Spätné zrkadlo s kamerou DOD RX8W

Kód tovaru: 55-020 Mám otázku
Výrobca DOD
Dostupnosť tovaru vypredané
Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 224,17 €
Cena s DPH 269,00 €

Popis produktu Spätné zrkadlo s kamerou DOD RX8W

Spätné zrkadlo s kamerou DOD RX8W má zabudovaný ultrarýchly GPS procesor, ktorý je 5x rýchlejší ako ostatné. Ovládací prvok Keypad má ľahké a jednoduché ovládanie v tme. Je na čase nastaviť štandard tenkosti autokamery v spätnom zrkadle. Preto nový model z tejto série DOD RX8W prichádza s 1cm tenkým dizajnom, tým je ľahko prispôsobiteľný pôvodnému spätnému zrkadlu. Nastaviteľný uhol objektívu je o 60% väčší ako predtým, čo umožňuje horizontálne a vertikálne uhly nastaviť až do 40 stupňov. DOD RX8W s multi-vrstveným vákuovým povlakom povrchu zrkadla je schopný eliminovať oslnenie od svetiel vozidla idúceho za vami. 

Má väčšiu zobrazovaciu plochu a širokouhlý (16:9) displej poskytuje širšiu obrazovku pre prehrávanie videa. Technológia WDR, umožňuje prispôsobenie svetlosti prostredia, vďaka čomu vytvára nočné zábery jasnejšie a znižuje silné svetlo expozície na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu. Disponuje funkciou 3DNR - Digitálna redukcia šumu a Six-Element ostrým objektívom, ktorý sa skladá zo 6 vrstiev skla a poskytuje ohromujúci jasný a nedeformovaný obraz. DOD RX8W prichádza s velcro prúžkom, ktorý je pevnejší a spoľahlivý spôsob pre montáž na originál spätné zrkadlo.

 Určite oceníte aj funkciu GPS loggera teda záznamu z Vašej jazdy (GSP lokáciu, aktuálnu rýchlosť, videá) si budete môcť pozrieť na Vašom PC na dodanom software. Ideálne pre firmy na kontrolu jazdy zamestnancov, vodičov z povolania aťd. Menu kamery je k dispozícii v slovenskom jazyku.

Autokamera v spätnom zrkadle DOD RX8W s GPS

autokamera v spatnom zrkadle

Vlastnosti:
Kamera do auta a spätné zrkadlo DOD RX8W
Pokročilá WDR technológia - Zachytáva super obraz pri akomkoľvek osvetlení
3DNR redukcia rušenia - zníženie rušenia pri slabom osvetlení
Dizajn objektívu: Anti-oslnenie
Patentované upevnenie na suchý zips
Nastaviteľný uhol objektívu v každom smere
4.3" 16:9 širokouhlý displej
Zabudovaný ultrarýchly GPS procesor, 5x rýchlejší ako ostatné.
DOD RX8W s 1cm tenkým dizajnom je prispôsobiteľná pôvodnému spätnému zrkadlu.
Keypad má ľahké a jednoduché ovládanie v tme
Six-Element objektív kamery poskytuje ohromujúco jasný a nedeformovaný obraz.

 

 

wdr technologia Výkonná WDR technológia. Ohromujúce videá v akomkoľvek osvetlení.
Technológia WDR, dobre vyvážená expozícia bez ohľadu na to či je slnečný deň alebo noc, vytvára nočné zábery jasnejšie a znižuje silné svetlo expozície na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.
redukcia sumu autokamery 3DNR (Digital Noise Reduction) - Digitálna redukcia šumu - znižuje zrnenie pri zlých podmienkach. Systém digitálnej redukcie šumu, môže znížiť šum efektívne podľa potreby digitálneho signálu, a zaručuje obraz čistý a prirodzený.
gps procesor GPS Processor - Zabudovaný ultrarýchly GPS procesor, 5x rýchlejší ako ostatné, zaslúžite si mať najpodrobnejšie a presné dáta, pre obnovu stavu v každej situácii.

tenky dizajn prevedenie
 


Štíhly dizajn. Je na čase nastaviť štandard tenkosti spätného zrkadla Autokamery. DOD RX8W s 1cm tenkým dizajnom je prispôsobiteľné pôvodnému spätnému zrkadlu.
 
keypad ovladanie Keypad má ľahké a jednoduché ovládanie v tme. Inovatívne laserové gravírované osvetlenie keypadu je ľahko ovládateľné, bez svetla vo vnútri vozidla. Podsvietenie sa vypne automaticky po 10 sekundách. Praktické, pohodlné a elegantné.
nastavitelny uhol objektivu Nastaviteľný uhol objektívu v každom smere. Dod RX8W nastaviteľný uhol objektívu je o 60% väčší ako predtým a horizontálne a vertikálne uhly je možné nastaviť až do 40 stupňov. Má plný rozsah snímacieho uhla
k vysokému zlepšeniu schopnosti upevnenia na väčšinu spätných zrkadiel.
anti oslnovacie spatne zrkadlo
 
Anti-oslňovacie zrkadlo. Pri jazde v noci, vzniká odraz svetla zo spätného zrkadla, čo je nepríjemne a oslepuje zrak vodiča. DOD RX8W s multi-vrstveným vákuovým povlakom povrchu zrkadla je schopný eliminovať oslnenie od svetlometu vozidla idúceho za vami.
sirokouhly displej 4.3" 16:9 širokouhlý displej. S väčšou zobrazovacou plochou, širokouhlý displej poskytuje širšiu obrazovku pre prehrávanie videa. Môžete sledovať akékoľvek video.
six element objektiv kamery 6G objektív kamery. Sofistikovaný Six-Element ostrý objektív, ktorý sa skladá zo 6 vrstiev skla, poskytuje ohromujúco jasný a nedeformovaný obraz.
velcro pruzon na uchytenie kamery Velcro prúžok. Tradičná montáž pomocou klipu alebo gumy skončí veľakrát povolením elasticity. Aby sa dosiahlo pevnejšieho prichytenia, DOD RX8W prichádza s velcro prúžkom, ktorý je pevnejší a spoľahlivý spôsob pre montáž na originál spätné zrkadlo.
 

DOD PC software - DOD Player

DOD LS460W PC softvér

 

Špecifikácie:

Video Rozlíšenie 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280X720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Sensor 3 megapixelový 1/3 "CMOS
Širokouhlý objektív 140 °
4.3"  16:9 širokouhlá obrazovka
Komprimovaný formát videa - H.264
Formát videa MOV
Pamäťová karta - Micro SDHC Class 10 (podpora až do 32 GB)
Vstavaný mikrofón/reproduktor
Vstavaná vysokokapacitná batéria 3.7V  300mAh
Napájanie 5V 1A
Veľkosť 8,5x31x1 cm
Hmotnosť 298 g
Prevádzková teplota -20°C ~ 65°C

Dodávané príslušenstvo:

1x Profi kamera do auta DOD RX8W
1x Nabíjačka do auta
1x Držiak
1x Prísavka
1x Manuál v slovenčine

Komentáre

Ďalšie produkty