Kamera do auta DUAL s Wifi/GPS/ADAS/CLOUD s 2K + Parkovací mód - G-NET GONQ

Kód tovaru: 55-226 Mám otázku
Výrobca /
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 291,67 €
Cena s DPH 350,00 €
- +

Popis produktu Kamera do auta DUAL s Wifi/GPS/ADAS/CLOUD s 2K + Parkovací mód - G-NET GONQ

Kamera do auta DUAL s Wifi/GPS/ADAS/CLOUD s 2K + Parkovací mód - G-NET GONQ, disponuje so senzorom Sony Starvis, WDR technológiou a 140° uhlom záberu. Vďaka tejto autokamere budete disponovať záznamom z jazdy pred vozidlom, vo vozidle, aj za ním. Predná kamera poskytuje 2K rozlíšenie videa, kamera snímajúca interiér vozidla ako aj kamera umiestnená tak aby natáčala čo sa deje za vozidlom (zadná kamera).

Vďaka vysokému rozlíšeniu, senzoru Sony Starvis, technológii WDR, H.265 kompresii a širokému uhlu pohladu až 140° (predná kamera) a 140° (zadná kamera) budú nahrávky z kamery v špičkovej kvalite a použiteľné aj v horších svetelných podmienkach. Samozrejmosťou sú aj ďalšie funkcie, ako nahrávanie v slučke, parkovací mód, GPS, G senzor, alebo podpora micro SDXC kariet do veľkosti 512GB

Unikátna duálna kamera FULL HD s externou zadnou kamerou a live sledovaním GPS polohy cez Cloud

Duálna kamera do auta s GPS (predná/zadná) s 2K + Parkovací mód WIFI

Exkluzívny prehrávač video súborov pre PC - G-NET PC VIEWER

Na mieru vyrobený prehrávač nahratých video súborov pre stolový počítač PC s prehľadným usporiadaním a intuitívnou obsluhou.

Exkluzívny prehrávač video súborov pre PC - GNET

Podpora Cloud-u

„G-Syncloud“ pre systém správy vozového parku pomocou vlastnej CLOUD technológie na vzdialené sledovanie. Úložná kapacita presahujúca obmedzenie úložného priestoru pamätovej karty palubnej kamery.

podpora cloud - kamery do auta gnet

VIDEO ako funguje CLOUD služba

 

cloud camera vzdialene monitorovanie

Vysielanie naživo - Živé sledovanie GPS

Monitorovať správanie vodiča a kontrolovať stav vozidla v reálnom čase. 24 hodín denne, 7 dní v týždni v našej palubnej kamere je k dispozícii. Vždy majte prehľad o tom, kde sa nachádzajú vaše vozidlá, sledujte premávku a sledujte trasu vodiča bez toho, aby ste museli vodičov fyzicky kontrolovať. Základnou funkciou je sledovanie motorového vozidla, či už ide o osobné, alebo nákladné. Ak je vozidlo online zobrazí sa vám na mape jeho aktuálna poloha a môžete ďalej sledovať jeho trasu. V prípade že je offline zobrazí sa jeho posledná známa poloha. Po spustení archivovanej jazdy vidíte na mape jeho pohyb. Pri detailnom rozpise vidíte v akom čase, na akom mieste a konkrétnej adrese sa presne vozidlo v daný moment nachádzalo. Funkcia GEO FENCE Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy). Pre využite funkcie nutné zakúpiť licenciu pre sledovanie cez Cloud. Cez cloud si takisto môžete prezrať video záznamy z jaždy kde sú dáta archivované. Podmienkou je mať k dispozícii Internetové pripojenie (ideálne cez mobilný router s podporou SIM priamo do autozapaľovača).

Máte na výber rôzne programy v CLOUD-e (bezplatné, alebo platené v závislosti od úložného priestoru, či podporou funkcií). 

live stream - kamera do auta

Kvalitné HDR 

HDR sa aktivuje na odstránenie rozmazanie svetiel pri jazde a zobrazuje jasnú kvalitu záznamu v rôznych svetelných podmienkach. Použitie HDR pri prechode tmavým tunelom upraví odrazy svetla v tuneli tak, aby bol obraz dobre viditeľný. Pri prechode cez oslňujúcu cestu sa slnečné svetlo správne upraví, aby predmety naokolo vyzerali ostro a bez rozmazania.

kamera do auta - funkcia HDR

ADAS je asistenčný systém bezpečnej jazdy pre bezpečné prostredie vodiča

FVSA – Alarm auta jazdiaceho pred Vami. Keď je vzdialenosť od stojace vozidla pred Vami o viac ako 2 metre (znamená že auto sa pohlo) na LCD displaji sa zobrazí ikona vozidla s pípnutím.
FCWS – Systém varovania pred prednou zrážkou. Keď je vzdialenosť medzi vozidlom pred Vami krátka a rýchlosť vozidla je vysoká a zrazu sa prudko zníži. Zobrazí sa ikona upozornenia na kolíziu s upozornením.
LDWS – Systém varovania pred opustením jazdného pruhu. Ak počas jazdy opustíte jazdný pruh, zobrazí sa to žltou, alebo červenou čiarou s výstražným zvukom. Notifikácia funguje iba v prípade že rýchlosť je nad Vaším nastaveným limitom. 

Body detekcie jazdných pruhov, výjazdy vpred a ikony varovania pred kolíziou sú viditeľné iba vtedy, ak je LCD displej aktívny. Nastavenia ADAS je možné nastaviť až po pripojení GPS antény.

adas system kamery do auta

Kvalita na každom detaile

Táto autokamera používa najvyspelejšie technologie a všetky použité komponenty sú navrhnuté tak aby poskytovali najčitejší obraz a pokročilé funkcie ktoré Vás určite presvedčia o tom, že toto je naozaj jednorožec medzi kamerami do auta.

auto kamera duálna s live sledovaním

 

Vynikajúci uhol záberu 140˚

Nadmerný uhol záberu kamery láme obraz, čo spôsobuje vedľajšie účinky, ako je skreslenie a deformácia obrazu. Táto kamera má optimálny uhol snímania 140 stupňov pre obe kamery.

Vynikajúci uhol záberu 140 stupnov - kamery do auta

 

Funkcia LBP na ochranu vybitia batérie vozidla 

Ide o inteligentnú funkciu Safe Guard, ktorá automaticky vypne nahrávanie, keď napätie klesne pod špecifikované napätie a preruší napájanie, aby ochránila batériu vozidla. Nastavenia možno vykonať priamo zo špecializovaného prehliadača GNET PC VIEWER a pri kontrole možno skontrolovať napätie vozidla nahraného videozáznamu vozidla. 

Funkcia LBP na ochranu vybitia batérie vozidla 

Nová kompresia videa H.265

Autokamera je vybavená novou kompresiou H.265, ktorá zaistí ukladanie záznamov v menšej veľkosti. Záznam nahratý v tejto kompresií bude zaberať o 30% menej miesta na pamäťovej karte a pritom kvalita obrazu ostane zachovalá. Takže sa pamäťovú kartu sa Vám zmestí oveľa viacej záznamov v porovnaní so staršou kompresiou H.264.

kamera do auta gnet - kompresia videa H.265

 

Prispôsobená konfigurácia pomocou APP v Smartphone

Pomocou aplikácie Smartphone APP môžete aktualizovať firmvér a prehrávať video, ako aj konfigurovať rôzne nastavenia. Smartfón môžete pripojiť iba s WiFi dongle pripojeným ku kamere.
*Ak je zapnutá funkcia CLOUD, vypnite funkciu IOT/WiFi

smarthphone aplikacia - kamera do auta wifi

Senzor Sony STARVIS

Sony STARVIS je technológia podsvietenia pixelov používaná v obrazových snímačoch CMOS pre špičkové kamery. Vyznačuje sa vysokou citlivosťou a dosahuje vysokú kvalitu obrazu vo viditeľnej svetlosti, ale aj v oblasti kde by inak kamera musela použiť infračervené prisvetlenie. Vďaka vysoko výkonnému snímaču Sony STARVIS CMOS, veľkému 6-sklenenému objektívu je táto kamera do auta schopná automaticky zvýšiť expozíciu v tmavých situáciách na snímanie jasných videozáznamov.

sony starvis senzor - kamera do auta gnet

Spoľahlivý svedok nehody

Vďaka zabudovanému G-senzoru je autokamera GONQ spoľahlivým partnerom aj v krízových situáciách. Kamera automaticky detekuje náraz a uzamkne súbor aby sa automaticky nevymazal. Takýto súbor je uložený vo vyhradenom priečinku kde nemôže byť vymazaný funkciou nahrávania v slučke.

zabudovany G-senzor - autokamera

 

TIMELAPSE - ČASOZBER

Časozberná funkcia sa automaticky použije pri vstupe do parkovacieho režimu. Časozberný režim zaznamená jednu snímku za 1 sekundu, čím sa minimalizuje veľkosť videa na dlhú dobu, aby sa zaznamenalo všetko potrebné počas celej doby parkovania.

timelapse časozber kamera do auta

 


Špecifikácia: 

Obrazový snímač: SONY Starvis (HDR)
Audio vstup: Vstavaný mikrofón
Kompresia videa: H.265
Kompresia zvuku: ADPCM
Rozlíšenie predná kamera: QHD (2560 x 1440) / zadná kamera: QHD (2560 x 1440)
Snímková frekvencia Všetky kamery: Max. 30 FPS
3G/4G/smerovač (voliteľné) Pripojte sa k službe withCLOUD™ prostredníctvom telekomunikačnej siete 3G/4G/router
Wi-Fi (voliteľné) Pripojte sa k aplikácii GNET( iOS/Android) Smart Phone pomocou kľúča Wi-fi dongle
Záznam udalostí: G-Sensor nárazu
Reproduktor: Áno
Podpora micro sd do 512GB
Externé GPS: synchronizované s Google maps, sledovanie polohy a rýchlosti
Kamery uhol pohľadu predná: 140˚, zadná: 140˚
Napájanie: DC 12V - 24V
Prípustná prúdová hodnota dodanej poistky: 3A
Prevádzková teplota: -10 ℃ ~ 70 ℃
Prevádzková vlhkosť: 10~95%
Rozmery (ŠxVxH, mm) Predná kamera: 116x56x32, Zadná kamera (vrátane držiaka): 44x38x28


Obsah balenia: 

1x predná kamera
1x zadná kamera (kábel 6m)
1x 64GB micro SD karta
1x GPS modul 
1x wifi dongle
1x OBD napájací kábel
1x montážna sada so skrutkami
1x manuál

Komentáre

Ďalšie produkty