NVR rekordér HD 8MP IP so 8+8 vstupmi (4K) - POE, ONVIF

Kód tovaru: 43-021 Mám otázku
nové NVR rekordér HD 8MP IP so 8+8 vstupmi (4K) - POE, ONVIF
Výrobca X Vision
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 299,17 €
Cena s DPH 359,00 €
- +

Popis produktu NVR rekordér HD 8MP IP so 8+8 vstupmi (4K) - POE, ONVIF

NVR rekordér 8MP IP pre 8 kamier s rozlíšením 4K a výstupom VGA, HDMI, POE, ONVIF - 8 kanálový NVR (sieťový záznamník) s podporou noviniek v oblasti digitálneho záznamu. Tento rekordér dokáže robiť záznam až v 8Mpx super vysokom rozlíšení. Má zabudovaný 8 portový switch s podporou PoE (napajánim cez sieť) aby umožňoval jednoduché priame pripojenie kamier ako s automatickým tak i ručným pridelením IP adries.

Ponúka 4K výstup pre monitor cez VGA alebo HDMI a môže byť ovládaný cez predný panel s tlačidlami citlivými na dotyk, alebo priloženým diaľkovým ovládačom alebo pomocou USB myši. Tento NVR využíva technológiu P2P (rovnocenné sieťové uzly) pre rýchle bezproblémové pripojenie k sieti a je dodávaný so špeciálnou aplikáciou pre Smartfóny a Tablety, ktorá môže tiež prijímať upozornenia Push Video s pripojenými videoklipmi zobrazujúcimi poplachy zistené detekciou pohybu. Má jednoduchý postup zálohovania prostredníctvom rozhrania USB alebo siete. Je plne kompatibilný s ONVIF štandardom.

4k nvr rekorder 8mp

Pripojenie systému na sieť nemohlo byť už jednoduchšie, vďaka UPnP na jednoduché presmerovanie portov a ak si prajete vzdialený prístup z PC alebo Mac-a môžete použiť bezplatný CMS software dodaný s rekordérom. Aplikácia RCCamView, ktorá je k dispozícii pre Android/Apple telefóny, ponúka funkciu Cloud prístupu založeného na QR kóde pre rýchle a bezproblémové pripojenie. Nie je potrebné mať pevnú IP adresu alebo sa prihlásiť k DDNS. Pre tých, ktorí nechcú používať pripojenie na cloud, je k dispozícii aj priame pripojenie IP, je to funkcia, ktorá je výhradne u nového radu HDCCTV rekordérov a poskytuje to najlepšie vzdialené pripojenie. Aplikácia tiež umožňuje prezeranie viacerých kamier a možnosť prehrávať zaznamenané zábery z rekordéra.

Pri tomto rekordéri nie je potrebné mať pevnú IP adresu, alebo byť prihlásený do služby DDNS. Pre užívateľov, ktorí nechú využívať pripojenie IP je k dispozícií funkcia HDCCTV. Ponúka možnosť vzdialene sa pripojiť cez dynamickú IP adresu.  Samozrejmosťou je multi prehliadanie kamier a možnosť prehrávať nahrané zábery z NVR rekordéra. Pre vzdialený prístup k systému prostredníctvom smartfónu, alebo tabletu je potrebné nainštalovať aplikáciu RCCamView, ktorá je voľne prístupná v obchode s aplikáciami. V aplikácií je potom možné nastaviť emailové notifikácie, ktoré vás upozornia napríklad na narušenie priestoru sledovaného kamerami.

cctv app
 

Môžete sledovať LIVE dianie aj priamo cez Váš smartfón cez app "RCCamView" alebo počítač.

online sledovanie kamery cez mobil

Funkcia pokročilej detekcie pohybu Vám zabezpečí spustenie nahrávky (záznamu), ak je zaznamenaný akýkoľvek pohyb v sledovanom objekte. Jedná sa o digitálnu detekciu pohybu, teda nie klasické pohybové čidlo, ktorá je oveľa presnejšia a efektívnejšia. Pomocou dodaného softwaru si môžete nastaviť v ktoré dni a hodiny, sa má táto funkcia aktivovať.

detekcia pohybu kamera

detekcia pohybu dvr

Pomocou prehľadného nastavenia kamerový systém umožňuje veľmi jednoducho nastaviť akým spôsobom majú kamery nahrávaťteda či pri detekcii pohybu resp. nepretržité nahrávanie. Môžete nastaviť presne v ktorý deň, v ktorú hodinu správanie kamier teda napr. ak potrebujete v pracovnom čase nepretržite monitorovať prevádzku nastavíte že od 08:00 - 17:00 kamery budú nahrávať nepretržite, od 17:00 len pri detekcii pohybu (prípadné narušenie priestoru), na čo Vás systém môže upozorniť cez email. Pri viackamerových systémoch je možné takto nastaviť každú kameru zvlášť, čo Vám dáva veľkú variabilitu pri monitorovaní.

8MP (4K) rozlíšenie pre dokonalý obraz

4k nvr rekorder
 
Technické špecifikácie:
 
Model: 8P
Video vstup: 8x PoE
Podpora IP kamier: 8 kanály
Video výstup: 1x HDMI (4K), 1x VGA
Esata: nie
Vnútorný pevný disk: 2x SATA HDD (max. 12TB)
Rozdelenie displeja: 1/4/6/8/9
Live/Playbac: 2 Channel - 8MP (50fps), 4 Channel - 5MP (100fps),8 Channel – 2MP (200fps)
Maximálne rozlíšenie záznamu: 8MP (4K)
Video: H.265/H.265+
Rozlíšenie displeja: 1024x768, 1280x720, 1280x1024, 1400x900, 1920x1080, 2560x1440, 3840x2160
Podpora kamery - Full 360°: áno
Mód nahrávania: Kontinuálne/Manuálne/Detekcia pohybu
IP nahrávanie Bandwidth: 128 Mbps
Ethernet: RJ45 100/1000M
Onvif: áno
Alarm input/output: nie
RS485: nie
Napájanie: 48V /1,5A
USB rozhranie: 3
Rozmery: 300x54x302 mm (š/v/h)
 
Obsah balenia:
 
1x 8MP NVR rekordér
1x Diaľový ovládač + batérie
1x USB optická myš
1x Zdroj napájania (adaptér)
1x CD so softvérom
1x Sada skrutiek
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty