+421 940 240 464 Máte otázku? (Po-Pia: 9-16h)
0
0

Lyžiarske okuliare s kamerou + Ultra HD kamera + UV400 filter + WiFi pripojenie

Kód tovar: 16-137
Ako môžete zaplatiť? Cards Bank Delivery
Cena bez DPH 196,75 €
Cena s DPH 242,00 €
Dostupnosť tovaru:
skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US

Varianty produktov

242,00 €

Ochrana kupujúceho

Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
Záruka na tovar do 24 mesiacov
Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Príslušenstvo k produktu

Lyžiarske okuliare s Ultra HD kamerou, UV400 filtrom a WiFi pripojením umožňujú živé prehrávanie a prenos záznamov. Primárnou funkciou lyžiarskych okuliarov samozrejme zostáva chrániť Váš zrak pri zimných športoch ako lyžovanie, snowbordovanie a podobne. Okuliare sú vybavené systémom proti zahmlievaniu vnútorného skla (päť vrstvé sklo a odvetrávacie prieduchy), sú odolné voči poškriabaniu a obsahujú slnečný UV filter. Vaše oči budú chránené nie len pred snehom a ľadom, ale aj pred UV žiarením zo slnka. Skvelý dizajn okuliarov zapasuje ku každému lyžiarskemu outfitu a vďaka komfortnému prevedeniu budú zároveň pohodlné na nosenie. 

 

Lyžiarske okuliare ULTRA HD kamera - zachytí skvelé zimné zážitky v tej najlepšej kvalite
 

Lyžiarske okuliare ULTRA HD kamera

Zabudovaná kamera je schopná nahrávať video v rozlíšení až 2880x2160 pri 24 fps spolu so zvukom vo vysokej kvalite. Taktiež môžete fotografovať a preto Vám nič nebude brániť si zachytiť krásne výhľady a momenty pri lyžovačke vo vysokej kvalite s rozlíšením fotiek až 4352 x 3264px. Uhol snímania kamery je až 140°, vďaka čomu budete mať skvelé širokouhlé zábery. Všetky dáta ako videá a fotografie sa ukladajú na Micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 128 GB (nie je súčasťou balenia)
 

Lyžiarske okuliare s Ultra HD kamerou a ventiláciou

Nahrávanie a fotografovanie sa spúšťa pomocou tlačidiel na vonkajšej pravej strane lyžiarskych okuliarov. Vo vnútri okuliarov sa nachádza svetelný indikátor, ktorý Vás informuje či je kamera vypnutá alebo momentálne nahráva. Vďaka podpore WiFi si viete okuliare spárovať s Vašim smartfónom a využívať funkcie okuliarov priamo cez aplikáciu prípadne si prehrávať zachytené zábery. Aplikácia s názvom "NovaCam" (iOS, Android) je voľne dostupná na stiahnutie do Vášho smartfónu. K okuliarom je pribalený USB konektor, pomocou ktorého si okuliare nabijete alebo si môžete stiahnuť dátové súbory (videá, fotky) do počítača. Tieto inovatívne okuliare s vysokokvalitnou HD kamerou nájdu svoje využitie pri rôznych športových príležitostiach, ako je lyžovanie, snowbording, vysokohorská turistika a podobne. 

Výnimočné lyžiarske okuliare s kamerou v Ultra HD kvalite


Vlastnosti:

plus Nahrávanie Ultra HD videa so zvukom
plus Fotografovanie vo vysokom rozlíšení
plus Podpora WiFi a možnosť spárovať so smartfónom
plus Štýlový dizajn prevedenia okuliarov
plus Extra komfortné nosenie

 

Špecifikácie:

Model: ULTRA HD kamera lyžiarske okuliare
Okuliare: Polarizačné sklo UV400
Funkcie: Video, fotografovanie, WiFi
Kamera: 5 Mpx CMOS + 140° široký uhol
Rozlíšenie videa: 2880x2160 24fps, 2560x1440 30fps, 1920*1080 60 fps
Rozlíšenie fotky: 16 Mpx
Formát komprimovania: H264
Pamäť: podpora Micro SD karty max do 128 GB
Rozmery:  18 cm (š) x  10,5 cm (v) x  4,5 cm (h) 
Hmotnosť: 230 g
Batéria: lítiová batéria 750 mAh/ 3.7V
Výdrž batérie: cca  do 1,5 hodiny
 

 

Obsah Balenia:

1x Lyžiarske okuliare s kamerou 
1x Prenosná taška
1x USB kábel 
1x Batéria
1x Nabíjací adaptér pre batériu
1x Užívateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky týkajúce sa produktu? Spýtajte sa v diskusii.

Forum
Na tento e-mail vám, v prípade vyplnenia, zašleme odpoveď.

Hodnotenie produktu (0)

História zobrazených produktov

Prečo nakupovať u nás ?