LCD budik s kamerou + detekcia pohybu + nočné IR LED

Kód tovaru: 10-007 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru vypredané
Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 107,50 €
Cena s DPH 129,00 €

Popis produktu LCD budik s kamerou + detekcia pohybu + nočné IR LED

LCD budik s kamerou + detekcia pohybu + nočné IR LED Predaj cez špionážny eshop najväčší výber - len kvalitné produkty. Nákup od profesionálov - tovar skladom, možný osobný odber v BB.

Táto unikátna kamera v budíku disponujeme vlastným LCD displejom, na ktorom je možné prehrať si záznam z kamery. Takisto 8 vykonnými IR LED pre nahrávanie obrazu aj v noci a funkciou detekcie pohybu. K dispozícii budete mať aj diaľkové ovládanie na kameru.

Nahrávať tak môžete nielen po stlačení nahrávacieho tlačítka, ale nastaviť automatické nahrávanie po detekcii pohybu pred kamerou, prípadne pohybu samotnej kamery. Ideálne riešenie pre záznam z interiéru, prípadne exteriéru práve vtedy keď potrebujete zistiť narušenie priestoru prípadne odcudzenie Vašich vecí.

Vstavaný akumulátor udrží kameru v chode pri trvalom zázname videa až 5 hodín či audio nahrávky až 20 hodín a v pohotovostnom režime až 24 hodín. Môžete nahrávať videa s vysokým rozlíšením až 2.0 Megapixlov. Zariadenie je ideálne na zabránenie krádežiam a získania dôkazov.

Vysokokapacitná Líthiová batéria pre dlhú výdrž kamery

kamera v budíku

Nabíjanie je pomocou pripojenia USB portu k počítaču prípadne k pripojeniu k ľubovoľnej USB nabíjačke (sieťovej, alebo auto nabíjačke). Mini kamera v budík s IR LED nahráva v režimu 30 snímkov za sekundu vo formáte AVI v rozlíšení 1280 * 720 pixelov . Kameru môžete pomocou dodaného USB kábla pripojiť k počítaču a využiť ako externý disk, z ktorého môžete prehrávať záznamy v počítači.

Vlastnosti produktu:
 
Nahráva hlasový záznam
Funkcia detekcie pohybu
Infračervené nočné videnie - 8 IR LED
Ovládanie aj cez diaľkové ovládanie
Nepretržitý záznam až 5 hodín (do výdrže batérie)

 budik kamera 


Špecifikácia produktu:
 
Formát videa: AVI
Kamera: 5M pixelov
Rozlíšenie videa: 1280 * 720/30fps
Formát obrázkov: JPG
Rozlíšenie obrazu: 16: 9
Napájanie: DC-5V
Rozhranie typu: USB 2.0
Podpora Micro SD kariet: až do 32 GB
Batéria: Vysokokapacitná batéria lithium polymérová 2200mAh
 
Obsah balenia:
 
1 * LCD budik s kamerou + detekcia pohybu + nočné IR LED
1 * Diaľkové ovládanie
1 * USB kábel
1 * Inštalačné CD
1 * Návod na použitie

!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Komentáre

Ďalšie produkty