Kamery na rúry - endoskop

Kód tovaru: 92-006 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 62,50 €
Cena s DPH 75,00 €
- +

Popis produktu Kamery na rúry - endoskop

Kamery na rúry - endoskop a iné inšpekčné kamery na predaj online – výhodná cena. Sme špecialisti vo svete kamier. USB pinhole kamera  - endoskop s priemerom len 5,5 mm a rozlíšením videa 640 * 480 pixelov. Pre vynikajúci záznam aj v ťažkých svetelných podmienkach má endoskopická kamera vstavaných 6 ks LED diód.  

Preskúmajte sami aj ťažko prístupné miesta a urobte si o nich jasnú predstavu vďaka prepojeniu s počítačom. Flexibilný 83 cm dlhý husí krk je ideálny pre vizuálnu ohliadku ťažko prístupných miest. Stmievateľné svetlo kamery so 6ks LED umožňuje optimálne osvetlenie. Napájanie je vykonávané priamo cez USB. Vhodné pre všetky použitia, u ktorých je nutné vidieť aj tie najjemnejšie detaily. K prevádzke je potreba Windows® kompatibilný počítač. Dĺžka USB kábla je až 2m, čo postačuje na väčšinu vykonávaných aplikácií.

inšpekčná USB kamera

Použitie: Vhodné pre použitie v odbore geodézia potrubia, zariadenia, vybavenie zariadenia, podvodný prieskum, montáž, stavebníctvo, dielne, laboratóriá, vzdelávanie, údržba a oprava auta, kontrola ťažko prístupných miest, atď.

Špecifikácia:

Model:98AC
Rozhranie: USB 2.0
Podpora operačný systém: Windows
Senzor: 1/10VGA CMOS
Rozlíšenie videa: 640 * 480pixel
Frame Rate: 30/fps - snímkov za sekundu
Priemer kamery:. 5,5mm
Svetelné zdroje: LED diódy (6ks)
Dĺžka rúry kamery: 830 mm
Vodotesnosť: IP67
USB kábel dĺžka: 2000 mm
Uhol záberu: 60 °
Ohnisková vzdialenosť: 3 až 8 cm

Komentáre

Ďalšie produkty