Pero diktafon - skrytý hlasovy zaznamník (rekordér) 8GB

Kód tovaru: 09-096 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 100,00 €
Cena s DPH 120,00 €
- +

Popis produktu Pero diktafon - skrytý hlasovy zaznamník (rekordér) 8GB

Pero diktafon - skrytý hlasovy zaznamník (rekordér) 8GB​ + MP3 prehrávač. Ideálny rekordér na zachytávanie zvukov na dlhšie vzdialenosti. Záznamník v pere má 8 GB pamäť s funkciou detekcie zvuku a displejom pre tajné nahrávanie zvuku. Rekordér je napájaný buď cez priložený USB kábel, alebo cez nabíjateľnú li-polymérovú batériu, ktorá plne nabitá ponúka nepretržité zaznamenávanie hlasu a zvukov do 38 hodín vo formáte WAV. Na prehrávanie zvukových súborov je možné použiť sluchátka, ktoré sú súčasťou balenia. Nenápadné nahrávanie zvuku kdekoľvek. 

digitalny hlasovy zaznamnik v pere

Digitálny hlasový záznamník disponuje LCD displejom s veľkosťou 1,2" na ktorej môžete vidieť priebeh jednotlivých príkazov a funkcií. Vďaka svojmu prenosnému kompaktnému dizajnu môžete hlasový záznamník vždy jednoducho uchovávať, aj schovávať ako špionážne zariadenie napríklad do vrecka, aby ste mohli nahrávať tajné alebo diskrétne rozhovory alebo rôzne zvukové detaily. Hlasový záznamník je ideálnym mobilným rekordérom na zachytávanie zvukov na dlhšie vzdialenosti. Zariadenie ďalej ponúka aj funkciu MP3 prehrávača vašich obľúbených piesní, ktoré si môžete do zariadenia preniesť cez priložený USB dátový kábel. 

hlasovy zaznamnik v pere

Digitálny hlasový záznamník v elegantnom pere - 8GB vnútorná pamäť. Zariadenie ponúka až 5 funkcií v jednom - pero, záznam zvuku, mp3 prehrávač, USB disk, automatické nahrávanie zvuku - spustí sa pri detekcii zvýšenej úrovne hluku. Jedná sa o inovatívne pero, ktoré kombinuje elegantné prevedenie a zároveň príjemný dizajn na využitie všetkých jeho funkcií. Digitálny diktafón ukrytý v pere zaznamenáva zvuk v špičkovej kvalite vďaka redukcií okolitého šumu a preto je skvelým doplnkom na školenia, obchodné stretnutia, biznis a iné účely zaznamenania rozhovorov.  Integrovaná pamäť 8 GB poskytuje dostatok úložného priestoru na nahrávanie dlhotrvajúcich hlasových nahrávok aj vďaka vstavanej lítiovej batérii, ktorá poslúži na približne 38 hodín nepretržitého nahrávania. 

spy pero - nahravanie zvuku

Významnou je funkcia detekcie zvuku - automatické nahrávanie sa spustí, keď je zaznamenaný zvuk

pero so skrytym diktafonom

Digitálne pero obsahuje klasickú tuhu a tak si môžete písať poznámky a súbežne nahrávať zvuk zo stretnutí, rozhovorov, telefonátov bez povšimnutia okolia. Pero slúži aj ako MP3 prehrávač vďaka integrovanej pamäti na ktorú je možné pomocou USB kábla si nahrať obľúbené skladby alebo si spätne púšťať nahrané rozhovory a následne ich počúvať prostredníctvom slúchadiel. Na integrovanú pamäť 8 GB je možné nahrať aj rôzne iné súbory a tak pero plní zároveň klasickú funkciu prenosného USB flash disku. Digitálne pero je prenosné a praktické vďaka svojim rozmerom klasického pera, poslúži pri rôznych životných situáciách, kedy je potrebný aj nenápadný spôsob záznamu zvuku. 

diktafon v pere - automaticke nahravanie

 

Vlastnosti:

Plnohodnotné písacie pero
Hlasový diktafón
Funkcia automatické nahrávanie v prípade detekcie zvuku
Prehrávač MP3, WMA a WAV formátov
USB flash disk 
Stereo slúchadlá

 

Špecifikácia:

Formát nahrávania zvuku: WAV
Materiál: Zliatina zinku
Funkcie: nahrávanie zvuku jedným tlačidlom, automatické spustenie nahrávania zvuku, mp3 prehrávač, pero
Vnútorná pamäť: 8GB
Napájanie: vstavaná dobíjateľná lítiová batéria
Hmotnosť: 50g
Doba nahrávania (kapacita pamäte): do 20 hodín
Doba nahrávania (výdrž batérie): do 38 hodín
Pohotovostný režim: do 60 hodín
Podporované formáty na prehrávanie: mp3, wav, wma
Displej: OLED 1,2"
Frekvencia: 48KHZ
Kvalita: 192KBPS
Farba: čierna
Rozmery: 142x15mm

 

Obsah balenia: 

1x nahrávacie pero
1x slúchadlá
3x náhradná náplň do pera
1x USB kábel
1x manuál

Komentáre

Ďalšie produkty