GPS kontainer lokátor vodotesný IP66 s magnetom

Kód tovaru: 09-060 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 158,33 €
Cena s DPH 190,00 €
- +

Popis produktu GPS kontainer lokátor vodotesný IP66 s magnetom

GPS kontainer lokátor vodotesný IP66 s magnetom, poskytuje presné informácie o aktuálnej polohe prepravovaného tovaru respektíve kontajneru a to bezproblémovým a efektívnym spôsobom. Kontajnerový GPS lokátor pre sledovanie pohybu zásielky je sledovacie zariadenie s bezpečnostnými funkciami slúžiace pre nákladnú vodnú a cestnú prepravu. Lokátor je užitočné bezpečnostné riešenie, ktoré poskytuje sledovanie prepravy tovaru v reálnom čase s podrobnými informáciami. Sledovacie zariadenie 3G jednoduchým spôsobom pripevníte do vnútra kontajneru prostredníctvom integrovaného magnetu. Vďaka technológií WCDMA sa jedná o dlhotrvajúce GPS sledovacie zariadenie, ktoré je schopné poskytovať presné informácie o aktuálnej polohe prepravovaného tovaru resp. kontajneru a to bezproblémovým a efektívnym spôsobom. 

GPS lokalizátor vodotesný IP66 s magnetom + kapacita batérie 3800 mAh. GPS sledovanie kontajnerov v reálnom čase. Online GPS tracker (app v mobile) zabezpečí chod GPS zariadenia v standby režime po dobu takmer 60 dní. GPS + LBS dvojitá presnosť určenie polohy v reálnom čase. Akonáhle má online tracker dobrý signál GPS, tak ho nájde cez GPS. Ak nemá GPS signál, nájde ho cez LBS. 

GPS modul je vybavený ultra silným magnetom a je veľmi jednoduchý a zároveň flexibilný na inštaláciu pre gps monitorovanie kontajnerov. Vďaka silnému magnetickému telu môžete pripevniť 3G GPS lokalizátor od značky PROFIO ELECTRONICS na rôzne miesta sledovaného objektu. Vysoký stupeň krytia IP66 umožňuje funkcionalitu zariadenia aj v náročnom vonkajšom prostredí. GPS sledovacie zariadenie nájde svoje využitie pre lodnú a železničnú kontajnerovú prepravu. GPS tracker taktiež upozorní na neoprávnený zásah do inštalácie zariadenia či pri odňatí zariadenia. V našom e-shope môžete kúpiť GPS lokátory najvyššej kvality. Stačí Vám SIM karta (dátová / telefónna) a gps sledovanie vie byť hneď aktívne.

 

GPS tracker s kapacitou batérie až 3800 mAh + ultra silný magnet + IP 66 stupňom ochrany

 

online gps kontainer lokator


3G kontajner GPS tracker je určený špeciálne pre použitie na prepravné kontrajnery.

kontainer tracker lod

K dispozícií máte voľne dostupnú aplikáciu pre mobilné telefóny (iOS, Android) s názvom "Track Solid" alebo webové rozhranie "www.tracksolid.com" kde môžete pohodlne sledovať v reálnom čase aktuálnu polohu GPS lokátora. Skvelé riešenie pre prepravcov kontajnerového tovaru aby mali prehľad o ich preprave a vedeli tak poskytnúť aktuálne informácie svojim klientom. 

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne, tablete alebo PC môžete sledovať pohyb trackera. 

Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. 

kontainer tracker live monitoring

Dvojitá lokalizácia GPS a LBS

Tento tracker podporuje GPS a LBS lokalizovanie. GPS je určenie vonkajšej polohy s presnosťou menej ako 10 metrov. LBS je určenie polohy (v miestach kde nie je gps signál) s presnosťou menej ako 500 metrov.

gps kontainer lokator GPS a LBS polohovanie

 

Detekcia s upozornením na otvorenie/ zatvorenie kontajnera

Vďaka senzoru na lokátore získate okamžité upozornenie, keď sa neočakávane otvoria dvere Vášho prepravovaného kontajnera, čím viete zabrániť odcudzeniu tovaru v kontajneri. Upozornenie a real-time pozícia budú zaslané v prípade otvorenia alebo zatvorenia dverí kontainera.

