Miniatúrna špionážna kamera I95

Kód tovaru: 10-016 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 52,50 €
Cena s DPH 63,00 €
- +

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu Miniatúrna špionážna kamera I95

Miniatúrna špionážna kamera I95. Predaj cez špionážny eshop najväčší výber. Nákup od profesionálov - tovar skladom, možný osobný odber v BB.

I95 najmenšia kamera na svete bola navrhmutá tak, aby vyzerala ako miniatúrna verzia profesionálneho fotoaparátu DSLR. Je to úžasné, že miniatúrna kamera bude  fungovať ako vysoko kvalitný digitálny videorekordér a kamera, a je zaručené, že priláka oveľa viac pozornosti ako jeho veľký kolega!

Mini kamera I95 prináša veľkú hodnotu a vzhľadom na cenu veľkej kamery je táto mini kamera oveľa lacnejšia. Kvalita obrazu je plne porovnateľná s našou mini DVR a so špionážnymi kamerami a budete spokojní s výsledkami. Kúpte si mini kameru na univerzálne použitie alebo ako unikátny darček, alebo si ju dajte na kľúčenku a budete tak pripravení zachytiť všetky životné spontánne okamihy s jediným rýchlym stlačením tlačidla.


mini camera
I95 je najmenšia kamera na svete na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi čo hľadáš.

Vlastnosti mini kamery:

• Rozlíšenie kamery:640x480
• Vysokocitlivý zabudovaný mikrofón
• Hmotnosť: len 20g
• Operatívne tlačidlá pre jednoduché a rýchle zapnutie nahrávania
• Minimalistický dizajn v prevedení matnej čiernej farbe
• Jenoduché prepojenie s PC cez USB port
• Funkcia fotografovania s rozlíšením snímkov 1280 x 1024

!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Komentáre

Ďalšie produkty