšila aj plocha buniek do ktorých svetlo dopadá oproti predchodcovi DOD LS430W. Väčšia plocha zabezpečila zachytenie väčšej plochy obrazu zo zorného poľa. Zväčšené bunky pohltia viac svetla, čo v praxi znamená kvalitnejšie farby a ostrosť detailov. 
dod WSR technológie WDR (Wide dynamic range) je výkonná obrazová technológia určená pre redukciu presvetlených, alebo tmavých videí. Táto technológia funguje na princípe porovnávania priemernej hodnoty “jasu“ obrazu a presvetleného, poprípade tmavého obrazu. Ich spojením vznikne záznam so strednou hodnotou “jasu“, vďaka čomu sa vyhnete nepoužiteľným záznamom, ktoré sú zapríčinené nevhodnými svetelnými podmienkami.
dod auto kamera šesť objektív 6G sklenená šošovka zachytí svetlo efektívnejšie. Vďaka precíznej dráhe svetla, je citlivý objektív schopný produkovať ostrejší a krištáľovo čistý obraz.

 

time lapse dod ls460w

Funkcia Time lapse - kamera s aktivovanou funkciou time lapse fotí snímky (podľa nastavenej snímkovej frekvencie od každých 200ms po 5 sekúnd). Funkcia zoskupí automaticky nasnímané fotografie do súvislého videa. Vďaka čomu si budete môcť pozrieť záznam napr. z 24 h. v priebehu niekoľkých minút. Vhodné pre monitorovanie vozidla počas Vašej neprítomnosti. Určené pre snímanie statických snímkov teda vozidlo nesmie byť v pohybe.
ls460w panoramatický uhol Panoramatický obraz až do 140 ° Ultra uhla pohľadu. Optická šošovka zbrusu novo navrhnutá zachytáva obraz s ultra širokým uhlom pohľadu až 140 stupňov, bez akéhokoľvek skreslenia, ktorá je schopná zachytiť všetko pred vozidlom.
plnom rozlíšení HD auto kamera Full HD snímač CMOS poskytuje najčistejšie detaily a jasnosť v HD rozlíšení 1080p videa na zabezpečenie čo najlepších výsledkov s vynikajúcim výkonom pri slabom osvetlení a reálnym zobrazením farieb.
automatická kalibrácia čas DVR Automatická kalibrácia času, nezávislá na nastavení času. So zabudovaným 5x Speed GPS procesorom, je presný miestny čas kalibrovaný a automaticky uložený do autokamery DOD LS460W.
Auto DVR hud kompas HUD Rýchlosť a Kompas displej. So zabudovaným 5x Speed GPS procesorom v reálnom čase, elektronický kompas sa zobrazí na obrazovke a je schopný indikovať smer, ktorým sa uberáte. Navyše 5x rýchlejšia aktualizácia poskytuje presné sledovanie rýchlosti vozidla.
dvr prekročenie rýchlosti varovanie Inteligentné varovanie prekročenia rýchlosti. So zabudovaným 5x Speed GPS procesorom, varovný signál sa zobrazí vodičovi, keď rýchlosť vozidla prekročí limit predvoľby rýchlosti, aby spomalil rýchlosť jazdy.
.
ls460w cpu Chio 2X Speed CPU procesor Vstavaný novo spracovaný čip TIO TECH A8 plus zvyšuje výkon videa až 2x rýchlejšie v porovnaní s ostatnými čipmy na trhu. Poskytuje lepší záznam videa a vysoko účinné spracovanie videa.

 

Názorná ukážka zväčšeného obrazu DOD LS460W aj pri zachovaní pôvodného zorného uhla 140° vďaka implementácii senzora SONY EXMOR CMOS.

uhol snímania

 

DOD PC software - DOD Player

DOD LS460W PC softvér

 


Špecifikácia produktu:

Video rozlíšenie: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps
Snímač: Sony Exmor
Citlivosť ISO: až do hodnoty ISO 3200
Objektív: 6G 140° široký uhol
GPS procesor: 5x
Displej: 2.7 "16:9 TFT LCD
Video Formát: MOV (H.264)
G-Sensor: 3 osi, 4G
Rýchlosť uzávierky: 1/2 - 1/1000 sekundy 
Vyváženie bielej: Auto / Denné svetlo / Zamračené / Volfrám / Fluorescent
Zvuk: Vstavaný mikrofón a reproduktor (Mono)
Podpora Micro SD až do 32 GB (Nie je súčasťou dodávky)
Batéria: 3,7 V 140mAh Lithium nabíjateľná batéria
Napájanie: 5V 1A
Výstupy: USB 2.0/ HDMI/ TV
Prevádzková teplota:  -20°C ~ 65°C
Rozmery: 112,5 (D) x 59,5 (Š) x 37,4 (V) mm
Hmotnosť: 100 g

 

Vlastnosti produktu:

G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súborov pri preťažení (kolízia, prudké brzdenie aťd)
Možnosť uloženia čísla ŠPZ, alebo užívateľského mena priamo do videa pre dokázanie pravosti záznamu
Ochrana súborov nastaveným heslom užívateľa
Funkcia Detekcie pohybu 
Funkcia automatického nahrávania pri naštartovaní vozidla
Rýchle tlačidlo pre deaktiváciu záznamu zvuku
SOS funkcia - zamknutia súborov (ochrana proti prepísaniu)

 

Dodávané príslušenstvo:

1x Profi kamera do auta DOD LS460W
1x Nabíjačka do auta
1x Držiak
1x Prísavka
1x Manuál v slovenčine

 

Recenzie a testy:


dod ls460w vs ls430w

DOD LS460W vs. DOD LS430W - Kamerydoauta.sk

Porovnanie, Test, Recenzia týchto modelov pre detailnejšie znázornenie rozdielov medzi TOP modelom a jeho nástupcom.

Čítaj celý článok a porovnanie na kamerydoauta.sk

 

Komentáre

Ďalšie produkty