Ručný detektor na detekciu spy GSM + GPS + RF

Kód tovaru: 09-068 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 91,67 €
Cena s DPH 110,00 €
- +

Popis produktu Ručný detektor na detekciu spy GSM + GPS + RF

Ručný detektor s duálnou anténou na detekciu spy GSM, GPS, RF zariadení. Detektor zisťuje prítomnosť silného žiarenia rádiového signálu v priestore a tak odhalí pripadnú plošticu. Jedná sa o vylepšený detektor s výkonnou duálnou anténnou GSM a RF, ktorá zabezpečuje lepšiu citlivosť na detekciu rádiových vĺn, špionážných zariadení a taktiež vačší dosah zamerania. Mimoriadne vysoka citlivosť a široký rozsah detekcie zabezpečí vysokú ochranu Vášho súkromia pred odpočúvaním mobilného telefónu, monitorovaním pri obchodných rokovaniach, kanceláriách, domácnostiach, učebniach, automobiloch, hoteloch, šatniach a podobne. 

prenosny antenny detektor plostic

Detektor zisťuje prítomnosť silného žiarenia rádiového signálu v priestore. Pomocou presnej zvukovej signalizácie a LED indikátorov zobrazuje silu signálu pre nasmerovanie k zdroju vyžarovania resp. k skrytému špionážnemu zariadeniu. K dispozícií máte možnosť nastavenia citlivosti a detekčný frekvenčný rozsah prostredníctvom prepínača a otočného ovládača citlivosti. 
 

rucny detektor GSM, GPS, RF

Výnimočnosťou daného zariadenia oproti konkurencii na trhu je prijímanie digitálneho príjmu signálu a nielenže rozširuje frekvenčnú oblasť detekovania, ale taktiež dokáže účinne zabrániť rušeniu signálov. Inovatívny detektor je zameraný na upozornenie rôznych druhov odpočúvateľov, sledovačov vozidiel, tajného softvéru v mobilných telefónoch, zariadení určených na podvody v herniach a iných spy zariadení. 

 

Špecifikácie:

Komunikačný rozsah: 1MHz - 8000MHz
Detekcia dynamického rozsahu: >73db
Citlivosť detekcie: <0.03mw
Sila detekcie: 1.2GHz bezdrôtová kamera: 10m², 2.4GHz: 15m²
Magnetický rozsah: 10~20mm
Pinhole kamery: 10~20m
Mobil: 2G, 3G, 4G 10m²
Batéria: 3.7V 1000mAH
Pracovná doba: 8 - 12hod.
Rozmery: 20,6 cm (výška) x 5,4 cm (šírka)
Hmotnosť: 120g

 

Obsah balenia:

1x Detektor
2x Anténna (GSM, RF)
1x Mikro USB kábel
1x Manuál

 

Komentáre

Ďalšie produkty