Mikro pinhole kamera Full hd + IR LED

Kód tovaru: 10-104 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru vypredané
Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 105,00 €
Cena s DPH 126,00 €

Popis produktu Mikro pinhole kamera Full hd + IR LED

Mikro pinhole kamera Full hd + IR LED + trvalé napájanie, je ideálne zariadenie pre nenápadné umiestnenie v interiéri budov, kancelárií, alebo u vás doma. Je to správna voľba pre monitorovanie interiéru tak, aby ste ostali nenápadný. Malé rozmery kamery a možnosť trvalého napájania robia z kamery ideálne zariadenie, ktoré sa dá použiť aj ako bezpečnostná kamera.

Kamera sa dá cez USB pripojiť k AC/DC adaptéru, alebo môže byť napájaná cez powerbank na miestach kde nemáte prístup k elektrickej sieti. Záznam sa ukladá na mikroSD kartu do maximálnej kapacity 32GB. Kameru môžete po umiestnení ovládať na diaľku pomocou diaľkového ovládania, ktoré vám zabezpečí maximálnu nenápadnosť pri spúšťaní nahrávania a funguje na vzdialenosť až do 20m v otvorenom priestranstve bez prekážok.

pinhole kamera

Ovládačom zapínate aj vypínate kameru, spúšťate nahrávanie videa, alebo len zvuku. Cez ovládač sa dajú spraviť aj fotografie a prepínať na IR nočné videnie pri nahrávaní videa. Po pripojení zariadenia k PC cez USB a zapnutí kamery cez ovládač funguje ako čítačka pamäťových kariet a môžete si priamo stiahnuť nahraté videá a fotografie. Kamera nahráva video v rozlíšení až 1920x1080p. Kamera podporuje funkciu nepretržitého nahrávania čo znamená že po zaplnení mikroSD karty začne kamera automaticky premazávať najstarší záznamMalé rozmery, nenápadnosť a nezávislosť od externého napájania vďaka prepojenia s powerbankom robia z tejto kamery veľmi užitočnú pomôcku v špionážnom svete.     

 

Vlastnosti:

Špionážna kamera s IR nočným videním
Funkcia permanentného nahrávania
Diaľkové ovládanie až do 20m
Využitie mikroSD kart až do 32GB
Možnosť trvalého napájania
Možnosť pripojenia na powerbank

Špecifikácie:

Rozlíšenie: Full HD 1920x1080
Video formát: avi
Foto rozlíšenie: 2560x1440
Video kompresia: H.264, MJPEG
Pamäť: mikroSD karty do 32GB
Nočné IR videnie:  6x IR LED
Napájanie: sieťový zdroj s USB pripojením
Náhradný zdroj: možnosť pripojenia na powerbank

Obsah balenia:

1x Pinhole kamera s IR nočným videním
1x Diaľkové ovládanie
1x Mikro USB kábel
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty