Prekladač jazykov v reálnom čase - slúchadlo Supreme BTLT 160

Kód tovaru: 70-015 Mám otázku
Výrobca SUPREME
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 116,67 €
Cena s DPH 140,00 €
- +

Popis produktu Prekladač jazykov v reálnom čase - slúchadlo Supreme BTLT 160

Bezdrôtový prekladač 33 rôznych jazykov v reálnom čase Supreme BTLT 160 - Bluetooth pripojenie slúchadla so smartfónomPrekladač v slúchadle, ktorý možno použiť online aj offline. Supreme BTLT160 translator je kompaktný prekladač, ktorý je možné aplikovať a používať ako slúchadlá. Inteligentný prekladač reči podporuje 33 jazykov, napríklad angličtinu, čínštinu a arabčinu, vrátane slovenčiny a češtiny. Môžete použiť rôzne funkcie prepojením s vyhradenou aplikáciou pre Smartfóny a môžete použiť 8 režimov, ako napríklad „REŽIM FACE TO FACE“, ktorý prekladá hlas a text na Smartfóne, keď hovoríte so slúchadlom, a „REŽIM STRETNUTIA“, ktorý uchováva históriu na prehľad konferencie.

Supreme BTLT160 - prekladač hlasu, pohodlný digitálny tlmočník, okamžitý a ľahký preklad 33 jazykov!

Prekladač na cesty má mini kompaktné rozmery cca 68 mm x 18 mm x 25 mm a hmotnosť je len 8,6 g. Má kapacitu batérie 90 mAh s nepretržitou prevádzkou do 5 hodín, nabíjanie batérie trvá asi 2 hodiny. Vyhradená aplikácia je kompatibilná s iOS a Android zariadeniami. Hovorte všetkými jazykmi pomocou tohto prekladača jazykov v reálnom čase, ktorý dokáže prekladať hovorené jazyky do vášho rodného jazyka a naopak. Prostredníctvom Cloudu, sprievodnej mobilnej aplikácie pre Android a iOS a dvojkanálového slúchadla Bluetooth 5.0 je to skutočne vynikajúci technologický zážitok.
 
bluetooth prekladač

Milujete cestovanie, prácu v zahraničí alebo sa chcete učiť nové jazyky? Máme pre vás dokonalé riešenie - prenosné prekladacie slúchadlo Supreme, jednoduché zariadenie, ktoré prekladá vaše konverzácie v reálnom čase! Vložením slúchadla do ucha môžete porozumieť každému, kto hovorí takmer akýmkoľvek jazykom. Ak toto zariadenie používajú dvaja ľudia, môžu hovoriť aj v prípade, že ani jeden z nich nepozná spoločný jazyk. Táto platforma beží v cloude, ale k dispozícii je headset Bluetooth V.4.2, ktorý vylepšuje zážitok, a podporuje obojsmernú komunikáciu s prekladovou aplikáciou. Môžete preposlať preložený zvuk do headsetu. Veľkou výhodou používania tohto headsetu je flexibilita ponúkaná prekladateľskými službami. Pomocou tohto systému môžete začať diskusiu so skupinou ľudí. Každá osoba môže mať iný jazykový preklad smerovaný cez svoj vlastný headset. 

bezdrôtový prekladač

Ak potrebujete hlasový preklad v reálnom čase, máte k dispozícii 33 jazykov. Ak si želáte prejsť na službu písanie textu, celkový počet jazykov sa zvýši na 59. Výber jazykov sa neustále zvyšuje. Sami sa môžete presvedčiť, že po odskúšaní tohto systému to funguje neuveriteľne dobre. Dokonca ani v hlučnom prostredí nebude mať prekladač problém s rozpoznaním, tlmočením a prekladom rôznych jazykov. Vyzerá to, že budúcnosť už dorazila, a už vám nič nebráni hovoriť s inou osobou live v reálnom čase priamo do ucha.

prekladač jazykov

Jednoduché použitie

Tento bezdrôtový Bluetooth prekladač pracuje s aplikáciou kompatibilnou pre iOS a Android, ktorá po pripojení prekladá každú konverzáciu za vás, vrátane verbálnych a vizuálnych prvkov. Okrem toho je možné headset použiť aj na priame prijímanie hovorov.

