Spy kamera v detektory dymu FULL HD + WIFi + IR LED

Kód tovaru: 10-185 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 125,00 €
Cena s DPH 150,00 €
- +

Popis produktu Spy kamera v detektory dymu FULL HD + WIFi + IR LED

Spy kamera v detektory dymu FULL HD + WIFi + IR LED nočné videnie + podpora 32GB SD karty. Online sledovanie zvierat, domu, konferencií či detí cez WiFi s podporou (Android /iOS) Vám zaručí bezpečnosť a kontrolu nad vaším príbytkom či pracovným priestorom. Skrytá špionážna kamra - majte neustály prehľad o dianí v priestore, ktorý chcete sledovať. V dnešnej dobe je dôležité, aby sme si chránili svoje súkromie a to čo máme radi. Bežné kamery sú stále často používané ale niekedy si neželáme aby bola kamera viditeľná alebo priveľmi nápadná. Táto skrytá kamera je umiestnená v napodobenine dymového senzoru, čo vám zaručí, že si ju nikto nevšimne a vy tak zaznamenáte všetko čo budete potrebovať. 

kamera v detektore dymu

Skrytá kamera do bytu má výhodu aj pri sledovaní napríklad vašich domácich miláčikov alebo detí, pokiaľ ste v práci – nepôsobí tak rušivo ako bežné kamery a vďaka svojmu dizajnu skvele zapadne do miestnosti. Vďaka 90 stupňovému uhlu nahrávania a inštalácii na stenu kamera zachytí omnoho viac obrazu ako keby bola položená napr. na stole. Nahráva video aj so zvukom a podporuje micro sd karty s kapacitou do 32GB.

Spy kamera v senzore dymu - online sledovanie zvierat, domu, konferencií či detí cez Wifi.

spionazna kamera v senzore dymu

Najväčšou výhodou je, že táto kamera na natáčanie disponuje Wifi. Cez aplikáciu dostupnú pre Androi aj iOS sa na ňu pripojíte a dianie na mieste kde je nainštalovaná môžete pokojne sledovať kdekoľvek, kde máte prístup k internetu. Cez aplikáciu viete rovnako meniť nastavenie kamery alebo ukladať snímky, či videá priamo do vášho mobilného telefónu. Špionážna kamera nahráva videá v rozlíšení Full HD – rozlíšenie kamery viete rovnako meniť v nastaveniach cez mobil, čím je možné ušetriť dáta pri live pozeraní. IR nočné videnie zas napomáha viditeľnosti pri tažkých svetelných podmienkach, aby ste presne videli čo sa deje aj bez denného svetla. Kamera v detektore nahráva materiál na micro SD kartu a to až do 32 GB. Kamera dokáže fungovať 1,5 hodiny po úplnom nabití - avšak má veľkú výhodu že dokáže byť napájaná aj priamo zo zdroja a tak je limitovaná iba veľkosťou pamäťovej karty.

Nenápadná kamera skrytá do atrapy dymového senzoru.

skryta kamera dymovy senzor

 

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie - 1920*1080P/1280*720P/640*480P - 25fps
Video formát - AVI
Kompresia - H. 264
Uhol snímania - 90 stupňov
Pohybová detekcia - do 6 metrov
Min. Osvetlenie: 0,05lux
Maximálna dĺžka nahrávania  - do 2 hodín
Typ pamäte - Micro SD karta (nie je súčasťou balenia)
Maximálna kapacita micro SD - 32GB
Kapacita batérie: 2000mah
Spotreba energie: 260mah/3,7V

Obsah balenia:

1x kamera v dymovom senzore
1x kábel
1x adaptér
1x montovacia lišta
1x manuál

Komentáre

Ďalšie produkty