GSM detektor v pere na zistenie odpočúvacích ploštíc

Kód tovaru: 09-002 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 37,50 €
Cena s DPH 45,00 €
- +

Popis produktu GSM detektor v pere na zistenie odpočúvacích ploštíc

GSM detektor v pere na zistenie odpočúvacích ploštíc. Pero, ktoré slúži ako GSM Detektor či už ploštíc resp. akéhokoľvek bezdrótového signálu vo Vašom byte, kancelárii či iných priestoroch. Toto špeciálne upravené pero takisto zistí či náhodou Váš mobilný telefón nie je odpočúvaný. Ak pero zachytí vysielaný signál začne blikať resp. svietiť žltá ledka.

Dané zariadenie pracuje na všetkých GSM kmitočtoch vrátane bezdrôtových kamier. Hravo zistíte, že vo vašom okolí niekto telefonuje, alebo Váš telefón niekto ovláda. Blikanie musí byť nepretržité cca 1 minútu a viac, tým je viac menej isté, že cez Váš telefón sa odosielajú dáta, alebo audio signál.

detektor ploštíc v pere

GSM Detektor v Pere, bezdrôtové zariadenia, zisťuje frekvencie 900/1200/1300 a 2400 / 2600/3000MHz. Odhalí bezdrótový signál v okruhu 10 metrov. Vaše súkromie je už chránené, nič Vás neprekvapí. Pero má taktiež UV svetlo pre kontrolu bankoviek. Farebné svetlo je tým silnejšie, čím viac sa približujete k VF signálu. Na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi čo hľadáš.
 
 
Špecifikácia GSM Pera na detekciu ploštíc:
 
1. Batéria: 4.5V, pomocou LR-44 x 3 ks (v cene)
2. Detektív Výstup: LED bliká (Farba svetla LED)
3. Detektív Indukcia Titul: 100MHz ~ 3GHz ( kmitočet pod 900MHz zariadenie zachytí taktiež no vysielač musí mať min 200mA vyžarovací výkon)
4. Pracovná spotreba: 30uA
5. LED blikajúci aktuálne: 1mA
6. Prevádzkové pokyny
7. Detektor rozmery: 146x Φ 10 mm. kompaktná veľkosť
 

Komentáre

Ďalšie produkty