Kamera vo vypínači + detekcia pohybu

Kód tovaru: 10-036 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 62,50 €
Cena s DPH 75,00 €
- +

Popis produktu Kamera vo vypínači + detekcia pohybu

Kamera vo vypínači + detekcia pohybu na predaj cez špionážny eshop najväčší výber. Nákup od profesionálov - tovar skladom, možný osobný odber v BB.

Skrytá kamera vo vypínači s detekciou pohybu - táto spy kamera dokáže robiť videá s rozlíšením 640x480 pixelov automaticky po detekcii i najmenšieho pohybu pred vypináčom. Kamera je je skvelou špionážnou hračkou hodiaci sa napríklad do kancelárií, veľkoskladov, alebo domov. Nikto nespozná, že sa jedná o skrytú kameru! Nikto si nevšimne, že chcete natáčať!

Kamerka je vybavená mikrofónom, takže zaznamená aj zvuk! Video v rozlíšení 640x480 pixelov pri 30 snímkach za sekundu slúži ako špionážna kamera, ktorá zachytí každého zlodeja! Záznam sa ukladá na vloženú micro SD pamätovú kartu. Ak chcete niekoho nečakane prekvapiť, nachytať alebo napáliť, kúpte si tento nevinný vypínač na svetlo so špionážnou kamerou! Rozhodne prekvapíte aj svojich priateľov, keď im túto vychytávku zaobstaráte domov!!

kamera vo vypínači

Špecifikácie produktu:

Senzor: 2.0MP CMOS
Video Rozlíšenie: 640 x 480, 30 FPS
Formát videa: AVI
Mikrofón: Vstavaný
Podpora Micro SD pamätovej karty až do 16 GB (nie je súčasťou)
Napájanie: Interná Li-ion batéria 5V
Prevádzková teplota: 0 ℃ ~ 40 ℃
Pripojenie: USB 2.0 high speed

Napájanie: zabudovaná dobíjacia líthiová 5V batéria, výdrž batérie cca 90 - 120 minút. Dobíjanie cez USB kábel pripojený k počítaču.

!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Komentáre

Ďalšie produkty