Spy HD kamera dokonale skrytá v okuliaroch + náhradná batéria

Kód tovaru: 10-116 Mám otázku
TOP Spy HD kamera dokonale skrytá v okuliaroch + náhradná batéria
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 133,33 €
Cena s DPH 160,00 €
- +

Popis produktu Spy HD kamera dokonale skrytá v okuliaroch + náhradná batéria

Spy HD kamera dokonale skrytá v okuliaroch + extra náhradná batéria. Okuliare majú štýlový dizajn a praktické využitie. Ak sa budete pokúšať nájsť na týchto okuliaroch kameru tak sa vám to nepodarí ani ako spy odborníkovi. Okuliare ničím nepripomínajú, že majú v sebe zabudovanú kameru. Žiadny viditeľný objektív ani mini dierka pre objektív.

Kamera je zabudovaná v ráme okuliarov a sníma cez jednosmerne priehľadný plast čo zaručuje utajenie. Kamera nie je viditeľná voľným okom ani pod žiadnym uhlom, alebo v protisvetle. Ovládanie je úplne jednoduché cez jediný gombík, ktorý je z vnútornej strany rámu a je tiež navrhnutý tak aby bol nenápadný. Tieto špionážne okuliare majú dokonalú kamufláž. Obraz sa zaznamenáva v HD rozlíšení 1280 x 720P pri 30fps na microSD kartu do maximálnej kapacity 32 GB.

spy hd okuliare

Batéria s kapacitou 260 mAh je zabudovaná na pravej strane rámu. Jedna batéria má výdrž do 1,5 hodiny nahrávania. Záznam sa ukladá po 10 minútach a má veľkosť 1 GB. Na 32 GB kartu sa zmestí až 5 hodín záznamu. Pri nabíjaní batérie odopnete pravú časť rámu a pripojíte ju na cez mini 8pin USB k sieťovej nabíjačke. Veľkou výhodou je, že v balení sa nachádza ešte jedno náhradné rameno s batériou, ktoré pripojíte k okuliarom, kým druhú batériu nabíjate. Môžete tak nepretržite nahrávať video. Určite oceníte aj funkciu nabíjania batérie cez powerbank čo Vám zaručí, že budete mať vždy nabitú batériu po ruke. 

spy hd kamera nahradna bateria

So špionážnymi okuliarmi nahrávate presne to čo vidíte a máte pri tom voľné ruky. HD okuliare sú ideálna voľba pre Vás ak si potrebujete spraviť nenápadný záznam zo stretnutia, alebo pri rôznych iných situáciách kde potrebujete spraviť videozáznam so svukom bez toho, aby ste sa prezradili. Okuliare majú širokú škálu využitia pretože ich môžete použiť napríklad aj na dovolenke, koncerte, alebo ak si chcete zaznamenať rôzne iné zážitky. Po pripojení  Full HD okuliarov k Vašemu počítaču fungujú ako čítačka pamäťových kariet a Vy si môžete stiahnuť nahrané videá a foto do Vašeho PC alebo notebooku.

 

Vlastnosti:

Okuliare s dokonalou kamuflážou zabudovanej spy HD kamery
HD rozlíšenie 1280 x 720P s frekvenciou 30fps
Využitie mikroSD karty až do 32GB
2x náhradné ramienko s batériou 260 mAh
 

Špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1280 x 720
Video snímkovanie: 30fps
Video formát: AVI
Rozlíšenie objektívu: 5Mpix
Formát obrazu 16:9
Batéria: 2 x 260mAh
Výdrž batérie: do 1,5 hodiny záznamu (dve batérie do 3 hodín záznamu)
Napájanie: DC-5V
Napájací kábel: mini 8pin USB
Pamäťové karty: microSD karta do max 32GB
Prevádzková teplota: od 0 °C do 60 °C

Obsah balenia:

1x Okuliare s HD kamerou
1x Mini 8pin USB kábel
2x Ramienka s batériou
1x Redukcia pre nabíjanie cez USB kábel
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty