Externá nabíjačka s kapacitou až 10000mAh

Kód tovaru: 11-228 Mám otázku
nové Externá nabíjačka s kapacitou až 10000mAh
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 43,33 €
Cena s DPH 52,00 € 76,00 €
- +

Popis produktu Externá nabíjačka s kapacitou až 10000mAh

Externá nabíjačka s kapacitou až 10000mAh - batéria je určená na nabíjanie pre váš iPod, iPhone, mobilné telefóny, tablety, MP3 prehrávače, GPS zariadenia a iné. Má rozmery o dačo väčšie ako je kreditná karta, vďaka čomu ju zmestíte aj do vrecka.  Výkonná nabíjačka a externá batéria s moderným a zároveň elegantným vzhľadom. Dokáže nabíjať aj Vaše kamery a fotoaparáty, čo sa hodí obzvlášť na dovolenkách, alebo na výletoch do prírody, kde nemáte prístup k elektrickej zásuvke. Vďaka kapacite batérie až 10000mAh nabije batériu bežného smartfónu viac ako 5x. 

Batéria má dva USB výstupy čo vám umoňuje nabíjať dva zariadenia naraz. Výstupný výkon USB portov je až 2.1A a 2.5A vďaka ktorým bude vaše zariadenie nabíjané rýchlejšie ako u bežných powerbankov. Doba úplneho nabitia powerbanku je 8 hodín. Stupeň nabitia batérie vám indikujú štyri led kontrolky, preto sa vám nikdy nestane, že váš powerbank bude vybitý a vy o tom nebudete vedieť.

prenosna bateria

Externá batéria je vybavená inteligentnými čipmi, ktoré zaručia jej ochranu proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí pripojiť vaše zariadenie prostredníctvom USB kábla k externej batérii a tlačítkom ho zapnúť. Po nabití zariadenia odpojíte USB kábel a externá batéria sa po niekoľkých sekundách automaticky vypne. Powerbank je ideálny pre festivaly , táborenie, výlety, cestovanie do zahraničia, alebo ako núdzový napájací zdroj pre rušné dni, kedy  bežná batéria vo vašom zariadení jednoducho nedokáže držať krok s vašimi nárokmi. Batéria bude nabíjať takmer akékoľvek prenosné zariadenie s konektormi mini USB/ micro USB. Zariadenie sa dobíja jednoducho za pomoci USB kábla, či už cez Vaše PC, alebo z elektrickej zásuvky.

 

Vlastnosti:

Ochrana proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu
Dva USB výstupy s výkonom 2.1A a 2.5A
LED indikátor vybitia externej batérie
Viac ako 5 nabití bežného mobilného telefónu
Kapacita batérie až 10000mAh
Veľká kapacita a malé rozmery batérie


Špecifikácie:

Typ batérie: Li-ion
Výstup: 5V / 2.1A, 5V / 2.5A
Vstup: 5V / 2A
Kapacita: 10000mAh
Doba úplneho nabitia: 8 hodín
Životnosť: min. 500 nabíjacích cyklov
Prevádzková teplota: -20°C až +50°C
Prepäťová ochrana: áno
Ochrana proti prehriatiu: áno
Ochrana proti nadmernému prebitiu: áno
Ochrana proti nadmernému vybitiu: áno
Rozmery: 97 * 60 * 31 mm
Hmotnosť: 235 g

Obsah balenia:

1x Externá batéria 10000mAh
1x USB kábel

Komentáre

Ďalšie produkty