DOD RX400W - kamera s GPS s podporou cúvacej kamery

Kód tovaru: 55-024 Mám otázku
Výrobca DOD
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 240,83 €
Cena s DPH 289,00 €
- +

Popis produktu DOD RX400W - kamera s GPS s podporou cúvacej kamery

DOD RX400W kamera do auta s GPS s možnosťou pripojiť cúvaciu kameru. Špičková technológia ISO do 12800, F1.6 clona, Sony Exmor objektív. Nová kamera do auta v spätnom zrkadle s GPS DOD RX400W (nástupca modelu RX8W) má zabudovaný ultrarýchly GPS procesor, ktorý je 10x rýchlejší. Ovládací prvok Keypad má ľahké a jednoduché ovládanie v tme. Je na čase nastaviť štandard tenkosti autokamery v spätnom zrkadle. Preto nový model z tejto série DOD RX400W prichádza s 1cm tenkým dizajnom, a tým je ľahko prispôsobiteľný pôvodnému spätnému zrkadlu. Nastaviteľný uhol objektívu je o 60% väčší ako predtým, čo umožňuje horizontálne a vertikálne uhly nastaviť až do 40 stupňov. DOD RX400W s multi-vrstveným vákuovým povlakom povrchu zrkadla je schopný eliminovať oslnenie od svetiel vozidla idúceho za vami. 

Autokamera v spätnom zrkadle DOD RX400W s GPS s podporou cúvacej kamery

 

dod rx400w s cúvacou kamerou

Táto kamera v spätnom zrkadle je unikátna najmä tým, že umožňuje napojiť vďaka video vstupu aj ľubovoľnú cúvaciu kameru. Akonáhle zaradíte spiatočku (cúvacia kamera sa napája na cúvacie svetlá) zobrazí sa obraz z cúvacej kamery na vstavanom LCD displeji (obraz z tejto kamery sa nenahráva). Môžete použiť ľubovolnú cúvaciu kameru, ktorá má rovnaký video jack konektor.

Zabudovaný G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlíšením až 1920x1080. široký 140 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom, aj po stranách, automatická kalibrácia času pomocou GPS, HUD kompas displej, HUD zobrazenie rýchlosti. Určite oceníte aj funkciu GPS loggera, teda záznamu z Vašej jazdy (GPS lokáciu, aktuálnu rýchlosť) Videá si budete môcť pozrieť na Vašom PC s dodaným programom. Ideálne pre firmy na kontrolu jazdy zamestnancov, vodičov z povolania aťd. Kameru je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj napr. v kamiónoch alebo autobusoch. Menu kamery je k dispozícii aj v slovenskom jazyku. 

V našej ponuke nájdete aj model RX300W, ktorý oproti modelu RX400W nemá funkciu GPS loggera (ostatné parametre sú úplne totožné).

dod rx400w spätné zrkadlo

Má väčšiu zobrazovaciu plochu a 4,3" širokouhlý (16:9) displej poskytuje širšiu obrazovku pre prehrávanie videa. Technológia WDR, umožňuje prispôsobenie svetlosti prostredia, vďaka čomu vytvára nočné zábery jasnejšie a znižuje silné svetlo expozície na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu. Disponuje funkciou 3DNR - Digitálna redukcia šumu a Six-Element ostrým objektívom, ktorý sa skladá zo 6 vrstiev skla a poskytuje ohromujúci jasný a nedeformovaný obraz. DOD RX400W prichádza s velcro prúžkom, ktorý je pevnejší a spoľahlivý spôsob pre montáž na originál spätné zrkadlo.


4,3'' 16:9 širokouhlý LCD displej. Kamera disponuje veľkým širokouhlým displejom, ktorý poskytuje jasný a dostatočne veľký obraz, vhodný pre zobrazenie nastavení a prehrávanie videí priamo na displeji kamery.

 

dod rx400w kamera

Vstavaný 10x Speed GPS procesor, najnovšia technológia auto GPS zabezpečí presné sledovanie rýchlosti vozidla a ultrarýchle GPS pozície z vašej cesty v reálnom čase. Momentálne najrýchlejšia aktualizácia GPS použitá v autokamerách.

10 gps aktualizácia dod rx400w


Keypad má ľahké a jednoduché ovládanie v tme. Inovatívne LED gravírované osvetlenie keypadu je ľahko ovládateľné aj bez svetla vo vnútri vozidla. Podsvietenie sa vypne automaticky po 10 sekundách. Praktické, pohodlné a elegantné.

