GSM Power bank so spy kamerou a odpočúvaním cez SIM kartu

Kód tovaru: 10-110 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 132,50 €
Cena s DPH 159,00 €
- +

Popis produktu GSM Power bank so spy kamerou a odpočúvaním cez SIM kartu

GSM Power bank so spy kamerou a odpočúvaním cez SIM kartu. Tento špionážny power bank obsahuje všetko potrebné pre to, aby ste mohli nenápadne monitorovať priestory ktoré potrebujete mať pod kontrolou. Prenosná nabíjačka obsahuje  kameru, odpočúvacie zariadenie, mikroSD kartu pre ukladanie záznamov a SIM kartu pre komunikáciu a odpočúvanie na diaľku. 

Zariadenie podporuje mobilné siete GSM 850/900/1800/1900MHz takže nebudete mať problém pripojiť sa nech ste kdekoľvek na svete. Kamera ukrytá v prenosnej nabíjačke je ideálna na využitie pre sledovanie a zabezpečenie domácnosti.Stačí si iba zakúpiť novú SIM kartu u ľubovolného operátora, ktorú vložíte do zariadenia a mikroSD kartu do maximálnej kapacity 32GB ktorú zasuniete do slotu hneď vedľa SIM karty v zariadení a môžete začať svoju špionážnu akciu.

gsm powerbank s kamerou

Skrytá kamera v externej nabíjačke má zabudovaný citlivý mikrofón a umožňuje nahrávanie videa aj so zvukom. Všetky záznamy sa ukladajú na mikroSD kartu. Nabíjačku s kamerou ovládate prostredníctvom vašeho telefónu s príkazmi zasielanými formou SMS na telefónne číslo SIM karty, ktorá je v zariadení. Môžete tak na diaľku spustiť nahrávanie videa so zvukom, alebo len zvuku samostatne. Dá sa tiež nastaviť funkcia detekcie zvuku a zariadenie vám spätne zavolá hneď ako zaznamená zvuk vyšší ako 65 decibelov. Funkciu odpočúvania môžete zahájiť aj zavolaním na telefónne číslo SIM karty v zariadení, ktoré váš hovor automaticky zdvihne a vy budete počuť čo sa deje v okolí. Externá batéria je plne funkčná a môžete si ňou dobíjať váš telefón, tablet, alebo akékoľvek iné zariadenie dobíjateľné cez powerbank. Kamera funguje aj keď sa zariadenie práve nabíja, preto sa dá využívať aj trvalé napájanie vďaka ktorému nebudete obmedzený iba na výkon batérie.  

gsm powerbank s kamerou na sim kartu

 

Vlastnosti:

Kamera ukrytá v externej nabíjačke
Možnosť nahrávania aj pri dobíjaní batérie
Komunikácia cez SIM kartu a váš mobilný telefón
Funkcia alarmu nad 65 dB a spätného zavolania na váš mobil
Funkcia odpočúvania zavolaním na SIM kartu v power banku


Špecifikácie:

Pixel: 2 miliónov pixelov
Rozlíšenie videa: 480x320
Podpora siete: GSM 850/900/1800/1900MHz
Vstavaný mikrofón: áno
Kapacita batérie: 4000 mAh
Doba nabíjania: 4 ~ 6 hodín
Pamäťová karta: Micro SD/TF karta max. 32 GB
USB výstup: 1A + 2A
Nabíjacie napätie: DC-5V
Batérie: Li-ion batéria
Váha: 200g
Rozmery: 75x120x15mm
Prevádzková teplota: -10 Až 60 ℃


Obsah balenia:

1x Power bank GSM
1x USB kábel pre dobíjanie iphone a smartphone
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty