Kamera v budíku FULL HD Wifi + IR LED - výdrž do 1 roka

Kód tovaru: 10-530 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 133,33 €
Cena s DPH 160,00 €
- +

Popis produktu Kamera v budíku FULL HD Wifi + IR LED - výdrž do 1 roka

Kamera v budíku FULL HD Wifi + 5200 mAh batéria + IR LED s výdržou do 1 roka. S detekciou pohybu a LED svetlom zachytíte dokonalý obraz aj počas úplnej tmy. Svojím elegantným prevedením v lesklej čiernej farbe sa hodí do každého druhu interiéru bez pochybnosti, že sa jedná o zariadenie so skrytou kamerou. Kvalitný displej na budíku zabezpečuje bezproblémovú čitateľnosť poskytovaných údajov aj pri intenzívnom dennom svetle. Na displeji budíka sa zobrazuje aktuálny čas a dátum, nastaviť si môžete aj budík - alarm. Zariadenie je vybavené stavanou dobíjateľnou batériou až 5200 mAh, ktorá pri plnom nabití zabezpečuje pohotovostný režim po dobu do 1 roka, taktiež je možné zariadenie napojiť na klasickú elektrickú sieť a tým pádom môže budík so skrytou kamerou fungovať nepretržite. Svoje využitie nájde v každej domácnosti, ako plnohodnotný digitálny budík. Nepochybne najdôležitejšou a najužitočnejšou funkciu je nepozorované sledovanie okolia. 

Budík s kamerou - FULL HD Wifi Kamera v budíku 

kamera v budiku

Zabudovaná skrytá kamera zaznamenáva videá vo Full HD rozlíšení 1920 x 1080 so zvukom, teda dostatočne postačujúce pre detailné zábery. Vďaka IR LED nočnému videniu na vzdialenosť až do 5 metrov budete mať kvalitný obraz aj v noci. Digitálny budík podporuje pripojenie WiFi a je bezdrôtové čo umožňuje jeho umiestnenie priam kdekoľvek v interiéri. Všetky funkcie skrytej kamery môžete ovládať na diaľku prostredníctvom voľne dostupnej aplikácie "CamSC" pre smartfóny (iOS, Android) cez ktorú môžete sledovať zábery v reálnom čase a meniť nastavenia kamery. Budík s kamerou je možné pripojiť k domácemu routru cez WIFI, čo Vám umožní sledovať obraz hocikedy a hocikde prostredníctvom Vášho mobilného telefónu. 

wifi kamera v budíku

Digitálny budík obsahuje aj funkciu detekcie pohybu, ktorá slúži na spustenie nahrávania záznamu pri zachytení pohybu v priestore. Senzor má dosah 5 metrov. Skvelá funkcia vďaka ktorej Vám neunikne žiaden dôležitý záber, nakoľko budú zachytené len zábery počas aktivityZachytené záznamy prejdú kompresiou H.264 pre zníženie veľkosti súborov a následne sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 64 GB. Dvojcestné audio umožňuje obojsmernú komunikáciu na ďiaľku - môžete tak ukludniť domáce zviera, prihovoriť sa dieťaťu a pod.

budík s kamerou

Nočné videnie - vďaka zabudovanému IR LED svetlu zachytíte dokonalý obraz aj počas úplnej tmy do vzialenosti až do 5 metrov

skryta kamera s detekciou pohybu a nocnym videnim

Vlastnosti:

PLUS Skrytá kamera v digitálnom budíku
plus WiFi prenos obrazu v reálnom čase
plus Výdrž batérie v pohotovostnom režime 365 dní
plus Funkcia detekcie pohybu
plus Nočné IR LED videnie až na 5 metrov

 

Špecifikácie:

Obrazový snímač: FULL HD 1920x1080p
Objektív: CMOS 2MP
Rozlíšenie fotografií: 1920x1080 pixelov
Rozlíšenie videa: 1920x1080 pixelov
Snímkovanie: 15 fps
Kompresný formát: H.264 
Cyklické nahrávanie videa: áno
Uhol snímania: 145°
Nočné videnie dosah: 5 metrov
Detekica pohybu: áno, PIR senzor s dosahom 5 metrov
Pamäťová karta: podpora Micro SD karta do max. 64 GB (nie je súčasťou balenia)
Napájanie: dobíjateľná 5200mAh lítiová batéria
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Čas dobíjania: 12 hodín
Nabíjanie: micro USB kábel
Rozmery: 11x5.2x5.2 cm

 

Obsah balenia:

1x Digitálny budík s FULL HD kamerou
1x USB kábel
1x USB čítačka na micro SD kartu
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty