Okuliare s Wifi kamerou HD - sledovanie cez app v mobile

Kód tovaru: 10-119 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 113,33 €
Cena s DPH 136,00 €
- +

Popis produktu Okuliare s Wifi kamerou HD - sledovanie cez app v mobile

Okuliare s Wifi kamerou HD - sledovanie cez app v mobile. Štýlové HD okuliare s kvalitným obrazom - ideálne zariadenie pre záznam videa so zvukom nech ste kdekoľvek. Wifi HD kamera v slnečných okuliaroch s podporou mikroSD kariet až do 64GB a možnosťou sledovania live streamu cez internet. Ak potrebujete zaznamenať rozhovor, stretnutie, alebo len natočiť záznam zo svojich zážitkov z dovolenky, alebo pri rôznom športe sú tieto okuliare s HD kamerou určené práve pre Vás.

 

Štýlové HD okuliare s kvalitným obrazom a možnosťou LIVE streamu cez internet.

Wifi okuliare majú možnosť pripojenia na router, alebo po vytvorení prístupového bodu ich môžete pripojiť na svoj mobilný telefón a tablet. Pri live internetovom prenose sa môžu cez aplikáciu pripojiť na Vaše okuliare štyria užívatelia a sledovať prenos nech ste kdekoľvek na svete.  Výhoda okuliarov je že natáčate presne to čo vidíte s voľnými rukami čo využijete hlavne pri športe alebo na dovolenke, kde vás budú chrániť aj pred slnkom. Okuliare s kamerou ovládate cez aplikáciu P2PLiveCam prostredníctvom lokálnej wifi siete po spárovaní s vašim mobilným telefónom, alebo tabletom. Aplikácia podporuje operačný systém Android aj iOS a stiahnete si ju na Google Play, alebo iTunes. Ďalšia možnosť je pripojenie cez lokálnu wifi sieť k Vašemu notebooku, alebo PC. Nie je nič jednoduchšie a praktickejšie ako táto kamera zabudovaná v okuliaroch. Záznam z kamery sa nahráva priamo do okuliarov na mikroSD kartu až do veľkosti 64GB (nie je súčasťou balenia).

slnecne okuliare s hd wifi kamerou

Po spárovaní s telefónom, alebo tabletom môžete meniť nastavenie videokamery, alebo fotoaparátu. Pri videu máte na výber HD 1080x720P pri 25fps, alebo 640x480P pri 25fps. Videá sa ukladajú pri nahrávaní na mikroSD kartu vo formáte ASF a pri nahrávaní cez lokálnu wifi sieť, alebo cez internet vo formáte AVI. Záznam z karty si môžete prehrať vo voľne stiahnuteľnom programe VLCPlayer, alebo SMPlayer. Okuliare môžete využívať aj ako bezpečnostnú kameru. Stačí ich položiť tak, aby objektív monitoroval oblasť, ktorú potrebujete a cez aplikáciu nastaviť detekciu pohybu. Alarm vás bude informovať o detekcii pohybu obrazovými správami a na mikroSD kartu sa bude nahrávať video, ktoré si viete následne stiahnuť do vašeho mobilného telefónu. Detekcia pohybu je účinná do 6m. Live prenos videa aj nahrávanie videa je so zvukom. Mikrofón je schopný zaznamenať zvuk do 4m. Aplikácia má aj funkciu cyklického nahrávania čo umožní po zaplnení karty automaticky premazávať najstaršie záznamy a náhrávať nové. 

wifi hd kamera v slnecnych okuliaroch

Pri použití 64GB mikroSD karty môžete nahrať až do 64 hodín videa v HD rozlíšení 1280x720P. Vstavaná batéria má kapacitu 250mAh a na jedno nabitie umožní nahrať 25 minút záznamu. Okuliare je možné pripojiť aj na powerbank čo Vám umožní predĺžiť dobu nahrávania videa podľa kapacity pripojenej externej batérie (napríklad pri kapacite powerbanku 2500mAh je doba nahrávania do 4 hodín). Kameru v slnečných okuliaroch je tiež možné pripojiť na trvalé napájanie cez USB sieťový adaptér. Objektív má uhol snímania 120º čo vám umožní monitorovanie veľkého priestoru. 

Na okuliaroch sa nachádza aj jedna výkonná LED dióda, ktorá Vám umožní orientovať sa aj v úplnej tme. Toto praktické osvetlenie určite oceníte v mnohých situáciách.

 


Vlastnosti:

Wifi kamera ukrytá v okuliaroch
Nahrávanie s možnosťou LIVE streamovania cez internet
Detekcia pohybu a odosielanie alarmových správ.
Využitie mikroSD karty až do 64GB
Možnosť napájania cez powerbank
Wifi pripojenie cez lokálnu sieť alebo pripojenie cez router

 

Špecifikácie:

Video rozlíšenie: 1280x720P pri 25fps, 640x480 pri 25fps
Zvuk: záznam zvuku do 5m
Formát video záznamu: AFS/AVI 
Pamäť: mikroSD karta až do kapacity 64gb
Objektív: 2 Mega pixels CMOS
Uhol pohľadu: 120º
Pripojenie: USB
Pripojenie cez internet: áno
Počet pripojení pri live prenose: 4 užívatelia
Pracovná teplota: -20 až +60

Obsah balenia:

1x Wifi okuliare s kamerou
1x USB kábel
1x Inštalačné CD
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty