Timekettle WT2 Edge - Hlasový Bluetooth prekladač slúchadlá

Kód tovaru: 70-022 Mám otázku
nové zľava Timekettle WT2 Edge - Hlasový Bluetooth prekladač slúchadlá
Výrobca TIMEKETTLE
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 233,33 €
Cena s DPH 280,00 € 320,00 €
- +

Popis produktu Timekettle WT2 Edge - Hlasový Bluetooth prekladač slúchadlá

Timekettle WT2 Edge - hlasový Bluetooth prekladač slúchadlá. Komunikácia v zahraničí pre Vás bude úplne jednoduchá bez ohľadu na jazykové bariéry. Timekettle WT2 Edge je absolútne jedinečný translator pre obojsmerný preklad hlasu v reálnom čase vo svete už v predaji môžete kúpiť u nás. Bezdrôtové slúchadlá s inteligentným prekladačom, ktoré prinášajú revolúciu pre komunikáciu. Jedná sa o celosvetovo prvý hovoriaci prekladač s umelou inteligenciou pre komfortný preklad v reálnom čase priamo cez slúchatka, teda bez potreby prekladu priamo cez Váš smartfón. 

Timekettle WT2 Edge - hlasový Bluetooth prekladač

Tento najlepší online prekladač reči prináša spojenie špičkového hlasového algoritmu a technológie strojového prekladu. WT2 Edge redefinoval prekladače ako také výrazným a inovatívnym spôsobom čo prináša nové príležitosti jeho používateľom a spoločnostiam na trhu. Elektronický prekladač viet a textov, ktorý zmení Váš pohľad na komunikáciu a cestovanie vo svete nech už potrebujete preložiť čokoľvek. Už žiadny drahý jazykový tlmočník či google prekladač nebude viac potrebný.

  

Prekladač podporuje preklad až do 40 jazykov aj slovenčinu či češtinu (Vrátane rôznych 93 akcentov)

Zoznam podporovaných jazykov pre preklad:

arabský, anglický, bulharský, čínsky, český, dánsky, fínsky, francúzsky, grécky, hebrejský, hindčina, holandský, chorvátsky, maďarský, indonézsky, japonský, kantónsky (honkg kong), katalánčina, kórejský, malajský, nemecký, nórsky, poľský, portugalský, rumunský, ruský, španielsky, slovenský, slovinský, švédsky, taliansky, tamil, telugu (india), thajský, turecký, vietnamský, atď. 

V angličtine máte na výber až 13 rôznych prízvukov ako (USA, Austrália, Kanada, UK  iné..) Takisto v španielčine máte na výber až 20 rôznych prízvukov (Španielsko, USA, Dominikánska republika, Mexiko, Venezuela a iné..) aj v arabčine máte na výber až 15 rôznych prízvukov ako (Spojené arabské emiráty, Egypt, Izrael, Maroko a iné..) Takže aj anglicko slovenský či nemecko slovenský prekladač viet a textov (hlasu).

jazykovy prekladac sluchadla wt2 edge

Pre ultra rýchly preklad používa WT2 Edge 15 serverov po celom svete

wt2 edge - preklad svetovych jazykov

Oproti predchádzajúcemu modelu WT2 Plus je nový WT2 Edge o 33% menší a o 46% ľahší

wt2 edge - revolucny prekladac reci

Spôsob používania prekladača WT2 Edge je úplne jednoduchý, stačí si stiahnuť voľne dostupnú aplikáciu "timekettle" (iOS, Android) do mobilného telefónu, spárovať sa so slúchadlami cez Bluetooth pripojenie (min. verzia bluetooth 4.2  a vyššie), následne si obe osoby vložia slúchadlo do ucha a môžu okamžite komunikovať. Princíp komunikácie je taký, že vy rozprávate vo svojom jazyku a druhá osoba počuje preklad v slúchadle vo svojom nastavenom jazyku. Preto skutočná komunikácia v tvárou v tvár už nebude viac problém. Revolučný prekladač nájde svoje využitie pri cestovaní, služobných cestách, pri návšteve medzinárodných obchodov alebo hotelov a pri mnohých iných príležitostiach, kedy je komunikácia prekážkou.

wt2 edge - sluchadla preklad

Predstavte sa svetu!

Keď cestujete do zahraničia, nie je nič horšie, ako byť uviaznutý na neznámom mieste bez možnosti efektívnej komunikácie. S prekladačom WT2 Edge sa do takej situácie nikdy nedostanete, pretože zabezpečí prirodzenú komunikáciu v reálnom čase bez použitia rúk. Ponorte sa do miestnej kultúry počas cestovania, otvorene sa vyjadrujte a vytvorte zmysluplnejšie spojenia s ľuďmi, ktorými sa stretnete.

wt2 edge timekettle - komfortny preklade reči
 

Okamžitá aktivácia - prekladač pripravený na použitie kedykoľvek

WT2 Edge je jedinečný svojou technológiou spracovania signálu, ktorá je odlišná od ostatných konkurentov na trhu. Pri komunikácií nie je potrebné aktivovať telefón prípadne aby si druhá osoba stiahla smart aplikáciu. Všetko čo potrebujete pre Vašu komunikáciu je aby ste si obaja nasadili bezdrôtové slúchadlá a WT2 sa už postará o komfortný preklad.

wt2 edge - timekettle prekladac

Inteligentný algoritmus ON-THE-GO

Hlavný algoritmus umožňuje komunikáciu aj v najrušnejšom vonkajšom prostredí. Vďaka automatickej detekcii hlasu a zberu signálu poskytuje WT2 absolútne hands-free komunikáciu v rôznych jazykoch. Komunikácia v zahraničí pre Vás bude úplne jednoduchá bez ohľadu na jazykové bariéry

preklad jazykv - timekettle wt2 edge

Duálna redukcia šumu - každé jedno slovo sa počíta!

Na základe algoritmov a redukcie šumu umožňuje WT2 Edge až 95% presnosť prekladu, vďaka čomu bude Váš rozhovor s cudzincom úplne prirodzený.

preklad jazykov - hlasovy prekladac

Podpora viacerých jazykov s globalizáciou 

WT2 Edge v súčasnosti podporuje 40 jazykov a 93 dialektov, ktoré budú v budúcnosti ešte pridávané a aktualizované.

prekladac wt2 edge - podpora jazykov
 

Dlhá životnosť batérie - dlhšia ako potrebujete!

WT2 Edge poskytuje až 3 hodiny výdrže batérie na jedno nabitie, viac ako 12 hodín výdrže batérie s dobíjacím puzdrom (Dock station) a približne do 30 dní v pohotovostnom režime 

jazykovy prekladac - timekettle wt2 plus

Porovnanie prekladačov:

porovnanie prekladačov

Vlastnosti:

Skvelý dizajn
Výdrž batérie až do 12 hodín
Automatické pripojenie 
Preklad 40 jazykov a 93 prízvukov k jednotlivým jazykom
Kompatibilné pre iOS a Android
95% presnosť prekladu

 

Špecifikácie:

Produkt: Prekladač WT2 Edge
Výrobca: Timekettle
Farba: biela
Podpora jazykov: 40
Počet prízvukov: 93
Podpora: Bluetooth 4.2 a vyššie (prepojenie cez app v mobile)
Nabíjanie batérie: Lithium Polymer/ 90 minút
Výdrž batérie do 12 hodín/na 4 nabitia z napájacieho docku
Nepretržité prekladanie: výdrž 3 hodiny
Systemová podpora: iOS 11.0 / Android 7.0 a vyššie
 

Balenie obsahuje:

2x Bluetooth slúchadlo
1x Nabíjacia dock stanica
1x Napájací USB kábel
2x Ušný háčik (Ear hook)
2x Náhradné štuple do uší (Earmuff)
1x Užívateľský manuál

wt2 edge

Komentáre

Ďalšie produkty