alert otvorenia zatvorenia kontainera gps tracker

Upozornenie demontáže lokátora z kontajnera

Tamper alert. V prípade akéhokoľvek premiestnenia sledovacieho zariadenia z pôvodného umiestnenia získate upozornenie. Stlačením anti-tamper tlačidla bude upozornenie o inštalácii odoslané, keď bude tracker nainštalovaný. Anti-tamper tlačidlo sa postará aj o upozornenie na sabotáž (demontáž), ak bude gps lokátor odmontovaný.

anti tamper alert gps kontainer tracker

Magnetický držiak

Ultra silný magnetický držiak umožňuje flexibilnú montáž na kovový povrch nákladných vozidiel alebo kontajnerov.

magneticky drziak trackera gps kontainer

Norma IP66 zabezpečuje vodeodolnosť a prachuodolnosť

Vďaka čomu je zabezpečená stabilná prevádzka sledovacieho zariadenia v akomkoľvek náročnom prostredí. GPS lokátor má vynikajúcu odolnosť voči vode, aby bola zaistená stabilná prevádzka v náročnom prostredí. Nie je to len účinné zabránenie vniknutiu prachu, ale tiež sa nemusíte obávať toho, že bude spláchnutý vodou z kontainera alebo nákladného auta.

gps kontainer stupen ochrany IP66

Globálny roaming

Bezproblémové globálne pokrytie siete zabezpečuje stály kontakt so sledovacím zariadením. Náš gps lokátor podporuje 2G GSM 850/900/1800/1900MHz a 3G WCDMA: prenos dát BAND1/BAND2/ BAND5/BAND8.

gps tracker lodna doprava

Dlhý pohotovostný režim - Standby 60 dní

Tracker má vstavanú nabíjateľnú a vymeniteľnú batériu Li-Polymer 3,7V 3800mAh, ktorá umožňuje mimoriadne dlhý pohotovostný režim a funkciu inteligentnej úspory energie. Po jednorázovom nabití dokáže pracovať takmer 30 dní (nahrávanie údajov GPS každých 6 hodín v statickom režime).

gps tracker kontainer standby rezim baterie

3 pracovné režimy

Náš gps tracker automaticky identifikuje aktuálny stav prostredia kontajnera a mení režim medzi statickým režimom, (nahratie GPS údajov každé 3 hodiny), režimom pozemnej dopravy, (nahratie GPS údajov každých 10 minút) a režimom námornej dopravy (nahratie GPS údajov každé 3 hodiny).

gps kontainer tracker 3 pracovne rezimy

 

3G kontainer tracker

Špecifikácie:

Komunikačný systém: M770B GSM & WCDMA komunikačný modul
Komunikačná frekvencia: GSM: 850/900/1800/1900MHz WCDMA: BAND1/BAND2/BAND5/BAND8
Citlivosť: <-104dBm
GPRS: Trieda 1,2, TCP/IP
Citlivosť príjmu: Tieda II RBER2% (-102dBm)
Pamäť: 32+32Mb
Fázová chyba: RMSPE<5, PPE<20
Max. výstup: GSM850/GSM900:33±3dBm, GSM1800/GSM1900:30±3dBm
Max. frekvenčná chyba: ±0.1ppm
GPS čip: MTK vysoko citlivý
Frekvencia: GPS L1, 1575.42MHz
GPS kanál: 66
Lokalizačná presnosť: <10 metrov
Citlivosť sledovania: -165dBm 
Citlivosť snímania: -148dBm
GPS anténa: GPS keramická anténa
Prevádzková teplota: -20℃ ~ 70℃
Norma: IP65
Batéria: 3 800mAh
Pohotovostný režim: do 60 dní
Rozmery: 200mm (šírka) x 104 mm (výška) x 43 mm (hrúbka)
Hmotnosť: 370g

 

Obsah balenia:

1x GPS lokátor Profio GPS L-10
1x Batéria 3800 mAh batéria
1x Sada skrutiek
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty