Full HD kamera v pere + 8GB pamäť

Kód tovaru: 10-079 Mám otázku
nové Full HD kamera v pere + 8GB pamäť
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 82,50 €
Cena s DPH 99,00 €
- +

Popis produktu Full HD kamera v pere + 8GB pamäť

Full HD kamera v pere + 8GB pamäť je najnovší model skrytej špionážnej kamery v pere. Elegantný dizajn pera a vysokokvalitná kamera z neho robia skvelého spoločníka.

Kamera v pere FULL HD - 8GB pamäť - nový Model Mini Kamera v pere alebo, špionážné pero má zabudovanú kvalitnú kameru, ktorá zaznamenáva video, alebo fotí vo výbornej kvalite. Super obrazový snímač dokáže nahrávať video aj pri nízkom osvetlení. Full HD 1080p pri 30 snímkach za sekundu, alebo  720p až 60 snímok za sekundu s kompresiou videa H.264. Pero je vybavené aj mikrofónom, dobíjacou batériou a integrovanou pamäťou 8GB. Pero je vhodné na nahrávanie v interiéri alebo exteriéri. Ovládanie pera je veľmi jednoduché pomocou jediného tlačítka. Špionážnym perom sa dá reálne písať a dajú sa v ňom meniť náplne.

Dlhým podržaním tlačítka na hornej časti sa dostane kamera do pohotovosti čo signalizuje nenápadný modrý LED indikátor, ktorý je na opačnej strane pera ako kamera, aby ostal pred zrakom okolia ukrytý. Stlačením tlačítka sa začne nahrávanie videa a opätovným stlačením sa nahrávanie zastaví a video sa uloží na internú pamäť. Na videách je zobrazený dátum a čas nahrávky.

kamera pero full hd

Dvojklikom v pohotovostnom režime sa pero prepne do režimu fotenia čo indikuje pero preblikávaním modrého a zeleného LED indikátora. Pri opätovnom stlačení tlačítka sa spraví fotka ktorá sa následne uloží na internú pamäť. Opätovným dvojklikom sa pero prepne z foto režimu na video režim. Nabíjanie je možné buď z USB portu pripojením na PC alebo z USB nabíjačky (nie je súčasťou balenia). Pri pripojení k PC sa dá zariadenie využívať ako klasický USB Flash Disk k archivácii dát.

Vlastnosti:
Miniatúrna mini DVR kamera ukrytá v písacom pere.
Zabudovaný vysoko citlivý mikrofón.
Možnosť pripojenia k PC cez USB 2.0 port.

Technické špecifikácie:
Uhol pohľadu :  65 ̊
Minimálne osvetlenie: 1 lux
Formát videa:  MOV
Kompresia formátu:  H.264 
Video rozlíšenie: 1920x1080, 1280x720
Video frekvencia: 1080p max. 30 fps, 720P max. 60 fps
Foto formát : JPG 204x1536
USB rozhranie : USB 2.0
Možnosť nabíjania batérie prostredníctvom : DC 5V / 500mA adaptéra
Kapacita batérie:  380mAH
Rozmery (dĺžka, priemer): 155 mm x 15 mm
Hmotnosť: 50 g

Obsah balenia:
1x Písacie pero so skrytou kamerou FULL HD a pamäťou 8GB
1x Manuál
 

Komentáre

Ďalšie produkty