Elektronický hovoriaci prekladač LANGIE online v 52 jazykoch

Kód tovaru: 11-259 Mám otázku
Výrobca LANGIE
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 300,00 €
Cena s DPH 360,00 €
- +

Popis produktu Elektronický hovoriaci prekladač LANGIE online v 52 jazykoch

Elektronický hovoriaci prekladač LANGIE LT-52 online / offline v 52 jazykoch vrátane slovenčiny. Translator viet, textov či slov, s ktorým budete hravo prekladať čo chcete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet LANGIE obsahujúcim až neuveriteľných 52 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť.

Hlasový prekladač reči LANGIE Vám otvorí nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Menu prekladača je v SK či CZ jazyku. Voice translator, ktorý bude s Vami všade tam kam sa pohnete. Hovoriaci prekladač online LANGIE je u nás na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu.

Vďaka jeho jedinečnosti získal prekladač ocenenie TIP Redakcie - technologického magazínu Touchit.sk

Jeho celú recenziu si môžete prečítať priamo TU 

prekladač viet

Toto revolučné zariadenie Vám poslúži aj ako multimediálny prehrávač videí, obrázkov, aťd. či ako skupinový prekladač (spárujete viac prekladačov LANGIE) - vhodný najmä pre viacpočetné zahraničné delegácie. Ďaľšou variantou využitia pre Vás bude aj možnosť učenia sa cudzieho jazyka - prehľadný softvér pre výučbu. Takže máte k dispozícii aj prekladový slovník v 52 jazykoch (nielen anglický slovník) a môžete si preložiť vety či iné texty online / offline (z angličtiny do slovenčiny aťd).

 

Toto je REVOLÚCIA v KOMUNIKÁCII!!!
NAJLEPŠÍ OBOJSMERNÝ HLASOVÝ PREKLADAČ NA SVETE

Langie Translator podporuje aj slovenský či český jazyk a to všetko aj vo zvukovej forme a skutočne až NEUVERITEĽNÁ PRESNOSŤ PREKLADU!

preklad

Ako to celé vlastne funguje?

Langie je vybavený vstavaným 1" dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.
ako funguje online preklad langie
 
Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať modré tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku, ktorú budete mať v textovej forme zobrazenú na displeji a túto hlášku zahlási aj v zvukovej forme (daný jazyk musí byť podporovaný). Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať žlté tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý.
langie ako to funguje

Veľmi praktická je aj funkcia SKUPINOVÉHO prekladača teda určite nájde svoje uplatnenie pri rôznych zahraničných delegáciách.

 Stačí sa spárovať s 2 a viacerými LANGIE používateľmi online cez wifi (čiže môžete komunikovať aj s niekým kto je na druhom konci sveta).

Vreckový prekladateľ dokáže rozpoznať Váš hlas a následne ho preložiť v reálnom čase do veľkého množstva jazykov čo z neho vytvára skvelú jazykovú pomôcku pre cestovanie, samovzdelávanie, nakupovanie alebo podnikanie. Prekladá Vaše slová priam okamžite a preto vytvára pocit, akoby ste priamo komunikovali s inou osobou. Vďaka praktickému mini dizajnu je veľmi ľahko prenosný, môžete ho vložiť do vrecka, kabelky a podobne. Funguje na úplne jednoduchom a intuitívnom princípe. Stačí podržať dotykové tlačítko na zariadení počas vyslovených slov, následne pustiť a zariadenie Vám priam okamžite preloží požadované slová. 

Niet lepšieho pocitu, ako cestovať bez stresu a komplikácií po svete s 52 jazykmi vo vrecku a to doslova.  Potrebujete napr. anglicko slovenský prekladač? Žiadny problém! Tento prekladač textov a viet to hravo dokáže. Zaujímavá bude určite aj výdrž batérie, ktorá je až 5 dní v režime standby / 5 hodín nepretržitej prevádzky.

 

 

Tu si môžete pozrieť tabuľku podporovaných jazykov LANGIE prekladača.

Nie všetky jazyky majú k dispozícii aj nahovorený hlasový preklad, ale slovenský a český jazyk je aj vrátane nahraného hovoreného prekladu textu 
(všetky jazyky prekladajú frázy aj v textovej forme na LCD displeji).

jazyka langie prekladac

Vreckový prekladateľ v offline móde bez pripojenia k internetu ponúka:

Multimediálna podpora - obrázková galéria, digitálny hlasový záznamník, prehrávač videa a hudby.
Vzdelávacia funkcia - obsahuje hlasové a obrázkové vzdelávanie pre základné jazyky.  Čiže sa môžete učiť daný jazyk všade kam sa pohnete.
Zvukový zosilňovač - zaznamená a následne zosilňuje Vaše hovorené slová, výrazne pomôže pri komunikácií s ľuďmi, ktorí majú horší sluch. 

