TOP kamera do auta DOD LS475W+ s FULL HD 60fps + GPS

Kód tovaru: 55-037 Mám otázku
Výrobca DOD
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 300,00 €
Cena s DPH 360,00 €
- +

Popis produktu TOP kamera do auta DOD LS475W+ s FULL HD 60fps + GPS

TOP kamera do auta DOD LS475W+ s FULL HD 60fps + GPS logger s 10x rýchlejšou aktualizáciou, 145° uhol záberu, 6G sklenená šošovka, ISO až do 12800, WDR 2.0.

Kamera DOD LS475W+ je priamy nástupca modelu DOD LS470W+ a patrí medzi najnovšie kamery spoločnosti DOD. Pokračujúc v populárnej rade LS470W kamier, nová DOD LS475W+ teraz opäť robí ďalší krok vpred a pridáva viacero unikátnych funkcií. FULL HD rozlíšenie 1920x1080P pri 60fps (snímkach za sekundu), podpora až 128 GB micro SD (bežné kamery len do 32GB) na ktorú uložíte do 18 hodín záznamu, až 900mAh batéria, široký zorný uhol záberu 145° a veľký 3" TFT LCD displej 16:9. Je vybavená zbrusu novým senzorom SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, ktorý ponúka revolučný nočný režim a to dokonca aj v úplnej tme!!! 

Prémiová autokamera, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

ls475w+ parkovaci mod

DOD LS475W+ má kompresiu obrazu H.264, MOV súbor, dátový tok cca. 20 Mbps. Jedna minúta při rozlišení 1080p 60fps videa je cca. 150 MB.  Máte možnosť obrátiť obraz o 180 stupňov (kamera môže byť namontovaná "dole hlavou"). Disponuje veľmi užitočným doplnkom - nastaviteľný kruhový polarizačný filter, ktorý efektívne znižuje odrazené svetlo.

Technologicky sa jedná o "next gen" kameru do auta teda - momentálne o najnovšie technológie (optiku, mikročipy, funcie) aké trh s kamerami do auta ponúka.

Certifikovaná autokamera pre použitie v celej EU (t.j. aj v Rakúsku, Nemecku a ostatných členských štátoch). Spĺňajú kritériá technických noriem a možno ich používať vo vozidle. 

SONY STARVIS Senzor - (Star visibility či viditeľnosť vo svetle hviezd)

ls475w+ sony starvis senzor

6G sklenená šošovka - kombinácia šiestich vrstiev skla, poskytuje ohromujúco jasný, čistý a nedeformovaný obraz. Má 10x Speed GPS procesor, najrýchlejšia technológia auto GPS zabezpečí presné sledovanie rýchlosti vozidla a ultrarýchle GPS pozície z vašej cesty. Ku kamere dostanete úplne nový redizajnovaný a vylepšený softvér na PC - DOD GPS 2.0 player. 

Veľkou výhodou je vylepšený systém funkcie parkovacieho módu novej generácie, ktorý začne nahrávať záznam už 15 sekúnd predtým ako detekuje pohyb. To vám zaručí, že budete mať záznam o tom čo sa stalo od začiatku do konca. Keď budete pokračovať v jazde kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke.
 

Líder na trhu bezpečnosti a monitoringu áut

ls475w+ parkovaci mod pre dod kamery

Kamera je ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou prísavky s držiakom ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. Široký 145 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom, aj po stranách, automatická kalibrácia času pomocou GPS. Určite oceníte aj funkciu GPS loggera teda záznamu z Vašej jazdy (GPS lokáciu, aktuálnu rýchlosť) Videá si budete môcť pozrieť na Vašom PC s dodaným softvérom. Ideálne pre firmy na kontrolu jazdy zamestnancov, vodičov z povolania aťd. Kameru je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj v iných vozidlách, napr. kamiónoch alebo autobusoch. V prípade havárie, prudkého zabrzdenia, alebo naklonenia auta, kamerový set má funkciu G senzor, ktorá slúži na ochranu súborov pri náraze. Takisto v prípade núdze umožňuje používateľom manuálne chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS". Menu kamery je k dispozícii aj v slovenskom jazyku. 

Nové modely kamery do auta DOD LS475W+, LS500W a RC500S+ momentálne predstavujú špičku zo súčasnej ponuky všetkých čiernych skriniek do áut na celosvetovom trhu. 

Dokazujú to nielen použité technológie, ale hlavne spokojnosť vodičov, ktorí tieto kamery aktívne využívajú. Ich cena je síce pomerne vyššia, ale ponúkajú špičkovú technológiu a zhotovujú záznamy, ktoré sa dajú skutočne použiť aj pri dokazovaní nehodovej udalosti. S týmito kamerami sa vám určite nestane, že nedokážete prečítať ŠPZ vozidla, ktoré vás nejako poškodilo, alebo ohrozilo. 

