Powerbank batéria s kapacitou 2000mAh

Kód tovaru: 11-225 Mám otázku
nové Powerbank batéria s kapacitou 2000mAh
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 15,83 €
Cena s DPH 19,00 € 30,00 €
- +

Popis produktu Powerbank batéria s kapacitou 2000mAh

Powerbank batéria s kapacitou 2000mAh a Li-ion batériou - výkonná nabíjačka a externá batéria s moderným a zároveň elegantným vzhľadom. Má mini rozmery a váhu, vďaka čomu je ideálna na prenos aj vo vrecku. Batéria je určená na nabíjanie pre váš iPod, iPhone, mobilné telefóny, tablety, MP3 prehrávače, GPS zariadenia a iné. Vďaka kapacite batérie 2000mAh nabije batériu bežného smartfónu približne 1,5x. Výstupný výkon USB portu je 1A. Doba úplneho nabitia powerbanku je 2-3 hodiny. Stupeň nabitia batérie vám indikujú štyri led kontrolky, preto sa vám nikdy nestane, že váš powerbank bude vybitý a vy o tom nebudete vedieť.

Externá batéria je vybavená inteligentnými čipmi, ktoré zaručia jej ochranu proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí pripojiť vaše zariadenie prostredníctvom USB kábla k externej batérii a tlačítkom ho zapnúť. Po nabití zariadenia odpojíte USB kábel a externá batéria sa po niekoľkých sekundách automaticky vypne.

powerbank

Zariadenie obsahuje aj jednu LED diódu ktorú pokial práve nenabíjate žiadne zariadenie môžete využívať ako baterku pre núdzové osvetlenie. Pri plnom nabití batérie táto LED dióda dokáže svietiť vyše dvochj týždňov vkuse. Powerbank je ideálny pre festivaly , táborenie, výlety, cestovanie do zahraničia, alebo ako núdzový napájací zdroj pre rušné dni, kedy  bežná batéria vo vašom zariadení jednoducho nedokáže držať krok s vašimi nárokmi. Batéria bude nabíjať takmer akékoľvek prenosné zariadenie s konektormi mini USB/ micro USB. Zariadenie sa dobíja jednoducho za pomoci USB kábla, či už cez Vaše PC, alebo z elektrickej zásuvky.

 

Vlastnosti:

Ochrana proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu
Miniatúrne rozmery a váha batérie
LED indikátor vybitia externej batérie
Približne 1,5 nabitia bežného mobilného telefónu
LED núdzové osvetlenie
Veľmi malá hmotnosť len 75g

 

Špecifikácie:

Typ batérie: Li-ion
Výstup: 5V / 1A
Vstup: 5V / 1A
Kapacita: 2000mAh
Doba úplneho nabitia: 2-3 hodín
Životnosť: 500 nabíjacích cyklov
Prevádzková teplota: -20°C až +50°C
Prepäťová ochrana: áno
Ochrana proti prehriatiu: áno
Ochrana proti nadmernému prebitiu: áno
Ochrana proti nadmernému vybitiu: áno
Rozmery: 71 * 33 * 19 mm
Hmotnosť: 75 g

Obsah balenia:

1x Externá batéria 2000mAh
1x USB kábel

Komentáre

Ďalšie produkty