Mini záznamník hlasu v kľúčenke - Psík + 8GB pamäť + slúchadlá

Kód tovaru: 09-098 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 91,67 €
Cena s DPH 110,00 €
- +

Popis produktu Mini záznamník hlasu v kľúčenke - Psík + 8GB pamäť + slúchadlá

Mini záznamník hlasu v kľúčenke - Psík + 8GB pamäť + slúchadlá. Automatická detekcia a nahrávanie zvuku. Spy Hlasový záznamník ukrytý v hračke s 8 GB pamäťou pre tajné nahrávanie zvuku a stereo slúchadlami. Záznamník zvuku - prenosný, vyzerá ako hračka - psík prívesok. Rekordér je napájaný buď cez priložený USB kábel, alebo cez nabíjateľnú li-polymérovú batériu s kapacitou 400mAh, ktorá plne nabitá ponúka nepretržité zaznamenávanie hlasu a zvukov až do 70 hodín vo formáte WAV. Na prehrávanie zvukových súborov je možné použiť sluchátka, ktoré sú súčasťou balenia. Nenápadné nahrávanie zvuku kdekoľvek. 

Spy záznamník hlasu (zvuku) v kľúčenke tvare psíka

hlasovy zaznamnik v klucenke pes

Vďaka svojmu prenosnému kompaktnému dizajnu môžete hlasový záznamník vždy jednoducho uchovávať, aj schovávať ako špionážne zariadenie napríklad do vrecka, aby ste mohli nahrávať tajné, alebo diskrétne rozhovory, alebo rôzne zvukové detaily. Hlasový záznamník je ideálnym mobilným rekordérom na zachytávanie zvukov na dlhšie vzdialenosti. Zariadenie ďalej ponúka aj funkciu MP3 prehrávača vašich obľúbených piesní, ktoré si môžete do zariadenia preniesť cez priložený USB dátový kábel. 

Automatické nahrávanie zvuku - spustí sa pri detekcii zvýšenej úrovne hluku

nahravac hlasu v klucenke psik pes

Digitálny hlasový záznamník ukrytý v hračke - prívesku - 8GB vnútorná pamäť. Zariadenie ponúka 4 funkcie v jednom - záznam zvuku, mp3 prehrávač, USB disk, automatické nahrávanie zvuku - spustí sa pri detekcii zvýšenej úrovne hluku. Jedná sa o inovatívne zariadenie, ktoré kombinuje elegantné prevedenie a zároveň príjemný dizajn na využitie všetkých jeho funkcií. Digitálny diktafón ukrytý v prívesku zaznamenáva zvuk v špičkovej kvalite vďaka redukcií okolitého šumu a preto je skvelým doplnkom na školenia, obchodné stretnutia, biznis a iné účely zaznamenania rozhovorov.  Integrovaná pamäť 8 GB poskytuje dostatok úložného priestoru na nahrávanie dlhotrvajúcich hlasových nahrávok, aj vďaka vstavanej lítiovej batérii s kapacitou 400mAh, ktorá poslúži na približne do 70 hodín nepretržitého nahrávania. 

mini spionazny zaznamnik v klucenke pes

Významnou je funkcia detekcie zvuku - automatické nahrávanie sa spustí, keď je zaznamenaný zvuk

Záznamník slúži aj ako MP3 prehrávač vďaka integrovanej pamäti na ktorú je možné pomocou USB kábla si nahrať obľúbené skladby, alebo si spätne púšťať nahrané rozhovory a následne ich počúvať prostredníctvom slúchadiel. Na integrovanú pamäť 8 GB je možné nahrať aj rôzne iné súbory a tak pero plní zároveň klasickú funkciu prenosného USB flash disku. Mini diktafón je prenosné a praktické nahrávacie zariadenie vďaka svojim miniatúrnym rozmerom poslúži pri rôznych životných situáciách, kedy je potrebný aj nenápadný spôsob záznamu zvuku. 

skryty diktafon v klucenke zaznam hlasu

Vlastnosti:

Spustenie nahrávania jedným tlačidlom
Hlasový diktafón
Funkcia automatické nahrávanie v prípade detekcie zvuku
Prehrávač MP3, WMA a WAV formátov
USB flash disk s vnútornou pamäťou 8GB
Stereo slúchadlá

Špecifikácia:

Formát nahrávania zvuku: WAV
Kvalita zvukového záznamu: 192KBPS
Funkcie: nahrávanie zvuku jedným tlačidlom, automatické spustenie nahrávania zvuku, mp3 prehrávač
Vnútorná pamäť: 8GB
Napájanie: vstavaná dobíjateľná lítiová batéria 400mAh
Doba nahrávania (výdrž batérie): do 70 hodín
Podporované formáty na prehrávanie: mp3, wav, wma
Rozmery: 60x43x35mm

 

Obsah balenia: 

1x digitálny diktafón
1x slúchadlá
1x USB kábel
1x šnúrka
1x manuál

Komentáre

Ďalšie produkty