Podpora až do 128 GB micro SD karty (cca 18 hodín záznamu)

ls475w+ kamera najnovsej generacie

Vlastnosti produktu:

Vynikajúce FULL HD rozlíšenie 1080p pri 60fps
Redukcia rozmazaného obrazu pri pohybe
Rozšírený rozsah ISO až do ISO 12800
Pokročilá technológia WDR 2.0 - ohromujúce video pri akomkoľvek svetle
Nastaviteľný kruhový polarizačný filter
Parkovací dohľad

 

1080p @ 60fps kinematické video nahrávanie
Poskytujte používateľom stabilizované a plynulé video nahrávaním v rozlíšení 1080P pri rýchlosti 60 snímok za sekundu, čo zvyšuje množstvo detailov, ktoré môžete vidieť.

ls475w+ full hd rozlisenie

Redukcia rozmazaného obrazu pri pohybe 
Ostatní vodiči idú príliš rýchlo a ich čísla poznávacích značiek môžu byť rozmazané vo videu? Technológia redukcie rozmazaného obrazu pri pohybe sa používa na zvýšenie jasnosti rýchlo sa pohybujúcich objektov.

ls475w+ redukcia rozmazaneho obrazu

Rozšírený rozsah ISO až do ISO 12800
DOD LS475W+ má nový senzor SONY STARVIS CMOS so zvýšenou citlivosťou nielen pri normálnom osvetlení, ale aj pri slabom osvetlení. Rozšírený rozsah zvyšuje jasnosť rýchlo sa pohybujúcich objektov v noci. Kamerou je teraz možné zachytiť ešte viac detailov v ultra nízkych svetelných podmienkach.

ls475w+ iso 12800

Pokročilá technológia WDR 2.0
Ohromujúce video v akomkoľvek osvetlení a vyvážená expozícia v každých podmienkach. Vytvára nočné zábery jasnejšie, a znižuje silnú expozíciu svetla na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.

ls475w+ wdr technologia

Veľká f/1.6 clona, vysoká výkonnosť pri slabom osvetlení
Veľkosť clony odráža množstvo svetla dopadajúce na senzor pri snímaní. Čím väčšia clona (menšie číslo f), tým viac svetla bude zachytené v snímači kamery. Vďaka najširšej clone, ktorá je 66% väčšia v porovnaní s konkurenciou na trhu, DOD kamery produkujú ten najostrejší obraz.

ls475w+ predna a zadna clona f/1.6

6G ostrá sklenená šošovka
6-element ostrá šošovka, ktorá je vyrobená zo šiestich vrstiev skla, poskytuje ohromujúci čistý a nedeformovaný obraz

ls475w+ 6g sklenena sosovka

Širokouhlý uhol pohľadu 145 °
Zachytávanie obrazu pri širokom pozorovacom uhle 145 ° pre optimálne pokrytie a jasnosť. Kamera je vybavená mimoriadne širokouhým objektívom, ktorý posilňuje rozsah záznamu obrazu, pretože panoramatický výhľad z vozidla zaberá všetky strany bez skreslenia (teda žiadny deformovaný obraz).

ls475w+ sirokouhly zorny uhol

Nastaviteľný kruhový polarizačný filter - účinne znižuje odrazené svetlo
Nastaviteľný filter eliminuje oslnenie čelného skla a súčasne zvyšuje sýtosť. Znižuje nežiaduce odrazy a nadmernú expozíciu alebo polarizačný efekt, pre zaistenie najvyššej kvality obrazu a chránili svoj objektív.

ls475w+ polarizacny filter

Veľký 3" LCD displej
3'' 16:9 širokouhlý displej - kamera disponuje veľkým širokouhlým displejom, ktorý poskytuje jasný a dostatočne veľký obraz, vhodný pre zobrazenie nastavení a prehrávanie videí priamo na displeji kamery.

ls475w+ 3 palcovy displej

Vysokoúčinná batéria
Vysokovýkonná Li-on batéria 900mAh (DOD LS470W+ 650mAh). Pri absencii zdroja napájania zvyšuje dobu monitorovania (parkovací mód) a tým poskytuje viac ochrany. 

ls475w+ vykonna bateria

Parkovací dohľad
S týmto parkovacím dohľadom budete spokojný aj vtedy, keď zaparkujete a opustíte auto. Vylepšený parkovací mód, ktorý sa automaticky spustí 10 minút po opustení vozidla. Keď budete pokračovať v jazde kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke. Pomocou senzora SONY STARVIS vám zaručí aj v noci revolučné nočné videnie pre prednú kameru a to aj v úplnej tme.

ls475w+ parkovaci dohlad

V prípade detekcie pohybu, alebo nárazu začne nahrávať video a uzamkne súbor. Autokamera začne nahrávať už 15 sekúnd pred tým ako je zaznamenaný pohyb, alebo náraz čo Vám zaručí, že budete mať záznam o tom čo sa stalo od začiatku do konca. Podmienkou je aby bola kamera napájaná cez autobatériu pomocou sady káblov pre trvalú inštaláciu vo vozidle DOD DP4.
 

