Profi HD-SDI IR CCTV kamera s nočným videním do 50m + 6m ŠPZ

Kód tovaru: 40-004 Mám otázku
Výrobca X Vision
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 249,17 €
Cena s DPH 299,00 €
- +

Popis produktu Profi HD-SDI IR CCTV kamera s nočným videním do 50m + 6m ŠPZ

Táto profesionálna HD-SDI robusná CCTV kamera ponúka Full HD 1080p rozlíšenie obrazu s až 50 m IR nočným videním je ideálne pre rozpoznávanie ŠPZ. Je to až 7x rozlíšenie štandardných kamerových systémov a lepšie než SKY HD. Je to skvelá všestranná kamera pre všetky typy objektov. Používa štandardné RG59 koaxiálne káble, pre ľahkú a jednoduchú inštaláciu. Obraz je odosielaný nekomprimovaný do DVR zariadenia. Má 50m IR nočné videnie a 6m rozpoznávanie ŠPZ, takže je ideálnou voľbou pre všeobecné pokrytie a sledovanie vchodov a východov.

Kamera má pokročilý Xvision DSP čip, ktorý spracováva snímky v reálnom čase a zlepšuje ich pomocou digitálnej redukcie šumu a širokým dynamickým rozsahom, výsledkom je krásny obraz bez bielych, alebo čiernych škvŕn. Farby sú presné a ostré obrazy vám ponúknu aj tie najmenšie detaily, ktoré majú byť zreteľne vidieť.

IR LED HD cctv kamera

Kamera je určená pre vnútorné i vonkajšie použitie, môže byť upevnená na stenu, alebo na strop a má vysoko kvalitný 3,0-12,0 mm objektív s 23 - 92 ° uhloom pohľadu.

profi hd-sdi kamera

Aby bolo možné zachytiť rozdiel medzi kvalitou záznamu jednotlivých CCTV kamier, ponúkame Vám porovnávacie video, ktoré demonštruje všetky dostupné rozlíšenia kamier a uľahčí Vám tak rozhodovanie o kúpe vhodnej kamery. Našim zákazníkom garantujeme profesionálnu kvalitu záznamu a prevedenia kamier od renomovaných svetových výrobcov (Xvision, IQ CCTV), narozdiel od lacných kópií kamier od neznačkových výrobcov.

 

Technické parametre:

Značka: Xvision Professional
Číslo modelu: XHC1080VB
Rozlíšenie: 1080p
Vodeodolnosť: Áno
Antivandal: Nie
Typ montáže: Wall
Rozmery (š-vh v mm): 140x115x254
Typ snímača: Snímač 1080P
DSP Typ: Advanced Xvision 1080P
DSP Funkcia: Automatické vyváženie bielej, Automatic Gain Control, Automatická elektronická clona, kompenzácia protisvetla, WDR (široký dynamický rozsah), DNR (Digitálna redukcia šumu), NPR (6m rozpoznávanie ŠPZ)
Minimálne osvetlenie: 0,0003 lux (IR vypnuté), 0 lux (IR zapnuté)
Nočné videnie: 50m IR nočné videnie
Typ objektívu: Mega Pixel Lens
Objektív Veľkosť: 3,0 - 12,0 mm
Pozorovací uhol: 26 - 92 °
Prevádzkové napätie: 12V DC 500mA
Odporúčané Napájanie: 12V DC 1250 mA (nie je súčasťou)
Video výstup: BNC zásuvka
Napájanie: DC zásuvky
RS485 Ovládanie: Nie

cctv bezpečnostná kamera

Komentáre

Ďalšie produkty