prekladač v sluchátku

Praktický dizajn - pohodlný na nosenie

Slúchadlo Supreme je nielen skvelým prekladateľským slúchadlom, ale poskytuje aj jasné a čisté telefónne hovory. Dizajn je jemný a ľahký, pohodlný pre vaše ucho. Batéria vydrží až do 5 hodín a dá sa ľahko nabíjať.

prekladač v reálnom čase

33 jazykov na preklad v reálnom čase - 59 jazykov v textovej forme

Hlasový preklad v reálnom čase, máte k dispozícii 33 jazykov a postupne sa budú pridávať ďalšie. Ak si želáte prejsť na službu písanie textu, celkový počet jazykov sa zvýši na 59.

Prekladové jazyky: arabsky, čínsky (mandarínsky), čínsky (kantonský), čeština, dánčina, holandčina, angličtina (Austrália), angličtina (Kanada), angličtina (Veľká Británia), angličtina (Spojené štáty), fínčina, francúzština, nemčina, gréčtina, hebrejčina, hindčina, maďarčina, indonézština, taliančina, japončina, kórejčina, poľština, portugalčina (Brazília), portugalčina (Portugalsko), rumunčina, ruština, slovenčina, španielčina (Španielsko), španielčina (Spojené štáty), švédčina, thajčina, turečtina a mnoho ďalších...


Supreme Bluetooth prekladač - 6 hlavných režimov a 2 doplnkové režimy

prekladač 33 jazykov
bezdrôtový prekladač
 

Režim tvárou v tvár - Face to face: komunikujte v reálnom čase s ľuďmi, s ktorými sa stretnete počas cesty, každý hovorí a počuje vo svojom vlastnom jazyku.
Režim stretnutia - Meeting: komunikujte v reálnom čase s ľuďmi na stretnutí, konferencii či porade, každý hovorí a počuje vo svojom vlastnom jazyku.
Režim priamy preklad hovoru - Direct talk: komunikujte v reálnom čase s iným človekom, ktorý je kdekoľvek, pričom každý hovorí a počuje vo svojom vlastnom jazyku.
Režim skupinového rozhovoru - Group talk: komunikujte v reálnom čase so skupinou ľudí z rôznych miest, z ktorých každý hovorí a počuje v ich vlastnom jazyku.

Režim vysielania - Broadcast mode: hovorte so skupinou ľudí, hostiteľ hovorí vo svojom vlastnom jazyku, každé publikum počuje vo svojom vlastnom jazyku.
Režim učemia jazyka - Language learning: precvičujte si a učte sa jazyky pomocou špičkového prekladača hlasu.
Režim offline - textové správy: na zadávanie textov a ich preklad do požadovaného jazyka.
Režim offline - photo camera: urobte fotografiu s textami a zariadenie to okamžite preloží do požadovaného jazyka.

slúchadlo prekladač

Špecifikácie:

Model: BTLT-160
Verzia Bluetooth: V 5.0, dosah 10 metrov
Podporovaný profil Bluetooth: HEP, A2DP, HSP, AVRCP
Typ vstupu/výstupu: USB 2.0 mini, Micro USB * 1, MIC * 1
Vstavaná batéria: Li-Polymérová batéria 90mAh
Čas nabíjania: 2 hodiny, DC 5V
Pohotovostný režim: 120 hodín
Nepretržitý pracovný čas: 5 hodín
Mikrofón: áno, vstavaný
Reproduktor: reproduktor s pohyblivou cievkou 8 mm
Ručné tlačidlá: vypínač, kláves reči, kláves hlasitosti +/-.
Dotykové tlačidlo
Kompatibilný operačný systém (pre APP): Android 5.0 +, IOS 10.0 +
Dostupné farby: čierna
Povrchová úprava: pogumovanie
Rozmery produktu: 68 x 18 x 25 mm
Hmotnosť produktu (bez príslušenstva): 8,6 g

Balenie obsahuje:

1x Headset slúchadlo
1x Nabíjací kábel USB
3x Náhradný silikónový kryt na sluchátko
1x Užívateľská príručka

Komentáre

Ďalšie produkty