Monitorovacia HD kamera wifi + detekcia pohybu

Kód tovaru: 10-136 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 100,00 €
Cena s DPH 120,00 €
- +

Popis produktu Monitorovacia HD kamera wifi + detekcia pohybu

Monitorovacia HD kamera wifi + detekcia pohybu - je určená pre ochranu Vašich blízkych ako aj Vášho majetku počas Vašej neprítomnosti. Nenechajte nič  na náhodu a buďte vždy a všade informovaný o dianí u Vás doma. Mini kamera vďaka podpore WiFI ponúka možnosť sa kedykoľvek a kdekoľvek na ňu pripojiť pomocou Vášho smartfónu. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu "Clever Dog" dostupná pre iOs a Android, spárovať obe zariadenia cez domáce WiFi a môžete sledovať v reálnom čase priestor, kde ste umiestnili kameru, ako napr. domov, kancelária, sklad, obchod. 

bezpečnostná kamera wifi

Mini HD kamera ma v sebe zabudovaný senzor detekcie pohybu čo jeho využitie ešte vylepšuje a preto nemusíte pernamente kontrolovať dianie v domácnosti. V prípade zaznamenania pohybu v priestore umiestnenej kamery Vám príde okamžite správa na smartfón spolu so zachyteným obrazom a tak budete dostatočne informovaný o dôvode spustenia alarmu. Máte možnosť si nastaviť aj zvukový alarm na kamere (psí brechot, zvukový signál), ktorý upozorní možného páchateľa, že bol zachytený jeho pohyb. Kamera si poradí aj s nočným snímaním priestoru vďaka štyrom výkonným infračerveným LED diódam, ktoré Vám umožnia vidieť priestor aj v úplnej tme až na 5 metrov. Preto sa môžete kľudne spoľahnúť na 24 hod. ochranu Vašej domácnosti. 

wifi monitorovacia kamera

Kamera poskytuje možnosť využitia aj pre obojsmernú reč, môžete počúvať a odpovedať na to čo sa deje počas sledovania. Zabudovaný reproduktor a mikrofón Vám umožňujú rýchlo sa kontaktovať bez potreby mobilného telefónu alebo PC pripojenia ak máte k dispozícií dve mini HD inteligentné kamery. Máte veľký prípadne dvojposchodový dom a nechce sa Vám kričať na deti, že je čas obeda? Stačí použiť danú mobilnú aplikáciu a prehovoriť k deťom pomocou kamery. Komunikačná technológia P2P sa postará o bezpečnosť dát, nakoľko dáta sa neukladajú na žiaden externý server. Fotografie a záznamy sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti 32 GB (nie je súčasťou balenia). Vďaka kvalitnej video kompresií je možné uložiť až 7 dňové video na 32 GB micro SD kartu.

smart kamera s detekciou pohybu

Vlastnosti:

Video v reálnom čase
Obojsmerná reč
Detekcia pohybu
Inteligentné video
Pripojenie P2P
Infračervené nočné videnie

 

Špecifikácie:

Objektív: Farebná optika CMOS
Kompresia videa: H.264, 720p HD
Rozlíšenie videa: 720 x 576 @ 15fps 
Zvuk: Zabudovaný mikrofón a reproduktor
Pamäť: podpora micro SD kariet až do 32 GB
Pracovná teplota: -10 ~ 60°C v interiéri
Podpora systému: iOS 6.0 alebo vyššie, Android 4.0 alebo vyššie.
Rozmery: (Š) 43 mm x (V) 100 mm x (H) 33 mm
Hmotnosť: 80 g

 

Obsah balenia:

1x Mini inteligentná kamera
1x USB kábel
1x Podstavec na upevnenie
1x Vrecko s 3 skrutkami
1x Užívateľská príručka

Komentáre

Ďalšie produkty