Video ako funguje vylepšený parkovací mód si môžete pozrieť priamo v tomto videu:

GPS procesor s rýchlosťou 10 Hz
Integrovaný najrýchlejší systém GPS s rýchlosťou 10 Hz, zaznamenáva presnejšie údaje o umiestnení a rýchlosti vozidla. Umožňuje zaznamenávať trasu na mape popri sledovaní videí v aplikácii DOD prehrávača. Momentálne najrýchlejšia aktualizácia GPS použitá v autokamerách.

ls475w+ 10x gps procesor

DOD GPS prehrávač V2.0
Nová verzia DOD GPS Player 2.0 s vylepšením užívateľským rozhraním je ešte prehľadnejšia. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údajmi v reálnom čase ako rýchlosť vozidla, gps súradnice, preťaženie, aťd. S pripojením na internet je zobrazovaná aktuálna poloha vozidla na Google maps.

ls475w+ dod prehravac

Detekcia rýchlostných radarov
Systém upozorní, že sa blížite k miestam s prikázanou rýchlosťou, kde môže byť umiestnený radar, aby ste mohli s prehľadom spomaliť. Vyhnite sa pasciam a vždy majte jazdu pod kontrolou.
* V súčasnosti systém podporuje tieto krajiny: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
 
Synchronizácia času a dátumu
Automatická kalibrácia času, nezávislá na manuálnom nastavení času. So zabudovaným 10x speed GPS procesorom je schopná uvádzať presný lokálny kalibrovaný čas a automaticky ho uložiť do pamäti kamery.
 
Analýza cesty
Nová funkcia pre výpočet vzdialenosti, času a priemernej rýchlosti vašej cesty z bodu  A do bodu B. Napríklad môžete zistiť najkratšiu alebo najrýchlejšiu cestu z vášho domu do práce na základe údajov z analýzy cesty. Je to veľmi úsporný a praktický spôsob, ako ušetriť čas a spotrebu paliva.
 
G-senzor ochrana dát pri náraze.
Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu, bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne záznamy. Prostredníctvom tejto funkcie nebudú dôležité súbory odstránené či prepísané a to ani pri nahrávaní v časovej slučke.
 
Ručné uzamknutie súborov - SOS ochrana
V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", ktoré uchová súbor z nahrávacej slučky a zabraňuje jeho prepísaniu iným súborom. 
 
Automatické nahrávanie a vypnutie
Po spustení vozidla kamera začne automaticky zaznamenávať. Okrem toho sa prístroj vypne automaticky zároveň s vozidlom bez toho, aby ste stlačili ľubovoľné tlačidlo.
 
Nahrávanie v slučke - Cyklický záznam
Keď je úložný priestor na vloženej micro SD karte plný, môže automaticky prepísať staršie súbory novšími, teda súbory sa neustále premazávajú.
 
Ochrana heslom
Po nastavení hesla môžete zabrániť iným ľuďom, aby vymazali vaše videá/fotografie. Toto je veľmi užitočná funkcia pre firmy, ktoré majú vlastných šoférov.
 
Podpora 128GB Micro SD karty
4x väčšia pamäťová kompatibilita v porovnaní so staršími modelmi kamier, podporuje až do 128 GB micro SD s viac ako 18 hodinami nahrávania.
 

Špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920x1080 @ 60fps
Snímač: senzor SONY STARVIS CMOS
Širokouhlý objektív: 145 °
Clona: f/1.6
Citlivosť ISO: až ISO 12800
Displej: 3" TFT LCD 16:9
Formát videa: MOV
Nahrávanie médií: Micro SDHC/SDXC trieda 10 (podpora až do 128 GB)
Zvuk: mikrofón a reproduktor (mono) súčasťou
Batéria: lítiová batéria s kapacitou 3,7V 900mAh
Vstupný výkon: 5V 1A
Veľkosť: 112,6 (D) x 71,9 (Š) x 36,4 (V) mm, (4,4 "x 2,8" x 1,4 ")
Hmotnosť: 145g
Prevádzková teplota: -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

 

Dodávané príslušenstvo:

1x Profi kamera do auta DOD LS475W+
1x Nabíjačka do auta 12-24V (predlžovací kábel 4M)
1x Kĺbový držiak
1x CPL Filter
1x Manuál v slovenčine

ls475w+ prislusenstvo

 

Komentáre

Ďalšie produkty