Prekladač cez bluetooth slúchadlá s púzdrom - Supreme BTLT 200

Kód tovaru: 70-016 Mám otázku
Výrobca SUPREME
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 141,67 €
Cena s DPH 170,00 €
- +

Popis produktu Prekladač cez bluetooth slúchadlá s púzdrom - Supreme BTLT 200

Prekladač cez slúchadlá s púzdrom​ s nabíjacím púzdrom a bluetooth pripojením so smartfónom - Supreme BTLT 200. Online a offline prekladacie bluetooth slúchadlá 2v1 pre Android & iOS - obojsmerná komunikácia v reálnom čase. Toto výkonné zariadenie Supreme BTLT 200 ponúka 6 rôznych režimov prekladu pre všetky vaše potreby prekladu, s obojsmerným prekladom v reálnom čase vo viac ako 44 jazykoch. A má jenoduché použitie a super funkcie. Prekladač pomáha ľuďom priblížiť sa a cestovanie po svete je oveľa jednoduchšie a bezpečnejšie. Tento digitálny tlmočník sa môže stať bez pochýb váš najcennejší nástroj v cudzej krajine. Aplikácia na ovládanie translatora ako aj všetky budúce aktualizácie, sú úplne zadarmo pre vlastníka hlasového tlmočníka značky SUPREME.

Medzi najdôležitejšie funkcie vreckového prekladača patrí obojsmerný hlasový preklad v reálnom čase a schopnosť prijímať hovory a počúvať hudbu.

 
Online prekladač na cesty má mini kompaktné rozmery 38 x 22 x ​​54 mm a hmotnosťs nabíjacím púzdrom je len 22,4 g. Má kapacitu batérie 50 mAh s nepretržitou prevádzkou 3 hodín (v pohotovostnom režime až 120 hodín), nabíjanie batérie trvá asi 2 hodiny. Vyhradená aplikácia je kompatibilná s iOS a Android zariadeniami. Hovorte všetkými jazykmi pomocou tohto prekladača jazykov v reálnom čase s týmto translatorom v reálnom čase, ktorý dokáže prekladať hovorené jazyky do vášho rodného jazyka a naopak. Prostredníctvom sprievodnej mobilnej aplikácie pre Android a iOS a dvojkanálového slúchadla Bluetooth 5.0 je to skutočne vynikajúci technologický zážitok.
bluetooth prekladač

Máte radi cestovanie, prácu v medzinárodnom prostredí alebo sa chcete učiť nové jazyky? Máme pre vás dokonalé riešenie - SUPREME BTLT 200 prenosný headset translator, jednoduché zariadenie, ktoré prekladá vaše konverzácie v reálnom čase! Pri návšteve cudzej krajiny je jazyková bariéra jedným z najväčších problémov. Inteligentný prekladač reči s free aplikáciou dokáže okamžite preložiť čo hovoríte v reálnom čase a prehrávať to obratom miestnym obyvateľom v ich rodnom jazyku. Následne to, čo hovoria, bude okamžite preložené späť do vášho slúchadla. S hlasovým prekladačom Supreme BTLT 200 je ľahká konverzácia v jazyku, ktorým ste nikdy nehovorili.

K dispozícii je viacero režimov prekladu - preklad tvárou v tvár "FACE TO FACE" pre prípad, keď chce užívateľ komunikovať s ľuďmi počas cestovania. Režim stretnutia "MEETING", komunikujte v reálnom čase s ľuďmi na stretnutí, konferencii či porade, každý hovorí a počuje vo svojom vlastnom jazyku. Alebo počas obchodného rokovania, na skupinový preklad pre komunikáciu v reálnom čase "GROUP TALK" s viacerými ľuďmi kdekoľvek na svete, každý v ich vlastnom jazyku. "DIRECT TALK" - okamžitý preklad pre súkromnú verbálnu komunikáciu 1:1 s kýmkoľvek na celom svete a režim vysielanie "BROADCAST MODE" na rozhovor so skupinou ľudí na stretnutí, každý v ich vlastnom jazyku. Prekladateľ má tiež zabudovanú funkciu lektor jazykov "LANGUAGE LEARNING", ktorý môže ľuďom pomôcť precvičiť si cudzí jazyk a naučiť sa ho. V súčasnosti podporuje viac ako 33 jazykov a poskytuje verbálne aj vizuálne preklady pokrývajúce všetky základy.