Podsvietené tlačidlá dod rx400w


Nastaviteľný uhol objektívu v každom smere. DOD RX400W nastaviteľný uhol objektívu je o 60% väčší ako predtým a horizontálne a vertikálne uhly je možné nastaviť až do 40 stupňov. Má plný rozsah snímacieho uhla k vysokému zlepšeniu schopnosti upevnenia na väčšinu spätných zrkadiel.

Nastaviteľný objektív dod rx400w


Anti-oslňovacie zrkadlo. Pri jazde v noci, vzniká odraz svetla zo spätného zrkadla, čo je nepríjemné a oslepuje zrak vodiča. DOD RX400W s multi-vrstveným vákuovým povlakom povrchu zrkadla je schopné eliminovať oslnenie od svetlometu vozidla idúceho za vami.

Anti-oslňujúce sklo dod rx400w

 

Podpora cúvacej či parkovacej kamery. Tento produkt podporuje doplnenie reverznej kamery. Môžete si kúpiť pre svoju vlastnú bezpečnosť cúvaciu kameru. Reverzný obrázok sa zobrazí na 4,3" veľkej obrazovke, takže môžete ľahko zistiť čo sa deje vzadu, a znižiť tak pravdepodobnosť úrazu.

podpora cúvacej kamery dod rx400w

 

Výkonná WDR technológia. Ohromujúce videá v akomkoľvek osvetlení. Technológia WDR, dobre vyvážená expozícia bez ohľadu na to či je slnečný deň alebo noc. Vytvára zábery jasnejšie a znižuje silné svetlo expozície na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.

wdr technologia dod rx400w

3DNR (Digital Noise Reduction) - Digitálna redukcia šumu - znižuje zrnenie pri zlých svetelných podmienkach. Systém digitálnej redukcie šumu, môže znížiť šum efektívne podľa potreby digitálneho signálu a zaručuje čistý a prirodzený obraz.

3d redukcia sumu dod rx400w

Nová verzia DOD GPS Player 2.0 s vylepšením užívateľským rozhraním je ešte prehľadnejšia.  Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údajmi v reálnom čase ako rýchlosť vozidla, gps súradnice, preťaženie, aťd. S pripojením na internet je zobrazovaná aktuálna poloha vozidla na Google maps.
 

dod gps player 2.0Zobrazenie údajov (Watermark) priamo vo videu. Pri nehode, alebo inej cestnej udalosti Vám táto funkcia umožní okamžite overiť lokalizáciu vozidla (pomocou gps súradníc), rýchlosti vozidla či presný dátum a čas nahrávky. Čo posilní dôveryhodnosť dôkazov v prípade dokazovania zodpovednosti. 

watermark dod rx400w

Pokročilá 6G sklenená šošovka -  kombinácia šiestich vrstiev skla, je sofistikovaný 6G ostrý objektív. Vďaka precíznej dráhe svetla, poskytuje ohromujúco jasný, čistý a nedeformovaný obraz.

6g objektiv dod rx400w

Velcro prúžok. Tradičná montáž pomocou klipu alebo gumy skončí veľakrát povolením elasticity. Aby sa dosiahlo pevnejšieho prichytenia, DOD RX400W prichádza s velcro prúžkom, ktorý je pevnejší a spoľahlivý spôsob pre montáž na originál spätné zrkadlo.

velcro pruzok dod rx400w

 

Ultra štíhly dizajn. Je na čase nastaviť štandard tenkosti spätného zrkadla Autokamery. DOD RX400W s 1cm tenkým dizajnom je prispôsobiteľné pôvodnému spätnému zrkadlu vo Vašom vozidle.

1cm hrúbka dod rx400w kamera

 


Špecifikácie produktu:

Video Rozlíšenie: 1920x1080 @ 30fps,1280x720 @ 30fps,1280X720 @ 60fps,848x480 @ 30fps,640x480 @ 30fps
Sensor: 3 megapixelový 1/3 "CMOS
Širokouhlý objektív: 140 °
ISO: automatické nastavenie
4,3"  16:9 širokouhlá obrazovka
Komprimovaný formát videa - H.264
Pamäťová karta: externá Micro SDHC Class 10 (podpora až do 32 GB)
Vstavaný mikrofón/reproduktor
Vstavaná vysokokapacitná batéria: 3,7V  320mAh
Napájanie: 5V 1,5A
Veľkosť: 8,5x31x1 cm
Hmotnosť: 304g
Prevádzková teplota: -20°C ~ 65°C

 

Dodávané príslušenstvo:

1x Profi kamera do auta DOD RX400W
1x Nabíjačka do auta
1x Video kábel pre pripojenie cúvacej kamery
1x CD s DOD GPS player 2.0
1x Manuál v slovenčine

Komentáre

Ďalšie produkty