V prípade spárovania vreckového prekladateľa s Wi-Fi získate niekoľko zaujímavých funkcií:

Hlasové vyhľadávanie obrázkov - rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovanú vec v podobe obrázka. 
Skupinový tlmočník - pripojte sa do skupinovej konverzácie s ľuďmi v rôznych jazykoch.
Preklad zo slovenského či českého jazyka do iných svetových jazykov vyžaduje online pripojenie. Ideálne cez hotspot na Vašom smartphone. 

 

preklad cez langie Hlasový prekladač v 52 jazykoch vrátane SK a CZ jazyka
Rozpozná Váš hlas a následne ho preloží do veľkého množstva jazykov. Pre lepšiu identifikáciu slov je potrebné internetové pripojenie cez WiFI.
hlasove vyhladavanie obrazkov Hlasové vyhľadávanie obrázkov
Rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovaný obrázok.
WiFI internetové pripojenie nutné.
skupinovy tlmocnik - group translator Skupinový tlmočník
Wifi online pripojenie umožňuje skupinové konverzácie ľudí v rôznych jazykoch. WiFi internetové pripojenie nutné.
offline preklad cez langie Prekladač slov bez online pripojenia
Rozpozná Váš hlas a dokáže preložiť krátke frázy alebo jednoduché slová na základe zabudovaného algoritmu slúžiaceho pre zrozumiteľné preklady. Podporuje len 12 svetových jazykov.
ucenie jazykov langie Možnosť samovzdelávania bez online pripojenia
Pomocou zabudovaného softvéru sa môžete učiť vybraný svetový jazyk veľmi rýchlo a efektívne.

Vlastnosti:

Okamžitý preklad v 52 jazykoch
Citlivý mikrofón s rozpoznaním hlasu
Digitálny hlasový záznamník
Prehrávač hudby a videa
Online/Offline preklad 
Menu prekladača tiež v SK či CZ jazyku
Výdrž batérie: 5 dní v režime standby / 5-8 hodín nepretržitej prevádzky

 

Špecifikácie:

Typ: LANGIE LT-52
Procesor: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
LCD: 1,08" dotykový displej (27,5 mm)
Batéria: 3,7V / 2000 mAH
WiFi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Micro SD Card:  podpora až do 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Vstup slúchadlá - Jack konektor 3,5mm
Vstup: 100V - 240V
Výstup: 5V DC 1500mA
Rozmery: 48 mm x 148 mm x 17 mm
Hmotnosť: 125 g

 

Obsah balenia LANGIE:

1x LANGIE hlasový prekladač
1x USB nabíjačka
1x USB kábel
1x Slúchadlá
1x Ochranné púzdro 

obsah balenia LANGIE


Prečo je lepšie mať Wifi pripojenie v porovnaní s OFFLINE prekladom pri používaní LANGIE?

Každopádne je nutné si uvedomiť že akýkoľvek OFFLINE mód aj pri iných prekladačoch obsahuje len obmedzenú slovnú zásobu (iba základné hlášky) a preklad je často nie veľmi presný ba až nezrozumiteľný. ONLINE mód po pripojení na wifi sieť zabezpečí neustálu aktualizáciu prekladu, databáza je niekoľkonásobne väčšia ako pri offline preklade, takže máte záruku, že prekladač bude plniť svoju úlohu tak ako má a vy sa bez problémov dorozumiete. Pre pripojenie wifi je ideálnym riešením vytvorenie HOT SPOTu mobilného wifi prístupového bodu priamo z Vášho mobilu (ktorý budete mať vždy po ruke). V EÚ môžete využiť mobilné dáta bezplatne v rámci Vášho predplateného balíka ako v SR, ak budete cestovať do krajín mimo EÚ tak odporúčame zakúpiť lokálnu dátovú SIM kartu (ktorá zvyčajne stojí pár EUR). Internetové pripojenie tak budete mať stále aktívne, budete môcť sufrovať na internete cez Váš mobil všade kde sa pohnete a LANGIE prekladač bude fungovať najlepšie ako vie:)
 

Dokáže Langie prekladať naozaj spoľahlivo?

LANGIE prekladač je pokročilý IT produkt najnovšej generácie. Aby sa dosiahli čo možno najlepšie výsledky prekladu, spolupracuje so 7 online vyhľadávačmi. Priamo výrobca má viac ako 20 ročné skúsenosti na trhu vzdelávania a prekladu do rôznych svetových jazykov. LANGIE neustále rozširuje a aktualizuje svoju databázu prekladov (cez OTA) priamo do Vášho zariadenia a poskytuje tak najefektívnejší vreckový nástroj na preklad do iných jazykov súčasnosti.

najlepší prekladač

Komentáre

Ďalšie produkty