Kamera v detektore dymu na diaľkové ovládanie

Kód tovaru: 10-034 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 70,83 €
Cena s DPH 85,00 €
- +

Popis produktu Kamera v detektore dymu na diaľkové ovládanie

Kamera v detektore dymu na diaľkové ovládanie na predaj cez špionážny eshop najväčší výber. Nákup od profesionálov - tovar skladom, možný osobný odber v BB.

Špionážna kamera zamaskovaná ako detektor dymu s diaľkovým ovládaním je skvelou spy hračkou hodiaci sa napríklad do kancelárií, veľkoskladov, alebo domov. Nikto nespozná, že sa jedná o skrytú kameru! Nikto si nevšimne, že chcete natáčať!

Kamerka je vybavená mikrofónom, takže zaznamená aj zvuk! Video v rozlíšení 640x480 pixelov pri 30 snímkach za sekundu slúži ako špionážna kamera, ktorá zachytí každého zlodeja! Záznam sa ukladá na vloženú micro SD pamätovú kartu. Ak chcete niekoho nečakane prekvapiť, nachytať alebo napáliť, kúpte si tento nevinný detektor dymu so špionážnou kamerou! Rozhodne prekvapíte aj svojich priateľov, keď im túto vychytávku zaobstaráte domov!!

detektor dymu kamera

Špecifikácie produktu:

Senzor: 2.0MP CMOS
Foto Rozlíšenie: 1280 x 960
Video Rozlíšenie: 640 x 480, 30 FPS
Formát videa: AVI
Uhol záberu: 65 stupňov
Mikrofón: Vstavaný
Podpora MicroSD až do 16 GB
Napájanie: Interná Li-ion batéria 280mAh/3.7V
Prevádzková teplota: -10 ℃ ~ 50 ℃
Prevádzková vlhkosť: 15 ~ 85% RH
Pripojenie: USB 2.0 high speed
Rozmery produktu: 110 * 110 mm

Napájanie: zabudovaná dobíjacia líthiová 3.7V 280 mhA batéria, výdrž batérie cca 90 - 120 minút. Dobíjanie cez USB kábel pripojený k počítaču.

!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Komentáre

Ďalšie produkty