Ultra malý 3,5cm diktafón 8GB ako odznak + MP3 prehrávač

Kód tovaru: 09-104 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 83,33 €
Cena s DPH 100,00 €
- +

Popis produktu Ultra malý 3,5cm diktafón 8GB ako odznak + MP3 prehrávač

Ultra malý 3,5cm spy diktafón 8GB (audio rekordér) ako odznak + MP3 prehrávač + stereo slúchadlá. Diktafón sa dá jednoducho pripnúť ku oblečeniu ako odznak. Špionážny (hlasový záznamník) - ultra malý 3,5cm + ultra ľahký 10g s 8 GB pamäťou,  Mp3 prehrávačom a stereo slúchadlami pre tajné nahrávanie zvuku. Záznamník zvuku - prenosný, ultra tenký iba 1cm hrúbky. Rekordér je napájaný buď cez priložený USB kábel, alebo cez nabíjateľnú li-polymérovú batériu, ktorá plne nabitá ponúka nepretržité zaznamenávanie hlasu a zvukov až do 17 hodín vo formáte WAV. Na prehrávanie zvukových súborov je možné použiť sluchátka, ktoré sú súčasťou balenia. Nenápadné nahrávanie zvuku kdekoľvek.

Mini diktafón - Spy špionážny audio rekordér - ultra ľahký

Mini diktafón - Spy špionážny audio rekordér

Miniatúrne rozmery a nízka hmotnosť zaurčujú nenápadné nahrávanie zvuku kdekoľvek. Vďaka svojmu prenosnému kompaktnému dizajnu môžete hlasový záznamník vždy jednoducho uchovávať, aj schovávať ako špionážne zariadenie napríklad do vrecka, aby ste mohli nahrávať tajné, alebo diskrétne rozhovory, alebo rôzne zvukové detaily. Hlasový záznamník je ideálnym mobilným rekordérom na zachytávanie zvukov na dlhšie  vzdialenosti. Zariadenie ďalej ponúka aj funkciu MP3 prehrávača vašich obľúbených piesní, ktoré si môžete do zariadenia preniesť cez priložený USB dátový kábel. 

Hlasový záznamník - mini audio rekorder

Digitálny hlasový záznamník - 8 GB vnútorná pamäť. Zariadenie ponúka 3 funkcie v jednom - záznam zvuku, mp3 prehrávač, USB disk. Jedná sa o inovatívne zariadenie, ktoré kombinuje elegantné prevedenie a zároveň príjemný dizajn na využitie všetkých jeho funkcií. Digitálny diktafón zaznamenáva zvuk v špičkovej kvalite vďaka redukcií okolitého šumu a preto je skvelým doplnkom na školenia, obchodné stretnutia, biznis a iné účely zaznamenania rozhovorov. Integrovaná pamäť 8 GB poskytuje dostatok úložného priestoru na nahrávanie dlhotrvajúcich hlasových nahrávok - až do 96 hodín záznamu, aj vďaka vstavanej lítiovej batérii, ktorá poslúži na približne do 17 hodín nepretržitého nahrávania. 

Digitálny hlasový záznamník - 8 GB vnútorná pamäť

Záznamník slúži aj ako MP3 prehrávač vďaka integrovanej pamäti na ktorú je možné pomocou USB kábla si nahrať obľúbené skladby, alebo si spätne púšťať nahrané rozhovory a následne ich počúvať prostredníctvom slúchadiel. Na integrovanú pamäť 8 GB je možné nahrať aj rôzne iné súbory a tak pero plní zároveň klasickú funkciu prenosného USB flash disku. Mini diktafón je prenosné a praktické nahrávacie zariadenie vďaka svojim miniatúrnym rozmerom poslúži pri rôznych životných situáciách, kedy je potrebný aj nenápadný spôsob záznamu zvuku. 

Automatické uloženie záznanu pri slabej batérii

automaticke uloženie zaznamov bateria

Hrúbka iba 1cm - nenápadný super ľahký a spratný diktafón - jednoducho ho pripnete na oblečenie ako odznak

nenápadný super ľahký a kompaktný diktafón

Vlastnosti:

Spustenie nahrávania jedným tlačidlom
Hlasový diktafón - miniatúrna veľkosť a váha iba 10g
Prehrávač MP3, WMA a WAV formátov
USB flash disk s vnútornou pamäťou 8GB
Stereo slúchadlá

 

Špecifikácia:

Formát nahrávania zvuku: WAV
Prehrávanie - formát: WAV/WMA/MP3
Bitrate: 192 KBPS
Frekvencia: 48KHz
Funkcie: nahrávanie zvuku jedným tlačidlom, mp3 prehrávač
Vnútorná pamäť: 8GB
Podpora micro SD karty: nie
Napájanie: vsatavaná dobíjateľná lítiová batéria
Doba nahrávania (kapacita pamäte): do 96 hodín
Doba nahrávania (výdrž batérie): do 17 hodín
Farba: čierna
Rozmery: 3,5x3,5x1 cm
Hmotnosť: 10g
 

Obsah balenia: 

1x Digitálny diktafón
1x Stereo slúchadlá
1x Micro USB kábel
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty