Profi Spy slúchadlo + 5W zosilovač v tvare SIM karty

Kód tovaru: 09-041 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 141,67 €
Cena s DPH 170,00 €
- +

Popis produktu Profi Spy slúchadlo + 5W zosilovač v tvare SIM karty

Profi Spy slúchadlo + 5W zosilovač v tvare SIM karty. Tento set spy slúchadla a zosilovača je veľmi komfortný a nenápadný. Spy slúchadlo s bluettooth 5W bezdrôtovým zosilovačom (v tvare kreditnej karty) do ktorej vložíte mobilnú SIM kartu. Kreditnú kartu si jednoducho umiestnite do vrecka košele resp. do odevuAktivovanie zariadenia je veľmi jednoduché. Do kreditnej karty ako bluetooth slučke vložíte SIM kartu a zapnete zariadenie. Ovládacia skrinka v tvare kreditnej karty neobsahuje žiadne ďalšie káble, pretože všetko je zabudované priamo v nej ( mikrofón aj zosilovač)

Každý z nás pozná v živote situácie kedy by ste ocenili, aby Vám niekto poradil, pomohol v zložitej situácii tak aby o tom nikto nevedel. Je určené pre študentov počas skúšok, pre obchodníkov počas obchodných rokovaní a pri ďaľších situáciách. Vylepšený model spy slúchadla je revolučné zariadenie, ktoré Vám umožní spojiť sa s niekým na diaľku prostredníctvom Vášho mobilné telefónu, ale bez toho, aby o tom niekto vedel. 

spy sluchadlo so zosilovacom

Pre dobrý signál so slúchadlom a dobrý prenos zvuku do zabudovaného mikrofónu treba mať ovládacie zariadenie čo najbližšie k mini slúchadlu a ústam. Najideálnejšie je ho dať do náprsného vrecka košele, vesty, alebo saka. Do ucha vložíte mini slúchatko a ultra výkonným zosilovačom so silou 5W je signál prenášaný bezdrôtovo do slúchadla, kde sa signál mení na hlas. Na komunikáciu slúži citlivý mikrofón, ktorý je zabudovaný do zariadenia. Po zavolaní na SIM kartu zariadenie automaticky prijíme hovor a môžete začať komunikáciu. 

 

Odporúčame zákazníkom nekupovať lacné nekvalitné imitácie Spy slúchadla cez neoverených predajcov.

U nás záruka na spy slúchadlo - 24 mesiacov. Odborné poradenstvo a servis.

Spy slúchadlá sú tvarované tak aby presne zapadli do ušného bubienka - teda aby neboli vôbec  nápadné. je vyrobené z nezávadného materiálu. Spy slúchadlo na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi čo hľadáš.

špionážny odpočúvací set použitie

Najnovší zdokonalený model populárneho špionážneho slúchadla. Oproti predošlému modelu ma zlepšený anatomický tvar, aby dokázalo dokonale utesniť ucho proti úniku zvuku do okolia. Slúchadlo sa skladá z najmodernejšieho citlivého prijímača (cievky), stabilného mikro reproduktora s veľmi jasným a čistým zvukom s minimalizovaným šumom. Slúchadlo napája jedna miniatúrna gombíková batéria. Slúchadlo si jednoducho vložíte do sluchového kanála vo vašom uchu. Na slúchadle je pripevnený priesvitný háčik pomocou ktorého si slúchadlo z ucha rovnako ľahko vyberiete. Pre ešte ľahšiu manipuláciu so slúchadlom ponúkame v našom e-shope magnetickú pinzetu. Súčasťou balenia je batéria s výdržou do 7 hodín.

spy set inštalácia

 

Vlastnosti:

Profesionálne prevedenie, výborná kvalita zvuku
Ergonomický tvar, pohodlná manipulácia
Výdrž batérie do 7 hodín
Bluetooth spojenie s mobilnými zariadeniami.
Jednoduché ovládanie a prijímanie hovorov.
Podpora handsfree pre obojstrannú komunikáciu.
 

 

Špecifikácie:

Frekvenčný rozsah: 180Hz-5600Hz
Miera skreslenia: <2%
Výstup: 115dB
Optimálna hodnota:40db
Citlivosť: <100dB
Prevádzkový prúd: 0,65mA
Šum: 20dB
Zosilovač: 5W
Doba hovoru na jedno nabitie: 12 hodín 
Prevádzková teplota: -10°C - 60°C
Typ batérie: 337 SR416SW
Životnosť batérie: do 7h
Rozmery / hmotnosť: 13x6mm/0,5g
Veľkosť balenia / hmotnosť: 52x42x14mm/0,8g


Obsah balenia:

1x Spy slúchadlo
1x Ovládacia skrinka (v tvare kreditnej karty) so zabudovaným zosilovačom a mikrofónom na SIM
1x USB kábel
1x Baterka
1x Manuál

 

Komentáre

Ďalšie produkty