Externá nabíjačka s kapacitou až 5000mAh

Kód tovaru: 58-002 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 32,50 €
Cena s DPH 39,00 € 56,00 €
- +

Popis produktu Externá nabíjačka s kapacitou až 5000mAh

Externá nabíjačka s kapacitou až 5000mAh - výkonná nabíjačka a externá batéria disponuje ochranou proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu. Vďaka svojim minimálnym rozmerom a váhe je ideálna na prenos aj vo vrecku. Batéria je určená na nabíjanie pre váš iPod, iPhone, mobilné telefóny, tablety, MP3 prehrávače, GPS zariadenia a iné. Výkonná nabíjačka a externá batéria s moderným a zároveň elegantným vzhľadom. Dokáže nabíjať aj Vaše kamery a fotoaparáty, čo sa hodí obzvlášť na dovolenkách, alebo na výletoch do prírody, kde nemáte prístup k elektrickej zásuvke. 

Vďaka kapacite batérie až 5000mAh nabije batériu bežného smartfónu viac ako 3x. Power bank obsahuje nový typ Li-polymerovú batériu, ktorá vám zaručuje nízku hmotnosť, vysokú kapacitu, minimálne samovybíjanie a veľkú výkonosť. Výstupný výkon USB portu je 1A. Doba úplneho nabitia powerbanku je 4-5 hodín. Stupeň nabitia batérie vám indikujú štyri led kontrolky, preto sa vám nikdy nestane, že váš powerbank bude vybitý a vy o tom nebudete vedieť.

externa nabijacka

Externá batéria je vybavená inteligentnými čipmi, ktoré zaručia jej ochranu proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí pripojiť vaše zariadenie prostredníctvom USB kábla k externej batérii a tlačítkom ho zapnúť. Po nabití zariadenia odpojíte USB kábel a externá batéria sa po niekoľkých sekundách automaticky vypne. Powerbank je ideálny pre festivaly , táborenie, výlety, cestovanie do zahraničia, alebo ako núdzový napájací zdroj pre rušné dni, kedy  bežná batéria vo vašom zariadení jednoducho nedokáže držať krok s vašimi nárokmi. Batéria bude nabíjať takmer akékoľvek prenosné zariadenie s konektormi mini USB/ micro USB. Zariadenie sa dobíja jednoducho za pomoci USB kábla, či už cez Vaše PC, alebo z elektrickej zásuvky.

 

Vlastnosti:

Ochrana proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu
Veľká kapacita a malé rozmery batérie
LED indikátor vybitia externej batérie
Viac ako 3 nabitia bežného mobilného telefónu
Kapacita batérie až 5000mAh
Veľmi malá hmotnosť len 100g


Špecifikácie:

Typ batérie: Li-pol
Výstup: 5V / 1A
Vstup: 5V / 1A
Kapacita: 5000mAh
Doba úplneho nabitia: 4-5 hodín
Životnosť: 500 nabíjacích cyklov
Prevádzková teplota: -20°C až +50°C
Prepäťová ochrana: áno
Ochrana proti prehriatiu: áno
Ochrana proti nadmernému prebitiu: áno
Ochrana proti nadmernému vybitiu: áno
Rozmery: 120 * 41,5 * 14,5 mm
Hmotnosť: 100 g

Obsah balenia:

1x Externá batéria 5000mAh
1x USB kábel

Komentáre

Ďalšie produkty