Spy kamera s IR LED - nepretržitý záznam + detek pohybu

Kód tovaru: 10-028 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 116,67 €
Cena s DPH 140,00 €
- +

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu Spy kamera s IR LED - nepretržitý záznam + detek pohybu

Spy kamera s IR LED - nepretržitý záznam  + detekcia pohybu. Predaj cez špionážny eshop najväčší výber - len kvalitné produkty. Nákup od profesionálov - tovar skladom, možný osobný odber v BB.

Kamera v pohybovom senzore je veľmi účinná pokiaľ máte podozrenie, že niekto kradne či Vás podvádza. Teraz môžete konečne zistiť pravdu s touto skvelou špionážnou kamerou ukrytou priamo v senzore na detekcie pohybu. Stačí umiestniť do rohu miestnosti tento pohybový senzor pripojiť ho do elektrickej zásuvky, vložiť micro SD kartu a už len čakať čo sa bude diať. Neskôr si môžete prehrať všetky dôležité zábery a možno budete veľmi prekvapený čo nájdete na zázname z kamery. 

Vďaka neustálemu pripojeniu elektrického napájania kamera dokáže robiť záznamy aj niekoľko dní, dĺžka záznamu závisí na kapacite vloženej micro sd karty.

V balení nájdete sadu držiakov na jednoduché prichytenie senzora, diaľkové ovládanie ku kamere (pracuje do vzdialenosti 8 m), prídavné káble.

kamera v senzore pohybu

Mini kamera nahráva v režime 30 snímkov za sekundu vo formáte AVI. Kameru môžete pomocou dodaného USB kábla pripojiť k počítaču a využiť ako web kameru či externý disk, z ktorého môžete prehrávať záznamy v počítači.

Špecifikácia vlastností skrytej kamery

- Vstavaná detekcia pohybu
- Formát pameťovej karty: Micro SD Card - (1GB - 32GB)
- USB: USB 2.0
- Video formát: AVI formát HD rozlíšenie 1280x720px / 30 snímkov za sekundu
- Foto v rozlíšení: 1280 x 960
- Slot pro micro SD kartu
- Diaľkové ovládanie vzdialenosť: 10 m
- Nočné videnie: do 8 m
- Prevádzková teplota: -10 až 50
- Prevádzková vlhkosť: 20% - 85% RH
- Rozmery: 103 * 60 * 29.5 mm
- Čistá hmotnosť: 145 g (vrátane adaptéra)
 

Príslušenstvo skrytej kamery

- Spy kamera s IR LED - nepretržitý záznam  + detekcia pohybu
- Diaľkové ovládanie
- Príchytka na stenu
- Adaptér na 220V
- Sada skrutiek pre inštaláciu
- AV káble
- USB kábel pre pripojenie k PC
- Návod k použitiu
 

!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Hodnotenie e-shopu

95 %

Tento produkt kombinuje viaceré požiadavky našich zákazníkov na skryté špionážne kamery. Nie ste obmedzený výdržou batérie pretože kamera je napojená na elektrickú zásuvku, záznam videa na micro sd kartu preto môžete robiť prakticky nepretržite. Má nočné videnie a funkciu detekcie pohybu. Jedná sa o veľmi kvalitnú spy kameru a pozitívne referencie našich zákazníkov hovoria za všetko. TIP E-shopu.

Komentáre

Ďalšie produkty