Praktický dizajn - pohodlný na nosenie

Toto zariadenie nie je len výborným prekladovým slúchadlom, ale tiež zabezpečuje jasné a stabilné telefónne hovory. Dizajn je ergonomický a ľahký, pohodlný pre vaše ucho.

bezdrôtový prekladač

Podporované jazyky na preklad hovoreného slova v reálnom čase - 44 jazykov

arabčina, kantončina, katalánčina, chorvátčina, čeština, dánčina, holandčina, angličtina (Austrália), angličtina (Kanada), angličtina (Spojené kráľovstvo), angličtina (India), angličtina (Írsko), angličtina ( USA), fínsky, francúzsky (Kanada), francúzsky (Švajčiarsko), francúzsky (Francúzsko), nemecký (Rakúsko), nemecký (Nemecko), nemecký (Švajčiarsko), grécky, hebrejský, hindský, maďarský, indonézsky, taliansky, japonský, kórejský, malajčina, mandarínčina, nórčina Bokmal, poľština, portugalčina (Brazília), portugalčina (Portugalsko), rumunčina, ruština, slovenčina, španielčina (Mexiko), španielčina (Španielsko), španielčina (USA), švédčina, thajčina, turečtina a vietnamčina.

slúchadlo prekladač

Podporované jazyky na offline preklad textu (nie hovoreného slova) - 60 jazykov

albánčina, afrikánčina, arabčina, bieloruština, bulharčina, bangladéština, katalánčina, čínština, chorvátčina, čeština, dánčina, holandčina, angličtina, esperanto, estónčina, filipínčina, fínčina, francúzština, galícijčina, gruzínčina, nemčina, gréčtina, gujarati, haitský, kreolčina, hebrejčina, hindčina, maďarčina, islandčina, indonézština, írčina, taliančina, japončina, kanadsky, kórejčina, litovčina, lotyština, macedónčina, maráthčina, malajčina, maltčina, nórčina Bokmal, perzština, poľština, portugalčina, rumunčina, ruština, slovenčina, slovinčina, španielčina, svahilčina, švédčina, tamilčina, telugu, thajčina, turečtina, ukrajinčina, urdčina, vietnamčina a waleština

bluetooth prekladač v slúchadle

Supreme BTLT 200 Bluetooth prekladač - 6 hlavných režimov a 2 doplnkové režimy

prekladač supreme BTLT 200

Režim tvárou v tvár - Face to face: komunikujte v reálnom čase s ľuďmi, s ktorými sa stretnete počas cesty, každý hovorí a počuje vo svojom vlastnom jazyku.
Režim stretnutia - Meeting: komunikujte v reálnom čase s ľuďmi na stretnutí, konferencii či porade, každý hovorí a počuje vo svojom vlastnom jazyku.
Režim priamy preklad hovoru - Direct talk: komunikujte v reálnom čase s iným človekom, ktorý je kdekoľvek, pričom každý hovorí a počuje vo svojom vlastnom jazyku.
Režim skupinového rozhovoru - Group talk: komunikujte v reálnom čase so skupinou ľudí z rôznych miest, z ktorých každý hovorí a počuje v ich vlastnom jazyku.
Režim vysielania - Broadcast mode: hovorte so skupinou ľudí, hostiteľ hovorí vo svojom vlastnom jazyku, každé publikum počuje vo svojom vlastnom jazyku.
Režim učemia jazyka - Language learning: precvičujte si a učte sa jazyky pomocou špičkového prekladača hlasu.
Režim offline - textové správy: na zadávanie textov a ich preklad do požadovaného jazyka.
Režim offline - photo camera: urobte fotografiu s textami a zariadenie to okamžite preloží do požadovaného jazyka.

supreme prekladač v slúchadle

Špecifikácie: 

Model: BTLT-200
Farba: čierna, Matný povrch
Bluetooth Version V. 5.0 + podporovaný profil HEP, A2DP, HSP, AVRCP, dosah 10 metrov
Batéria typu Li-Polymer - kapacita 50 mAh (slúchadlo), nabíjacie puzdro 300 mAh
Čas nabíjania: 2 hodiny, DC 5V
Pohotovostný režim až do 120 hodín
Nepretržitý pracovný čas až do 3 hodín
Mikrofón: áno, zabudovaný
Reproduktor: reproduktor s pohyblivou cievkou 7 mm
Typ vstupu/výstupu: USB 2.0 mini, Micro USB * 1, MIC * 1
Tlačidlo manuálneho zapnutia/vypnutia, MFB (tlačidlo na preklad reči, odpovedať na volanie/ukončenie hovoru/opakovanie voľby atď.)
Aplikácie a softvér: Android 5.0 a novší, IOS 10.0 +
Rozmery slúchadla: 15 x 24 x 16 mm, nabíjacie púzdro 38 x 22 x ​​54 mm (nabíjačka)
Hmotnosť produktu bez príslušenstva: slúchadlo 4,2 g, púzdro 22,4 g

 

Balenie obsahuje:

1x Headset slúchadlo
1x Nabíjacia stanica
1x Nabíjací kábel USB
3x Náhradný silikónový kryt na sluchátko
1x Užívateľská príručka

Komentáre

Ďalšie produkty