iZON kamera s live prenosom (sledovanie aj cez mobil)

Kód tovaru: 10-012 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 133,33 €
Cena s DPH 160,00 €
- +

Popis produktu iZON kamera s live prenosom (sledovanie aj cez mobil)

iZON kamera s live prenosom (sledovanie aj cez mobil). Predaj cez špionážny eshop najväčší výber. Nákup od profesionálov - tovar skladom, možný osobný odber v BB.

S iZON - Kamera s detekciou pohybu (sledovanie aj cez mobil) môžete udržať bdelé oko nad tým na čo potrebujete, či už ste v práci, na nákupoch alebo na dovolenke. Môžete dokonca naprogramovať IZON kameru aby počas Vašej neprítomnosti bola v pohotovosti teda informovala Vás pri detekcii audio-zvukov alebo detekcii pohybu.

iZON kamera s live prenosom (sledovanie aj cez mobil)

Kompaktibilné len s produktami APPLE - iPhone, iPad, iPod
iné mobilné telefóny zariadenie nepodporuje

Na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Certifikovaný e-shop – bezpečný nákup.

Je to ako mať svoju ​​vlastnú alarmovú sieť alebo ostrahu. Neuveriteľne jednoduché nastavenie a ovládanie Izon kamery je možné ju umiestniť na všetky vodorovné povrchy alebo namontovať na stenu/strom/strop/ a uhol snímania je možné ľahko upraviť pomocou geniálnej magnetickej základne. Potom sa stačí prihlásiť k svojmu používateľskému účtu, vyplniť detaily a budete mať prístup k monitorovaniu 24h denne.
 
  
Môžete tiež pridať viac kamerových jednotiek (nutné zakúpiť IZON kamery) teda monitorovať viac priestorov čo znamená viac línií pohľadu, alebo rôzne miesta snímania. Stačí cez internet stiahnuť aplikáciu pre APPLE zariadenia -Stem: Connect Smartphone App a môžete využívať všetky dostupné funkcie IZON kamery. Je nutné aby bola kamera pri používaní napájaná prostredníctvom elektrickej siete (pomocou adaptéru na 220V - 5V USB.)
Vlastnosti produktu:
  • Vzdialené sledovanie a pohybový senzor (detekcia pohybu)
  • Ovládanie pomocou aplikácie Stem: Connect Smartphone App (voľné stiahnuteľná)
  • Nahráva video v rozlíšení 640x480 pixelov
  • Bezpečné, súkromné ​​video záznamy
  • Dá sa s ním prezerať a počúvať odkiaľkoľvek
  • Nahráva video pre súkromné ​​prezeranie alebo vysielanie na YouTube alebo iné video weby
  • Vylepšený Update firmwaru
  • Geniálna, nastaviteľná magnetická základňa
 
Technické špecifikácie:
Obsahuje kameru, mikrofón, odnímateľnú magnetické polguľovú základňu pre steny a závitorezné skrutky pre montáž a nastavenie uhla snímania.
802.11b/g/n bezdrôtové funkcie
 
Požiadavky na batériu:
Vyžaduje el.energiu cez mini USB kábel (USB nabíjačka 220V)
 
Rozmery:
Prístroj meria cca 5 cm (Š) x 5 cm (D) x 10 cm (H)
 

Pre tento výrobok bolo vydané vyhlásenie o zhode s požiadavkami smernice č. 1999/5/EC pre rádiové a koncové telekomunikačné zariadenia, ktoré je dostupné u predajcu.Výrobok je rádiovým zariadením, ktoré je možné v SR prevádzkovať na základe všeobecného povolenia VPR-17/2012, vydaného Telekomunikačným úradom SR.

!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Komentáre

Ďalšie produkty